Výsledky - 2009

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Barták Lukáš 1983 TGE Slovakia 00:49:01 MA 1 00:00:00 200 ano
2 Brýdl Pavel 1980 SK Nové Město nad Metují 00:49:12 MA 2 00:00:11 8 ano
3 Horák Ondřej 1975 AK Kroměříž 00:49:23 MA 3 00:00:22 170 ano
4 Horáček Michal 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:51:41 MA 4 00:02:40 135 ano
5 Lupiezowiec Piotr 1977 MKS Centrum Dziggielow 00:51:42 MA 5 00:02:41 78 ano
6 Kováčik Luboš 1966 Manín Považská Bystrica 00:52:25 MB 1 00:03:24 153 ano
7 Szczesniewski Milosz 1989 LLKS Osowa Sien 00:52:33 MA 6 00:03:32 51 ano
8 Rakus Kornel 1970 Kisielow 00:52:40 MA 7 00:03:39 121 ano
9 Stránský Aleš 1960 ISCAREX Česká Třebová 00:52:47 MB 2 00:03:46 137 ano
10 Pichrtová Anna 1973 X-AIR Ostrava 00:53:55 ZB 1 00:04:54 1 ano
11 Kolínek František 1956 AK Perná 00:54:39 MC 1 00:05:38 23 ano
12 Magiera Janusz 1964 Forma Wodzislaw 00:54:43 MB 3 00:05:42 92 ano
13 Petráš Rostislav 1965 Novojický Kotuč 00:54:48 MB 4 00:05:47 15 ano
14 Schorný Luboš 1975 KB Staré Město 00:55:00 MA 8 00:05:59 76 ano
15 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 00:55:10 ZA 1 00:06:09 132 ano
16 Malinowski Przemyslaw 1991 UKS DIAMENT JEDYNKA Wodzislaw Slaski 00:55:27 MJ 1 00:06:26 41 ano
17 Sehnal Tomáš 1973 00:55:53 MA 9 00:06:52 127 ano
18 Keller Martin 1978 MK Kopřivnice 00:56:00 MA 10 00:06:59 10 ano
19 Vlček Tomáš 1980 TJ Gumárny Zubří 00:56:21 MA 11 00:07:20 123 ano
20 Ulfik Rafat 1987 UKS 14 Zabrze 00:56:41 MA 12 00:07:40 58 ano
21 Antolík Matúš 1990 Copyservis LM 00:56:47 MJ 2 00:07:46 84 ne
22 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 00:56:51 MC 2 00:07:50 87 ano
23 Oberländer Jan 1975 Sokol Senohraby 00:57:11 MA 13 00:08:10 12 ano
24 Šmíd Petr 1969 LOUČNÁ 956 00:57:19 MB 5 00:08:18 64 ano
25 Jasek Tadeusz 1951 Eko - instal Zywiec 00:57:36 MC 3 00:08:35 56 ano
26 Šádková Irena 1969 X-AIR 00:57:43 ZB 2 00:08:42 9 ano
27 Jančík Bořek 1964 SVARTES-PODLAHY Hořice 00:57:46 MB 6 00:08:45 7 ano
28 Zátopek Jiří 1960 X-AIR OSTRAVA 00:57:55 MB 7 00:08:54 5 ano
29 Šindelek Vladan 1967 Pržno 00:58:05 MB 8 00:09:04 75 ano
30 Pop Tomáš 1971 MK Kopřivnice 00:58:14 MA 14 00:09:13 93 ano
31 Mertova Michaela 1976 Atletika Albrechtice 00:58:23 ZA 2 00:09:22 77 ano
32 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 00:58:43 MC 4 00:09:42 25 ano
33 Zemaník Jan 1990 TJ Slezan FM 00:58:50 MJ 3 00:09:49 81 ne
34 Ševčík Pavel 1961 Zombie Opava 00:59:10 MB 9 00:10:09 47 ano
35 Sedláček Tomáš 1986 SK Prostějov 00:59:19 MA 15 00:10:18 128 ano
36 Poborská Helena 1978 PSK Olymp Praha 00:59:30 ZA 3 00:10:29 206 ano
37 Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec 00:59:40 MJ 4 00:10:39 97 ano
38 Aleksejev Alexander 1956 Fakel Moscow 00:59:47 MC 5 00:10:46 73 ano
39 Špacír Ladislav 1955 Lokomotiva Břeclav 00:59:52 MC 6 00:10:51 20 ano
40 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice 00:59:58 MA 16 00:10:57 164 ano
41 Olejník Jarek 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:00:16 MB 10 00:11:15 72 ano
42 Staniek Martin 1974 01:00:24 MA 17 00:11:23 145 ano
43 Gorzolka Petr 1991 TJ TŽ Třinec 01:00:31 MJ 5 00:11:30 67 ano
44 Kudla Vladimír 1981 Trenčín 01:00:33 MA 18 00:11:32 155 ano
45 Mannová Michaela 1982 TJ Dvůr Králové 01:00:40 ZA 4 00:11:39 100 ano
46 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 01:00:41 MD 1 00:11:40 89 ano
47 Pácha Zdeněk 1968 Baška 01:00:42 MB 11 00:11:41 3 ano
48 Smietana Michal 1993 UKS DIAMENT JEDYNKA Wodzislaw Slaski 01:00:56 MJ 6 00:11:55 40 ano
49 Dvořák Pavel 1982 Fosa Prostějov 01:01:11 MA 19 00:12:10 102 ano
50 Macíček Miroslav 1961 KHB Radegast 01:01:14 MB 12 00:12:13 86 ano
51 Šimůnek Jan 1982 ISCAREX Česká Třebová 01:01:36 MA 20 00:12:35 143 ano
52 Šimek Milan 1969 TUFO 01:01:39 MB 13 00:12:38 82 ano
53 Trebuna René 1984 MOIRA CZ 01:01:58 MA 21 00:12:57 159 ano
54 Čech Radek 1975 Hradec nad Moravicí 01:02:15 MA 22 00:13:14 50 ano
55 Velička Zdeněk 1962 X-AIR Ostrava 01:02:26 MB 14 00:13:25 26 ano
56 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:02:40 MA 23 00:13:39 17 ano
57 Říha Pavel 1977 01:02:43 MA 24 00:13:42 146 ano
58 Piklová Alice 1973 Větřní 01:02:53 ZB 3 00:13:52 70 ano
59 Zabadal Radim 1979 Jules a Jim 01:03:00 MA 25 00:13:59 147 ano
60 Bievnak Mociek 1991 AZSAWF Krakow 01:03:20 MJ 7 00:14:19 79 ano
61 Lipták Radim 1979 Midar Team Frýdek-Místek 01:03:28 MA 26 00:14:27 96 ano
62 Barnetová Denisa 1973 Iscarex ČT 01:03:37 ZB 4 00:14:36 163 ano
63 Paulů Blanka 1954 Maraton stav Úpice 01:03:52 ZD 1 00:14:51 124 ano
64 Valenta Michal 1962 AVC Praha 01:03:55 MB 15 00:14:54 109 ano
65 Bocek David 1975 Kraso Třinec 01:03:56 MA 27 00:14:55 18 ano
66 Kasalovská Natália 1985 TGE Slovakia 01:04:05 ZA 5 00:15:04 199 ano
66 Nebesník Ľuboš 1980 01:04:05 MA 28 00:15:04 193 ano
68 Kebrle Milan 1975 ISCAREX Česká Třebová 01:04:13 MA 29 00:15:12 138 ano
69 Neugebauer Erich 1968 BK Sak Ložiska Karviná 01:04:18 MB 16 00:15:17 117 ano
70 Hrubý Vojtěch 1974 01:04:30 MA 30 00:15:29 13 ano
71 Vrobel Miroslav 1961 Veřovice 01:04:42 MB 17 00:15:41 54 ano
72 Pokorný Jan 1975 TJ VOKD Poruba 01:04:58 MA 31 00:15:57 142 ano
73 Pakosz Irena 1966 Technik Komorno 01:05:03 ZB 5 00:16:02 65 ano
74 Krejčí Lukáš 1976 Pepa team F-M 01:05:07 MA 32 00:16:06 28 ano
75 Šplíchal Jan 1983 TJ Starkoč 01:05:12 MA 33 00:16:11 2 ano
76 Suchánek Lukáš 1979 khbradegast 01:05:15 MA 34 00:16:14 168 ano
77 Letko Miroslav 1981 Manín Považská Bystrica 01:05:17 MA 35 00:16:16 152 ne
78 Malatín Štefan 1955 AAC Brno 01:05:25 MC 7 00:16:24 186 ano
79 Pecháček Lumír 1985 01:05:28 MA 36 00:16:27 59 ano
80 Šitka Josef 1986 Drnovice 01:05:33 MA 37 00:16:32 106 ano
81 Chmierewski Bartosz 1975 Nordisk 01:05:43 MA 38 00:16:42 122 ne
82 Franek Alan 1971 BK SAK Karviná 01:05:47 MA 39 00:16:46 118 ne
83 Dvorský Ladislav 1965 MK Seitl Ostrava 01:05:52 MB 18 00:16:51 30 ano
84 Blačinský Petr 1975 Kamenec 01:06:02 MA 40 00:17:01 141 ano
85 Tešnar Marek 1975 YOGI Racing team 01:06:10 MA 41 00:17:09 144 ano
86 Prymus Vojtěch 1987 01:06:25 MA 42 00:17:24 160 ano
87 Choleva Petr 1974 SK Neudorf 01:06:30 MA 43 00:17:29 179 ano
88 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:06:42 MB 19 00:17:41 14 ano
89 Krajczy Arnold 1992 Technik Komorno 01:06:45 MJ 8 00:17:44 21 ano
90 Weissová Zuzana 1987 TJ Gumárny Zubří 01:06:48 ZA 6 00:17:47 183 ano
91 Šajer Vít 1988 Nový Jičín 01:06:53 MA 44 00:17:52 173 ano
92 Čáp Jindřich 1966 MK Seitl 01:06:55 MB 20 00:17:54 190 ano
93 Dočkal Radek 1966 RILA - TEAM Brno 01:07:23 MB 21 00:18:22 24 ano
94 Janeček Michal 1990 Aquacity Poprad 01:07:37 MJ 9 00:18:36 83 ano
95 Kacíř Zdeněk 1956 TIS Vilhelm Frýdek Místek 01:07:40 MC 8 00:18:39 16 ano
96 Hanke David 1971 Kopřivnice 01:07:45 MA 45 00:18:44 4 ano
97 Mielec Jaromír 1969 Fiza Ostrava 01:07:48 MB 22 00:18:47 85 ano
98 Pešat Jan 1956 Veslařský klub Perun Ostrava 01:07:49 MC 9 00:18:48 63 ano
99 Dušková Lenka 1980 Iscarex Č.T. 01:08:08 ZA 7 00:19:07 182 ano
100 Krejzl Henrich 1966 BK SAK Ložiska Karviná 01:08:30 MB 23 00:19:29 105 ne
101 Kalete Jan 1960 LKS SVIT CIECINA 01:08:52 MB 24 00:19:51 55 ne
102 Luberda Petr 1965 DVtech.cz České Budějovice 01:08:59 MB 25 00:19:58 52 ne
103 Wisniewska Dominika 1986 SKB Krasnik 01:09:18 ZA 8 00:20:17 57 ne
104 Vodička Jan 1945 MK Radslavice 01:09:38 MD 2 00:20:37 11 ano
105 Pokluda Tomáš 1970 Mokrá Hora 01:09:39 MA 46 00:20:38 39 ano
106 Skomorowski Stanisław 1957 SBD ENERGETYK RYBNIK 01:10:11 MC 10 00:21:10 101 ano
107 Vávra Vojtěch 1980 01:10:17 MA 47 00:21:16 133 ano
108 Stoszek Honza 1976 vzs ostrava 01:10:21 MA 48 00:21:20 184 ano
109 Bolek Jan 1980 Orel Zašová 01:10:28 MA 49 00:21:27 177 ano
110 Wolanin Irek 1970 Progress CN-X team 01:10:36 MA 50 00:21:35 60 ano
111 Haltof Aleš 1983 01:10:38 MA 51 00:21:37 196 ano
112 Gruba Sylwiester 1979 Weekend team Rybnik 01:10:53 MA 52 00:21:52 61 ano
113 Wojtyla Jaromír 1974 W-video 01:11:03 MA 53 00:22:02 33 ano
114 Kolařík Pavel 1967 Deva team 01:11:20 MB 26 00:22:19 103 ano
115 Krupka Milan 1956 TJ Rumburk 01:11:30 MC 11 00:22:29 88 ano
116 Vojkůvka Jan 1968 Ekofas Ostrava 01:11:43 MB 27 00:22:42 171 ano
117 Staněk Petr 1974 Velké Těšany 01:12:09 MA 54 00:23:08 95 ano
118 Tománek Pavel 1955 LKVE Veřovice 01:12:11 MC 12 00:23:10 176 ano
119 Rumpertesz Petr 1978 Fenix ski team jeseník 01:12:20 MA 55 00:23:19 178 ano
120 Brož Petr 1985 MK Seitl Ostrava 01:12:32 MA 56 00:23:31 140 ano
121 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:12:42 MB 28 00:23:41 185 ano
122 Marek Dalimil 1960 ISCAREX Česká Třebová 01:12:50 MB 29 00:23:49 46 ano
123 Porwisz Jiří 1966 Bembini Club Ostrava 01:12:52 MB 30 00:23:51 201 ano
124 Sadílek Ota 1946 Atletika Albrechtice 01:12:54 MD 3 00:23:53 80 ne
125 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:12:57 ZB 6 00:23:56 111 ne
126 Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 01:13:08 MA 57 00:24:07 188 ano
127 Smolik Katarzyna 1970 Entre.PL Magdalenka 01:13:11 ZB 7 00:24:10 156 ano
128 Vytlačil Jiří 1981 VSK VŠB-TU Ostrava 01:13:18 MA 58 00:24:17 150 ano
129 Večeřa Zdeněk 1983 01:13:38 MA 59 00:24:37 194 ano
130 Jirásková Eva 1964 Iscarex Česká Třebová 01:13:48 ZC 1 00:24:47 162 ano
131 Tarča Jurij 1969 TT OSTRAVA 01:13:59 MB 31 00:24:58 131 ano
132 Slivka Ján 1957 Klub Kysuckého maratónu Čadca 01:14:15 MC 13 00:25:14 180 ano
133 Hyánek Aleš 1970 New Balance Team 01:14:24 MA 60 00:25:23 107 ano
134 Olejník Dalibor 1965 01:14:28 MB 32 00:25:27 71 ne
135 Chudy Wlodek 1981 Lipiec 01:14:30 MA 61 00:25:29 205 ano
136 Kožušník Martin 1979 TT Ostrava 01:14:32 MA 62 00:25:31 115 ne
137 Pracuch Jaromír 1969 01:14:35 MB 33 00:25:34 49 ne
138 Valentová Květa 1956 AVC Praha 01:14:47 ZC 2 00:25:46 110 ano
139 Divín Roman 1968 01:14:49 MB 34 00:25:48 166 ano
140 Hovorka Karel 1951 TJ PETŘINY PRAHA 01:14:54 MC 14 00:25:53 6 ano
141 Balko Peter 1944 Dřevjanka U zbuja 01:15:01 MD 4 00:26:00 34 ano
142 Matalová Jana 1973 - 01:15:04 ZB 8 00:26:03 191 ne
143 Procházka Václav 1945 MK Seitl 01:15:17 MD 5 00:26:16 108 ano
144 Čech Zdeněk 1958 MK Seitl Ostrava 01:15:24 MC 15 00:26:23 31 ano
145 Vraštilová Miloslava 1956 Jilemnice 01:15:42 ZC 3 00:26:41 19 ano
146 Mikulenka Tomáš 1970 01:16:11 MA 63 00:27:10 74 ne
147 Machalická Libuše 1964 Fortex ski Moravský Beroun 01:16:24 ZC 4 00:27:23 68 ano
148 Mynarčík JIří 1960 Ostrava 01:16:25 MB 35 00:27:24 126 ne
149 Farář Jaroslav 1950 Maraton stav Úpice 01:16:37 MC 16 00:27:36 125 ano
150 Pasker Petr 1968 01:17:06 MB 36 00:28:05 198 ano
151 Šimůnková Pavla 1977 ISCAREX Česká Třebová 01:17:35 ZA 9 00:28:34 154 ano
152 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:17:38 MD 6 00:28:37 53 ano
153 Plewa David 1973 Fialové Kobry 01:17:40 MA 64 00:28:39 207 ano
154 Kolčárek Rostislav 1961 Deva team 01:17:50 MB 37 00:28:49 104 ano
155 Halešová Dana 1957 Hořice na Šumavě 01:17:54 ZC 5 00:28:53 69 ano
156 Kubíček František 1946 BEST CAR DEPO Dobré Pole 01:18:27 MD 7 00:29:26 22 ano
157 Kubita Viktor 1981 BK SAK Ložiska Karviná 01:18:32 MA 65 00:29:31 130 ano
158 Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců 01:18:37 MD 8 00:29:36 192 ano
159 Šokalová Ludmila 1956 Slezan Frýdek-Místek 01:19:05 ZC 6 00:30:04 98 ano
160 Brož Jiří 1954 MK Seitl Ostrava 01:19:25 MC 17 00:30:24 139 ano
161 Beránek Roman 1963 EKOFAS OSTRAVA 01:19:35 MB 38 00:30:34 204 ano
162 Pigula Jaromír 1972 koberce Neuwirt 01:19:48 MA 66 00:30:47 134 ano
163 Orlík Pavel 1977 V-COMP 01:19:52 MA 67 00:30:51 35 ano
164 Porwisz Ondřej 1991 Ostrava 01:20:19 MJ 10 00:31:18 189 ano
165 Jašek Roman 1973 AO- Kobeřice 01:20:24 MA 68 00:31:23 174 ano
166 Zgabaj Miroslav 1973 01:20:35 MA 69 00:31:34 165 ano
167 Rudický Radovan 1969 DIAMO - ODRA , OSTRAVA 01:20:39 MB 39 00:31:38 167 ne
168 Kotyza Petr 1981 01:21:45 MA 70 00:32:44 129 ano
169 Bartoš Edwin 1968 01:22:05 MB 40 00:33:04 116 ano
170 Míka Pavel 1951 MK Seitl 01:22:20 MC 18 00:33:19 172 ano
171 Krejčí Tomáš 1982 01:23:16 MA 71 00:34:15 197 ano
172 Rechtenberg Karel 1947 PJR Frenštát p. R. 01:23:19 MD 9 00:34:18 202 ano
173 Javorská Karin 1973 BK SAK Ložiska Karviná 01:23:40 ZB 9 00:34:39 120 ano
174 Chromiáková Pavla 1985 01:23:57 ZA 10 00:34:56 36 ano
175 Rampír Pavel 1955 TJ Frenštát p.R. 01:24:16 MC 19 00:35:15 99 ano
176 Dvorský Petr 1978 TT OSTRAVA 01:25:04 MA 72 00:36:03 112 ano
177 Adamuška Jaromír 1983 01:25:15 MA 73 00:36:14 195 ne
178 Budinská Hana 1960 Moravská Slavia Brno 01:25:48 ZC 7 00:36:47 148 ano
179 Zelinski Jerzy 1952 Cieszyn 01:26:52 MC 20 00:37:51 94 ano
180 Merta Jaroslav 1935 Iscarex Česká Třebová 01:28:22 ME 1 00:39:21 161 ano
181 Rossi Lenka 1954 Hradec Králové 01:28:51 ZD 2 00:39:50 175 ano
182 Janota Tomáš 1994 Vratimov 01:29:21 MJ 11 00:40:20 62 ne
183 Mařík Jiří 1955 Ekofas Ostrava 01:29:48 MC 21 00:40:47 203 ano
184 Keprtová Miloslava 1948 ISCAREX Česká Třebová 01:31:03 ZD 3 00:42:02 149 ano
185 Gaman Jaroslav 1935 Avanti Havířov 01:31:29 ME 2 00:42:28 91 ano
186 Podstavka Petr 1955 Havířov 01:31:43 MC 22 00:42:42 151 ano
187 Kube Josef 1963 KU-KU DK 01:33:42 MB 41 00:44:41 43 ano
188 Dubšíková Michaela 1987 01:36:10 ZA 11 00:47:09 32 ano
189 Kubačák Jiří 1983 TT OSTRAVA 01:36:13 MA 74 00:47:12 114 ano
190 Šimůnková Zdena 1958 ISCAREX Česká Třebová 01:36:58 ZC 8 00:47:57 158 ano
191 Volný Jaromír 1935 HO Vítkovice 01:44:06 ME 3 00:55:05 48 ne
192 Kuder Zenon 1988 jabbim.cz team 01:44:44 MA 75 00:55:43 29 ne
193 Krejčí Josef 1949 Pepa team F-M 01:46:12 MD 10 00:57:11 27 ano
194 Tomašík Martin 1983 jabbim.cz team 01:47:21 MA 76 00:58:20 169 ne
195 Kubeová Zdeňka 1963 KU-KU DK 01:48:26 ZC 9 00:59:25 44 ano
196 Bednařík Tomáš 1974 TT Ostrava 01:50:22 MA 77 01:01:21 113 ano
197 Gabryš Jiří 1983 jabbim.cz team 02:05:00 MA 78 01:15:59 119 ne
- Báchorek Tomáš 1965 Vítkovická nemocnice a.s. DNF MB
- Pakosz Piotr 1949 Technik Komorno DNF MD
- Báchorek Tomáš 1987 Ostrava DNF MA
- Jančařík Petr 1968 AAC Brno DNF MB

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody