Výsledky - 2005

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Horák Ondřej 1975 AK Asics Kroměříž 00:44:45 MA 1 00:00:00 79 ne
2 Polášek Jan 1980 AO Slavia Havířov 00:45:55 MA 2 00:01:10 39 ne
3 Brýdl Pavel 1980 X-AIR Ostrava 00:46:57 MA 3 00:02:12 4 ne
4 Dedek Aleš 1975 AK Asics Kroměříž 00:48:11 MA 4 00:03:26 50 ne
5 Vymazal Petr 1975 AK Asics Kroměříž 00:48:25 MA 5 00:03:40 53 ne
6 Vítek Miroslav 1972 Jiskra Ústí nad Orli 00:48:42 MA 6 00:03:57 80 ne
7 Kynčl Stanislav 1964 OK Jilemnice 00:48:47 MB 1 00:04:02 17 ne
8 Lupiczoviec Piotr 1972 MKS Centrum Dzieglow 00:49:47 MA 7 00:05:02 6 ne
9 Kolínek František 1956 AK Perná 00:50:00 MB 2 00:05:15 13 ne
10 Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž 00:50:53 MA 8 00:06:08 81 ne
11 Vagenknecht Roman 1975 Maratonstav Úpice 00:51:03 MA 9 00:06:18 3 ne
12 Rosenberg David 1986 Fenix Jeseník 00:51:25 MJ 1 00:06:40 65 ne
13 Raška Zbyněk 1975 CK Valašské královst 00:51:57 MA 10 00:07:12 92 ne
14 Vacek Martin 1969 ISCAREX Česká Třebová 00:52:05 MA 11 00:07:20 51 ne
15 Zapalač Martin 1986 X-AIR Ostrava 00:52:16 MJ 2 00:07:31 18 ne
16 Horáček Michal 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:52:46 MA 12 00:08:01 46 ne
17 Stránský Aleš 1960 ISCAREX Česká Třebová 00:53:12 MB 3 00:08:27 47 ne
18 Tejchman Jakub 1988 Fenix Jeseník 00:54:11 MJ 3 00:09:26 36 ne
19 Špacír Ladislav 1955 LOKO Břeclav 00:54:17 MC 1 00:09:32 68 ne
20 Šádková Irena 1969 AC Pardubice 00:54:44 ZB 1 00:09:59 59 ne
21 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 00:54:52 MB 4 00:10:07 21 ne
22 Sehnal Tomáš 1973 Drasal Holešov 00:55:00 MA 13 00:10:15 62 ne
23 Vít Antonín 1985 SK Sportprestiž Prah 00:55:47 MA 14 00:11:02 75 ne
24 Zapalač Dušan 1990 Fenix Jeseník 00:56:38 MJ 4 00:11:53 33 ne
25 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 00:57:08 MC 2 00:12:23 19 ne
26 Pátek Miroslav 1976 KOS Krnov 00:57:13 MA 15 00:12:28 72 ne
27 Kolek Petr 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:57:28 MA 16 00:12:43 90 ne
28 Vlček Tomáš 1980 TJ Gumárny Zubří 00:57:31 MA 17 00:12:46 76 ne
29 Wurst Milan 1982 Biatlon Karviná 00:58:14 MA 18 00:13:29 55 ne
30 Kacíř Vlastimil 1979 Český Těšín 00:58:20 MA 19 00:13:35 57 ne
31 Milesová Iva 1977 AC Kovošrot Praha 00:58:26 ZA 1 00:13:41 102 ne
32 Dragolov Daniel 1967 Brno 00:58:32 MA 20 00:13:47 32 ne
33 Líška Lubomír 1953 AK Žilina-Slovakia 00:59:01 MC 3 00:14:16 91 ne
34 Ouřecký Miloš 1967 Lokomotiva Pardubice 00:59:19 MA 21 00:14:34 107 ne
35 Walek Bronislav 1957 Hrádek 00:59:49 MB 5 00:15:04 95 ne
36 Mlejnek Pavel 1974 SKI OB Šternberk 01:00:09 MA 22 00:15:24 38 ne
37 Bohatý Tomáš 1959 Jump Sport F-M 01:00:38 MB 6 00:15:53 117 ne
38 Šnevajs Radomír 1963 Vsetín 01:00:55 MB 7 00:16:10 105 ne
39 Baďura Jan 1987 Fenix Jeseník 01:01:20 MJ 5 00:16:35 37 ne
40 Tvrzník Petr 1956 33 ČS ´DOSS ALTO 01:01:50 MB 8 00:17:05 97 ne
41 Fojtů Petr 1987 Biomedica Říčany 01:01:57 MJ 6 00:17:12 15 ne
42 Glowinkowski Jaroslaw 1971 Polska-Drogomysl/k C 01:02:09 MA 23 00:17:24 98 ne
43 Čechal Jaroslav 1961 TS Letohrad 01:02:20 MB 9 00:17:35 67 ne
44 Velička Zdeněk 1962 X-AIR Ostrava 01:02:30 MB 10 00:17:45 31 ne
45 Šalplachta Jindřich 1947 Fenix Jeseník 01:02:50 MC 4 00:18:05 30 ne
46 Neradil Svatopluk 1980 Šela Sport Přerov 01:02:52 MA 24 00:18:07 78 ne
47 Pokorný Jan 1975 TJ VOKD Poruba 01:03:17 MA 25 00:18:32 118 ne
48 Pavlica Oldřich 1960 Čeladná 01:03:34 MB 11 00:18:49 82 ne
49 Biemann Gote 1943 Jiskra Harrachov 01:03:36 MD 1 00:18:51 16 ne
50 Holišová Zdeňka 1979 X-AIR Ostrava 01:04:03 ZA 2 00:19:18 119 ne
51 Rys Jaromír 1964 SKP Holešov 01:04:10 MB 12 00:19:25 12 ne
52 Tomčík Petr 1971 Multip Nový Jičín 01:04:12 MA 26 00:19:27 64 ne
53 Vrobel Miroslav 1961 Veřovice 01:04:16 MB 13 00:19:31 108 ne
54 Melčák Tomáš 1975 MK Kopřivnice 01:04:25 MA 27 00:19:40 63 ne
55 Kynčlová Dagmar 1972 TJ Jilemnice 01:04:39 ZA 3 00:19:54 22 ne
56 Hrouza Michal 1978 KOS Krnov 01:04:42 MA 28 00:19:57 73 ne
57 Suchánek Lukáš 1979 KHB Radegast 01:05:19 MA 29 00:20:34 74 ne
58 Kolouch David 1976 PD boulder extrém ex 01:05:57 MA 30 00:21:12 104 ne
59 Brunclík Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův 01:06:07 MB 14 00:21:22 2 ne
60 Nemček Jaroslav 1984 Biatlon Karviná 01:06:18 MA 31 00:21:33 94 ne
61 Flegl Vlastimil 1953 BRTEV 01:06:46 MC 5 00:22:01 23 ne
62 Kuczynski Marian 1969 Nýdek 01:06:57 MA 32 00:22:12 8 ne
63 Hudeček Martin 1972 Helia Trade CZ 01:07:00 MA 33 00:22:15 87 ne
64 Krkoška Václav 1986 Lopaty 01:08:08 MJ 7 00:23:23 114 ne
65 Bošanský Zdeno 1963 Martin, SR 01:08:11 MB 15 00:23:26 89 ne
66 Franek Alan 1971 BK SAK Ložiska Karvi 01:08:21 MA 34 00:23:36 85 ne
67 Krejčí Lukáš 1976 Frýdek-Místek 01:08:37 MA 35 00:23:52 34 ne
68 Albrecht Pavel 1985 Lopaty 01:09:06 MA 36 00:24:21 116 ne
69 Václavek Pavel 1981 Frýdek-Místek 01:09:27 MA 37 00:24:42 113 ne
70 Kacíř Zdeněk 1956 Český Těšín 01:09:47 MB 16 00:25:02 58 ne
71 Haška Ivan 1987 Lopaty 01:09:52 MJ 8 00:25:07 115 ne
72 Martínek Jiří 1949 Liga 100 Zlín 01:10:14 MC 6 00:25:29 14 ne
73 Skříčil Vlastimil 1967 01:10:33 MA 38 00:25:48 11 ne
74 Smékal Vlastimil 1989 Fenix Jeseník 01:10:58 MJ 9 00:26:13 35 ne
75 Balko Peter 1944 Frýdek-Místek 01:11:13 MD 2 00:26:28 99 ne
76 Dobiáš Jaroslav 1963 PJR Radhošť 01:11:16 MB 17 00:26:31 9 ne
77 Vojkůvka Zdeněk 1961 Chuchelná 01:11:25 MB 18 00:26:40 112 ne
78 Rumpertesz Petr 1978 HO Baník 1. Máj Karv 01:11:46 MA 39 00:27:01 26 ne
79 Smola Josef 1951 MK Seitl Ostrava 01:12:09 MC 7 00:27:24 25 ne
80 Lenhart Vít 1982 ACS Přerov TEAM 01:12:15 MA 40 00:27:30 52 ne
81 Pečenka Libor 1961 KHB Radegast 01:12:16 MB 19 00:27:31 71 ne
82 Podžorný Ervín 1961 ET Třinec 01:12:44 MB 20 00:27:59 60 ne
83 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:13:47 MC 8 00:29:02 28 ne
84 Marek Dalimil 1960 ISCAREX Česká Třebová 01:14:35 MB 21 00:29:50 5 ne
85 Pucholt Jiří 1959 Sokol Unhošť 01:14:57 MB 22 00:30:12 10 ne
86 Rinka Erich 1954 Kardio Hlučín 01:15:17 MC 9 00:30:32 41 ne
87 Přívětivý Miroslav 1953 MK Kopřivnice 01:17:12 MC 10 00:32:27 93 ne
88 Nanke Werner 1938 BK Kravaře 01:17:25 MD 3 00:32:40 40 ne
89 Bednár Ladislav 1963 Martin, SR 01:17:37 MB 23 00:32:52 88 ne
90 Jirásková Eva 1964 ISCAREX Česká Třebová 01:18:01 ZB 2 00:33:16 100 ne
91 Mannlová Jana 1980 ISCAREX Česká Třebová 01:18:12 ZA 4 00:33:27 56 ne
92 Pěgřimek Milan 1954 HO Baník 1. Máj Karv 01:18:37 MC 11 00:33:52 27 ne
93 Rašner Tomáš 1969 01:18:42 MA 41 00:33:57 103 ne
94 Schwarcz Jan 1987 01:18:58 MJ 10 00:34:13 44 ne
95 Bartoš Edwin 1968 01:19:24 MA 42 00:34:39 66 ne
96 Novotná Eva 1948 Letohrad 01:20:20 ZC 1 00:35:35 106 ne
97 Kuczynski Michal 1990 Nýdek 01:21:39 MJ 11 00:36:54 7 ne
98 Merta Jaroslav 1935 Fenix Jeseník 01:23:22 ME 1 00:38:37 29 ne
99 Stošek Pavel 1984 Biatlon Karviná 01:23:25 MA 43 00:38:40 49 ne
100 Keprtová Miloslava 1948 ISCAREX Česká Třebová 01:23:48 ZC 2 00:39:03 54 ne
101 Březina Ladislav 1961 01:24:29 MB 24 00:39:44 96 ne
102 Volný Jaromír 1935 PJR Frenštát p. R. 01:24:55 ME 2 00:40:10 20 ne
103 Valový Aleš 1985 B-team 01:25:04 MA 44 00:40:19 45 ne
104 Kolčárek Rostislav 1961 01:25:25 MB 25 00:40:40 77 ne
105 Tatarka Josef 1936 SK TIS Vilhelm 01:26:15 MD 4 00:41:30 111 ne
106 Šnýdr Záboj 1961 Kubos Šternberg 01:27:02 MB 26 00:42:17 61 ne
107 Gabriel Evžen 1965 SKI klub Chřiby 01:27:56 MB 27 00:43:11 69 ne
108 Mikuličková Kateřina 1981 za sebe 01:27:57 ZA 5 00:43:12 86 ne
109 Antošová Radomila 1958 za sebe 01:28:32 ZB 3 00:43:47 120 ne
110 Sýkora Vladimír 1965 Ostrava 01:28:58 MB 28 00:44:13 83 ne
111 Šimůnek Jan 1949 ISCAREX Česká Třebová 01:30:24 MC 12 00:45:39 101 ne
112 Adamcová Soňa 1974 Ostrava 01:31:54 ZA 6 00:47:09 84 ne
113 Svatoš Otakar 1934 ISCAREX Česká Třebová 01:33:08 ME 3 00:48:23 48 ne
114 Janošcová Monika 1985 TJ Slezan 01:34:18 ZA 7 00:49:33 109 ne
115 Kalina Tomáš 1985 Lepus.zc 01:38:22 MA 45 00:53:37 42 ne
116 Krejčí Josef 1949 Frýdek-Místek 01:47:34 MC 13 01:02:49 24 ne
117 Přívětivá Svatava 1964 KHB Radegast 01:51:06 ZB 4 01:06:21 70 ne
118 Rozkydalová Kateřina 1991 X-AIR Ostrava 01:56:24 ZJ 1 01:11:39 110 ne
119 Gavenda Tomáš 1985 B-team 02:00:51 MA 46 01:16:06 43 ne

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody