Výsledky - 2008

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Havlíček Jan 1979 ASK Slavia Praha 00:46:36 MA 1 00:00:00 28 ano
2 Frei Martin 1986 AK Kroměříž 00:47:32 MA 2 00:00:56 18 ano
3 Horák Ondřej 1975 AK Kroměříž 00:47:37 MA 3 00:01:01 147 ano
4 Bláha Jan 1971 AK Asics Kroměříž 00:47:57 MA 4 00:01:21 22 ano
5 Polášek Jan 1980 AO Slavia Havířov 00:48:15 MA 5 00:01:39 40 ano
6 Dedek Aleš 1975 AK Kroměříž 00:48:53 MA 6 00:02:17 230 ano
7 Brýdl Pavel 1980 SK Nové Město nad Metují 00:48:59 MA 7 00:02:23 62 ano
8 Voják Jiří 1988 Mílaři Domažlice 00:49:51 MA 8 00:03:15 33 ano
9 Bajza Jakub 1990 AK Kroměříž 00:50:07 MJ 1 00:03:31 206 ano
10 Horáček Michal 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:50:11 MA 9 00:03:35 135 ano
11 Homoláč Jiří 1990 VSK Univerzita Brno 00:51:35 MJ 2 00:04:59 170 ano
12 Vrana Vladislav 1966 Slovan Skalité SVK 00:52:15 MB 1 00:05:39 77 ano
13 Petráš Rostislav 1965 Novojický Kotuč FC 00:52:32 MB 2 00:05:56 82 ano
14 Holiš Martin 1974 ZUBŘÍ (CZE) 00:52:45 MA 10 00:06:09 185 ano
15 Fejfar Ondřej 1989 TJ Dvůr Králové nad Labem 00:52:51 MJ 3 00:06:15 17 ano
16 Stránský Aleš 1960 ISCAREX Česká Třebová 00:52:57 MB 3 00:06:21 134 ano
17 Lupieczoviec Piotr 1977 MKS Centrum Dzieglow 00:53:30 MA 11 00:06:54 107 ano
18 Regec Vojtech 1982 00:53:42 MA 12 00:07:06 189 ano
19 Zátopek Jiří 1960 X-AIR OSTRAVA 00:54:06 MB 4 00:07:30 16 ano
20 Kučinský Josef 1991 Lyžařský klub Veřovice 00:54:29 MJ 4 00:07:53 204 ano
21 Holec Pavel 1985 AK Kroměříž 00:54:32 MA 13 00:07:56 64 ano
22 Kolínek František 1956 AK Perná 00:54:48 MC 1 00:08:12 44 ano
23 Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 00:54:54 MB 5 00:08:18 183 ano
24 Hanáček Martin 1977 TJ SPARTAK TŘEBÍČ (CZE) 00:55:32 MA 14 00:08:56 10 ano
25 Adamec Milan 1977 AHA Vyškov 00:55:50 MA 15 00:09:14 96 ano
26 Trtek Libor 1988 00:56:17 MA 16 00:09:41 93 ano
27 Matyášová Pavla 1980 Maratonstav Úpice 00:56:44 ZA 1 00:10:08 68 ano
28 Malík Vít 1969 Sokol České Budějovice - MČR 00:56:54 MA 17 00:10:18 21 ne
29 Rosenberg David 1986 AK ASICS KROMĚŘÍŽ (CZE) 00:56:59 MA 18 00:10:23 56 ano
30 Šádková Irena 1969 X-AIR Ostrava 00:57:07 ZB 1 00:10:31 15 ano
31 Staněk David 1980 TJ SPARTAK TŘEBÍČ (CZE) 00:57:10 MA 19 00:10:34 12 ano
32 Šindelek Vladan 1967 Pržno 00:57:38 MB 6 00:11:02 46 ano
33 Kubánek Marek 1990 PSK Olymp Praha 00:57:50 MJ 5 00:11:14 83 ano
34 Zapalač Martin 1986 X-AIR OSTRAVA (CZE) 00:57:56 MA 20 00:11:20 165 ano
35 Poborská Helena 1978 PSK Olymp - Kerteam 00:57:57 ZA 2 00:11:21 215 ano
36 Špacír Ladislav 1955 Lokomotiva Břeclav 00:58:14 MC 2 00:11:38 39 ano
37 Najvert Stanislav 1972 Fialové kobry 00:58:40 MA 21 00:12:04 184 ano
38 Klášterecký Tomáš 1981 ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ (CZE) 00:58:50 MA 22 00:12:14 111 ne
39 Karkoška Petr 1973 BK SAK Ložiska Karviná 00:59:03 MA 23 00:12:27 6 ano
40 Macíček Miroslav 1961 BROSE KOPŘIVNICE (CZE) 00:59:17 MB 7 00:12:41 171 ano
41 Sekyrová Ivana 1971 AK Sokolov 00:59:22 ZB 2 00:12:46 106 ano
42 Říha Pavel 1977 00:59:27 MA 24 00:12:51 207 ne
43 Martynek Vladislav 1959 SKI MOSTY (CZE) 00:59:29 MB 8 00:12:53 57 ano
44 Novotný Jiří 1971 Šámalovci 00:59:34 MA 25 00:12:58 164 ano
45 Ondruch Stanislav 1980 HORNÍ BEČVA (CZE) 00:59:53 MA 26 00:13:17 5 ne
46 Šmída Oldřich 1948 TJ Maratonstav Úpice 01:00:13 MD 1 00:13:37 13 ano
47 Hlušek Peter 1984 Slovan Skalité SVK 01:00:15 MA 27 00:13:39 78 ano
48 Slowioczek Roman 1959 (PLN) 01:00:28 MB 9 00:13:52 55 ne
49 Mrva Pavel 1960 Za sebe-před sebe - Popovice 01:00:31 MB 10 00:13:55 1 ano
50 Olejník Jarek 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:00:54 MB 11 00:14:18 201 ano
51 Walek Bronislav 1957 Hrádek 01:01:02 MC 3 00:14:26 58 ano
52 Hověžák Pavel 1975 VSK UNIVERZITA BRNO (CZE) 01:01:23 MA 28 00:14:47 151 ano
53 Krupka Milan 1956 TJ Rumburk 01:01:36 MC 4 00:15:00 36 ano
54 Hájková Renata 1975 TJ MARATONSTAV ÚPICE (CZE) 01:01:37 ZA 3 00:15:01 63 ne
55 Šír Václav 1948 TJ SPARTAK ROKYTNICE (CZE) 01:01:40 MD 2 00:15:04 37 ano
56 Trávníček Rostislav 1968 TIS Vilhelm Frýdek-Místek 01:01:55 MB 12 00:15:19 66 ano
57 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 01:02:13 MC 5 00:15:37 9 ano
58 Orian Piotr 1971 Szkoła Tańca "ORIAN-SHOW" 01:02:15 MA 29 00:15:39 115 ano
59 Zogata Andrzej 1986 Bukovec 01:02:20 MA 30 00:15:44 24 ne
60 Trebuna René 1984 Moira.cz 01:02:28 MA 31 00:15:52 45 ne
61 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:02:39 MB 13 00:16:03 213 ne
62 Kacíř Zdeněk 1956 TIS Vilhelm Frýdek Místek 01:02:46 MC 6 00:16:10 146 ano
63 Gorzolka Petr 1991 TJ TŽ Třinec 01:02:53 MJ 6 00:16:17 27 ne
64 Zabadal Radim 1979 Hanuman Gym 01:02:54 MA 32 00:16:18 211 ano
65 Kebrle Milan 1975 ISCAREX Česká Třebová 01:03:01 MA 33 00:16:25 137 ano
66 Vinklárek Jiří 1961 TJ ROŽNOV p.R. 01:03:06 MB 14 00:16:30 3 ano
67 Kimla Jan 1984 NO STRESS 01:03:14 MA 34 00:16:38 79 ano
68 Swaczyna Kazimír 1972 BK SAK Ložiska Karviná 01:03:22 MA 35 00:16:46 7 ano
69 Fritscher Adam 1975 TJ Liga100 Olomouc 01:03:26 MA 36 00:16:50 193 ano
70 Dostálová Marie 1976 Ak Kroměříž 01:03:28 ZA 4 00:16:52 140 ano
71 Vrobel Miroslav 1961 Veřovice 01:03:29 MB 15 00:16:53 216 ano
72 Leszczynski Radek 1975 BEHEJ.COM 01:03:44 MA 37 00:17:08 72 ano
73 Krejčí Lukáš 1976 Pepa team F-M 01:03:47 MA 38 00:17:11 42 ano
74 Šrůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 01:03:53 MC 7 00:17:17 14 ano
75 Vondrák Zbyněk 1975 vino-melnik.cz 01:03:59 MA 39 00:17:23 227 ano
76 Pácha Zdeněk 1968 01:04:04 MB 16 00:17:28 221 ne
77 Malatín Štefan 1955 AAC Brno 01:04:22 MC 8 00:17:46 181 ano
78 Tešnar Marek 1975 YOGI Racing Ostrava 01:04:30 MA 40 00:17:54 150 ne
79 Hrazdira Lukáš 1971 HK BEZUCHOV (CZE) 01:04:46 MA 41 00:18:10 73 ano
80 Lipták Radim 1979 Midar Frýdek-Místek 01:04:51 MA 42 00:18:15 31 ano
81 Ševčík Pavel 1961 Zombie Opava 01:04:56 MB 17 00:18:20 89 ano
82 Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga100 Olomouc 01:04:59 MB 18 00:18:23 194 ano
83 Novák Lukáš 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 01:05:03 MA 43 00:18:27 108 ano
83 Kurka Vít 1962 TRIATLON KLUB OPAVA (CZE) 01:05:03 MB 19 00:18:27 142 ne
85 Lacman Jaroslav 1986 Turistický oddíl VŠB Ostrava 01:05:06 MA 44 00:18:30 105 ano
86 Goláň Josef 1977 ADDICT RUN Rožnov pod Radhoštěm 01:05:08 MA 45 00:18:32 70 ne
87 Schrenkel Mario 1969 SSA,SK 01:05:14 MA 46 00:18:38 162 ne
88 Oswald Pavel 1973 METRIX TÝM (CZE) 01:05:16 MA 47 00:18:40 190 ne
89 Pavlica Oldřich 1960 Čeladná 01:05:21 MB 20 00:18:45 144 ne
90 Zeman Marek 1987 X-AIR Ostrava 01:05:35 MA 48 00:18:59 188 ano
91 Kučinský Tadeáš 1993 Lyžařský klub Veřovice 01:05:39 MJ 7 00:19:03 205 ne
92 Vrága Filip 1988 AK KROMĚŘÍŽ (CZE) 01:05:45 MA 49 00:19:09 208 ne
93 Kravčík Miroslav 1953 BKsak ložiska Karviná 01:05:49 MC 9 00:19:13 98 ano
94 Suchánek Lukáš 1979 khbradegast 01:06:01 MA 50 00:19:25 191 ano
95 Dvorský Ladislav 1965 MK Seitl Ostrava 01:06:04 MB 21 00:19:28 120 ano
96 Daněk Jiří 1971 MORAVIAMAN OTROKOVICE (CZE) 01:06:12 MA 51 00:19:36 178 ano
97 Stanek Martin 1974 (CZE) 01:06:20 MA 52 00:19:44 161 ne
98 Šrůtek David 1980 BKL MACHOV (CZE) 01:06:38 MA 53 00:20:02 41 ne
99 Vojkůvka Jan 1968 Chuchelná 01:06:40 MB 22 00:20:04 173 ano
100 Hrabuška Jaroslav 1957 Mk Seitl 01:06:49 MC 10 00:20:13 129 ano
101 Šitka Josef 1986 Drnovice 01:06:56 MA 54 00:20:20 179 ano
102 Bažanowski Rostislav 1965 MK Seitl Ostrava 01:07:05 MB 23 00:20:29 121 ano
103 Neugebauer Erich 1968 BK SAK Ložiska Karviná 01:07:18 MB 24 00:20:42 91 ano
104 Kaše Jaroslav 1953 Barnex sport Brno 01:07:27 MC 11 00:20:51 153 ano
105 Levinský Lukáš 1974 METRIX TÝM (CZE) 01:07:28 MA 55 00:20:52 192 ano
106 Škoda Kristián 1990 CK Frenštát p. R. 01:07:29 MJ 8 00:20:53 203 ano
107 Vávra Vojtěch 1980 Hanuman Gym 01:07:30 MA 56 00:20:54 209 ne
108 Žabenský Miroslav 1978 AC Mariánské Lázně, o.s. 01:07:48 MA 57 00:21:12 51 ano
109 Jančařík Petr 1968 AAC Brno 01:07:53 MB 25 00:21:17 182 ano
110 Weissová Zuzana 1987 Gumárny Zubří 01:07:57 ZA 5 00:21:21 231 ano
111 Tománek Pavel 1955 LKVE Veřovice 01:08:25 MC 12 00:21:49 217 ano
112 Vodička Jan 1968 TTC Olomouc 01:08:29 MB 26 00:21:53 218 ano
113 Žarlok Zdeněk 1958 CK VLASTIBOR KONEČNÝ (CZE) 01:08:30 MC 13 00:21:54 109 ano
114 Gatial Milan 1965 JTM-GA Šternberk 01:08:37 MB 27 00:22:01 125 ano
115 Jandek Milan 1987 VSK VŠB TV OSTRAVA (CZE) 01:08:40 MA 58 00:22:04 71 ano
116 Řoutil Ladislav 1981 TJ Liga 100 Olomouc 01:08:41 MA 59 00:22:05 197 ano
117 Tešnar Hynek 1977 Yogi racing Ostrava 01:08:45 MA 60 00:22:09 160 ano
118 Kroupa Pavel 1987 01:09:08 MA 61 00:22:32 220 ne
119 Hrubý Vojtěch 1974 01:09:11 MA 62 00:22:35 199 ano
120 Mielec Jaromír 1969 FIZA OSTRAVA (CZE) 01:09:24 MA 63 00:22:48 92 ano
121 Kolouch David 1976 HO F-M 01:09:25 MA 64 00:22:49 219 ano
122 Vytlačil Jiří 1981 VSK VŠB-TU Ostrava 01:09:39 MA 65 00:23:03 67 ano
123 Pešat Jan 1956 Veslařský klub Perun Ostrava 01:09:43 MC 14 00:23:07 149 ano
124 Beránek Jakub 1979 F-M (CZE) 01:10:00 MA 66 00:23:24 110 ano
125 Němec Zdeněk 1963 FRENŠTÁT P.R. (CZE) 01:10:24 MB 28 00:23:48 80 ano
126 Pokluda Tomáš 1970 Mokrá Hora 01:10:25 MA 67 00:23:49 38 ano
127 Podžorný Ervin 1941 ČESKÝ TĚŠÍN (CZE) 01:10:35 MD 3 00:23:59 2 ano
128 Brož Jiří 1954 MK Seitl Ostrava 01:10:50 MC 15 00:24:14 156 ne
129 Pilar Lukas 1980 01:11:10 MA 68 00:24:34 157 ano
130 Přívětivý Miroslav 1953 KHB Radegast Příbor 01:11:41 MC 16 00:25:05 60 ano
131 Kocián Daniel 1987 FIALOVÉ KOBRY (CZE) 01:12:02 MA 69 00:25:26 169 ano
132 Balko Peter 1944 TiS Vilhelm Frýdek-Místek 01:12:21 MD 4 00:25:45 104 ano
133 Holec František 1946 Slezan Frýdek-Místek 01:12:42 MD 5 00:26:06 127 ano
134 Faktorová Veronika 1984 Sokol České Budějovice - MČR 01:12:46 ZA 6 00:26:10 19 ne
135 Vojkůvka Zdeněk 1961 Chuchelná 01:12:49 MB 29 00:26:13 172 ano
136 Šimůnek Jan 1982 ISCAREX Česká Třebová 01:13:13 MA 70 00:26:37 136 ano
137 Wojtyla Jaromír 1974 01:13:14 MA 71 00:26:38 97 ano
138 Balog Lukáš 1990 01:13:40 MJ 9 00:27:04 50 ne
139 Procházka Václav 1945 MK SEITL 01:13:54 MD 6 00:27:18 228 ano
140 Bednář Jan 1976 Hanuman Gym 01:13:58 MA 72 00:27:22 210 ne
141 Zeman Jiří 1966 (CZE) 01:14:00 MB 30 00:27:24 187 ano
142 Šrámková Štefánia 1968 SOLEN Olomouc 01:14:18 ZB 3 00:27:42 74 ne
143 Kurzaj Paweł 1992 Szkoła Tańca "ORIAN-SHOW" 01:14:34 MJ 10 00:27:58 116 ano
144 Pecháček Lumír 1985 01:14:42 MA 73 00:28:06 223 ano
145 Eppert Roman 1959 Canis team 01:14:50 MB 31 00:28:14 69 ano
146 Krčková Šárka 1988 TJ Liga100 Olomouc 01:14:55 ZA 7 00:28:19 195 ano
147 Vodička Jan 1945 RODSLAVICE (CZE) 01:15:10 MD 7 00:28:34 75 ano
148 Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců 01:15:38 MD 8 00:29:02 167 ano
149 Korhelík Karol 1978 HO START Ostrava 01:15:40 MA 74 00:29:04 226 ne
150 Palica Petr 1978 HAVÍŘOV (CZE) 01:15:52 MA 75 00:29:16 145 ano
151 Rumpertesz Petr 1978 FENIX JESENÍK (CZE) 01:16:03 MA 76 00:29:27 180 ano
152 Korenyev Volodymyr 1959 ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ (CZE) 01:16:11 MB 32 00:29:35 47 ano
153 Luberda Petr 1965 DVTECH.CZ - ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZE) 01:16:22 MB 33 00:29:46 8 ne
154 Maňák Jaroslav 1972 ZLÍN (CZE) 01:16:40 MA 77 00:30:04 54 ne
155 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:16:48 MD 9 00:30:12 214 ne
156 Langer Martin 1984 VSK VŠB-TU - Lepus.cz 01:16:52 MA 78 00:30:16 177 ne
157 Kolbová Šárka 1967 TRIATLON KLUB OPAVA (CZE) 01:16:57 ZB 4 00:30:21 143 ne
158 Antoš Milan 1959 Tragéd team 01:17:00 MB 34 00:30:24 30 ne
159 Miturová Radka 1965 MK Seitl Ostrava 01:17:05 ZB 5 00:30:29 133 ne
160 Grzegorzek Wojtek 1991 Szkoła Tańca "ORIAN-SHOW" 01:17:07 MJ 11 00:30:31 123 ne
161 Siročák Marek 1972 (CZE) 01:17:10 MA 79 00:30:34 158 ne
162 Orian Anna 1975 Szkoła Tańca "ORIAN-SHOW" 01:17:26 ZA 8 00:30:50 114 ne
163 Olejník Dalibor 1965 01:17:30 MB 35 00:30:54 200 ne
164 Musiálek Jiří 1968 SVIADNOV (CZE) 01:17:35 MB 36 00:30:59 175 ne
165 Šokalová Ludmila 1956 Slezan Frýdek-Místek 01:17:48 ZC 1 00:31:12 141 ano
166 Musil Ladislav 1956 SK Slavičín - atletika 01:18:01 MC 17 00:31:25 81 ano
167 Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice 01:18:10 MD 10 00:31:34 11 ano
168 Groš Štefan 1961 Pohorská jednota Radhošť 01:18:14 MB 37 00:31:38 25 ne
169 Orlík Pavel 1977 V-COMP 01:18:30 MA 80 00:31:54 118 ne
170 Skomarovski Stanislav 1957 SBD ENERGETYK RYBNIK (PLN) 01:18:48 MC 18 00:32:12 65 ne
171 Macků Jaroslav 1963 Slezská Ostrava 01:18:50 MB 38 00:32:14 59 ne
172 Zoubek Daniel 1967 Klub podpantofelních manželů 01:18:53 MB 39 00:32:17 212 ano
173 Stehlíková Jitka 1976 Sportcentrum Zapletal Kroměříž 01:18:59 ZA 9 00:32:23 222 ano
174 Bartoš Edwin 1968 01:19:24 MB 40 00:32:48 112 ano
175 Žídek Robert 1978 Ostrava 01:19:40 MA 81 00:33:04 90 ano
176 Beránek Roman 1963 malina 01:19:53 MB 41 00:33:17 174 ano
177 Merta Jaroslav 1935 ISCAREX Česká Třebová 01:19:54 ME 1 00:33:18 94 ano
178 Bardoň Jan 1952 MK Seitl 01:20:48 MC 19 00:34:12 155 ano
179 Matalová Jana 1973 - 01:20:57 ZA 10 00:34:21 168 ano
180 Krejzl Henrich 1966 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ (CZE) 01:20:58 MB 42 00:34:22 76 ano
181 Kulhánek Ladislav 1985 01:21:12 MA 82 00:34:36 224 ne
182 Šimeček Jiří 1975 SCHOULTZZP (CZE) 01:21:16 MA 83 00:34:40 113 ne
183 Lenhart Vít 1982 TJ Liga 100 Olomouc 01:21:43 MA 84 00:35:07 196 ano
184 Vraštilová Miloslava 1956 Jilemnice 01:21:47 ZC 2 00:35:11 4 ano
185 Balcarová Petra 1981 ISCAREX Česká Třebová 01:21:52 ZA 11 00:35:16 85 ano
186 Burkotová Martina 1985 SSK Vítkovice 01:21:56 ZA 12 00:35:20 225 ano
187 Javorská Karin 1973 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 01:22:14 ZA 13 00:35:38 103 ne
188 Majer Maciek 1991 Szkoła Tańca "ORIAN-SHOW" 01:22:47 MJ 12 00:36:11 117 ano
189 Glatz Martin 1983 (CZE) 01:22:51 MA 85 00:36:15 102 ano
190 Šklíba Karel 1950 TJ MARATONSTAV ÚPICE (CZE) 01:22:53 MC 20 00:36:17 61 ano
191 Kacířová Svatoslava 1981 Železná Studienka Bratislava 01:23:30 ZA 14 00:36:54 148 ano
192 Kašová Hana 1954 Barnex sport Brno 01:23:53 ZC 3 00:37:17 152 ano
193 Mikulenka Tomáš 1970 01:24:19 MA 86 00:37:43 202 ano
194 Budinská Hana 1960 Moravská Slavia Brno 01:24:33 ZB 6 00:37:57 100 ne
195 Hrabuška Tomáš 1992 01:24:37 MJ 13 00:38:01 131 ne
196 Rossi Lenka 1954 MK Seitl Ostrava 01:25:05 ZC 4 00:38:29 88 ano
197 Kulatá Jaroslava 1976 01:25:25 ZA 15 00:38:49 124 ne
198 Groš Jakub 1995 TJ SOKOL FRENŠTÁT (CZE) 01:25:45 MJ 14 00:39:09 26 ano
199 Veverková Radka 1981 Sokol České Budějovice - MČR 01:25:58 ZA 16 00:39:22 20 ano
200 Gaman Jaroslav 1935 AVANTI HAVÍŘOV (CZE) 01:28:19 ME 2 00:41:43 34 ano
201 Bekešová Alica 1987 VŠB TV OVA (CZE) 01:28:31 ZA 17 00:41:55 163 ano
202 Dubšíková Michaela 1987 01:28:38 ZA 18 00:42:02 95 ne
203 Raclavský Vlastimil 1955 TJ LIGA 100 OLOMOUC (CZE) 01:28:47 MC 21 00:42:11 53 ne
204 Dzuroška Vladimír 1942 01:29:00 MD 11 00:42:24 52 ne
205 Volný Jaromír 1935 HO Vítkovice 01:29:03 ME 3 00:42:27 154 ne
206 Hrabuška Radek 1989 01:29:06 MJ 15 00:42:30 130 ne
207 Likusová Dagmar 1970 Šámalovci 01:29:40 ZB 7 00:43:04 159 ano
208 Chromiáková Pavla 1985 01:29:51 ZA 19 00:43:15 119 ne
209 Macura Jindřich 1943 HAVÍŘOV (CZE) 01:29:53 MD 12 00:43:17 126 ano
210 Kopeček Ivan 1949 Moravská Slavia Brno 01:30:24 MC 22 00:43:48 101 ne
211 Dolkošová Veronika 1986 Fialové kobry 01:30:35 ZA 20 00:43:59 186 ano
212 Keprtová Miloslava 1948 ISCAREX Česká Třebová 01:31:25 ZC 5 00:44:49 139 ne
213 Božová Věra 1966 01:32:12 ZB 8 00:45:36 128 ne
214 Rossi Otto 1943 MK Seitl Ostrava 01:32:18 MD 13 00:45:42 87 ano
215 Krejčí Josef 1949 Pepa team F-M 01:32:27 MC 23 00:45:51 43 ano
216 Solczyková Renáta 1977 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 01:34:41 ZA 21 00:48:05 99 ano
217 Mařík Jiří 1955 Ostrava 01:35:24 MC 24 00:48:48 176 ne
218 Šípoš Rodan 1960 (CZE) 01:37:43 MB 43 00:51:07 198 ne
219 Mrnuštík Josef 1951 CYKLOTECH MAXRIDER NOVÝ HROZEN (CZE) 01:41:47 MC 25 00:55:11 84 ne
220 Džadoňová Lenka 1968 01:50:53 ZB 9 01:04:17 132 ano
- Kaminski Petr 1992 AO HAVÍŘOV DNF MJ

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody