Výsledky - 2010

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Vanko Miroslav 1973 TJ Obal.servis Košice 00:48:32 MA 1 00:00:00 89 ano
2 Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž 00:49:54 MA 2 00:01:22 189 ano
3 Žák Jiří 1971 Technika Brno Extreme 00:50:37 MA 3 00:02:05 22 ano
4 Horák Ondřej 1975 X-AIR Ostrava 00:51:06 MA 4 00:02:34 171 ano
5 Horáček Michal 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:51:43 MA 5 00:03:11 137 ano
6 Petráš Rostislav 1965 Novojický Kotuč 00:53:19 MB 1 00:04:47 95 ano
7 Kunst Michal 1980 SK Nové Město n.Metují 00:53:41 MA 6 00:05:09 7 ano
8 Stránský Aleš 1960 ISCAREX Česká Třebová 00:54:37 MC 1 00:06:05 140 ano
9 Žák Michal 1991 Technika Brno Extreme 00:54:50 MJ 1 00:06:18 23 ano
10 Kasalík Radim 1978 X-Iont SSK Vítkovice 00:55:28 MA 7 00:06:56 52 ano
11 Šesták Karel 1971 X-AIR Ostrava 00:56:26 MA 8 00:07:54 11 ano
12 Trávníček Matěj 1992 Hvězda SKP Pardubice 00:56:47 MJ 2 00:08:15 13 ne
13 Kolínek František 1956 AK Perná 00:57:03 MC 2 00:08:31 10 ano
14 Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm 00:57:08 MB 2 00:08:36 85 ano
15 Sehnal Tomáš 1973 KHB Radegast 00:57:13 MA 9 00:08:41 183 ano
16 Šimůnek Jan 1982 ISCAREX Česká Třebová 00:57:32 MA 10 00:09:00 130 ano
17 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 00:57:57 MC 3 00:09:25 20 ano
18 Mertová Michaela 1976 Atletika Albrechtice 00:58:01 ZA 1 00:09:29 48 ano
19 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Sleszku 00:58:33 MA 11 00:10:01 113 ano
20 Oberlander Jan 1975 TJ.Sokol Senohraby 00:58:45 MA 12 00:10:13 44 ano
21 Raida Pavel 1974 SZZ Krnov 00:59:15 MA 13 00:10:43 144 ano
22 Šmíd Petr 1969 LOUČNÁ 956 00:59:36 MB 3 00:11:04 41 ano
23 Trebuna René 1984 MOIRA CZ 01:00:15 MA 14 00:11:43 114 ano
24 Pavlík Vít 1973 Galaxy Team Hranice 01:00:23 MA 15 00:11:51 225 ano
25 Friček Martin 1979 Plzeň 01:00:49 MA 16 00:12:17 37 ne
26 Dostál Lukáš 1993 SK Nové město na Moravě 01:00:51 MJ 3 00:12:19 15 ano
27 Šindelek Daniel 1965 Atletika FM 01:01:12 MB 4 00:12:40 80 ano
28 Kněžík Roman 1972 Balaž EXTREME TEAM Ostrava 01:01:17 MA 17 00:12:45 185 ano
29 Chocholáč Jan 1985 TJ VM 01:01:26 MA 18 00:12:54 207 ano
30 Lichý Tomáš 1994 SK Skialp Baskydy 01:01:39 MJ 4 00:13:07 71 ano
31 Buryška Tomáš 1988 VSK Univerzita Brno 01:01:49 MA 19 00:13:17 146 ano
32 Staniek Martin 1974 01:01:53 MA 20 00:13:21 142 ano
33 Grzesik Andrzej 1963 Siedliska 01:01:57 MB 5 00:13:25 219 ano
34 Havlová Pavla 1982 FEL Praha 01:02:06 ZA 2 00:13:34 38 ano
35 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:02:25 MB 6 00:13:53 24 ano
36 Martynek Vladislav 1959 SKI Mosty 01:02:33 MC 4 00:14:01 117 ne
37 Gorzolka Petr 1991 TJ TŽ Třinec 01:02:39 MJ 5 00:14:07 56 ano
38 Šindelek Pavel 1982 Pržno 01:02:47 MA 21 00:14:15 91 ano
39 Pácha Zdeněk 1968 Olympáci 01:02:51 MB 7 00:14:19 131 ano
40 Čížek Radek 1986 Hokej Šumperk 01:03:07 MA 22 00:14:35 139 ano
41 Mannová Michaela 1982 TJ Dvůr Králové 01:03:24 ZA 3 00:14:52 36 ano
42 Hanke David 1971 MK Kopřivnice 01:03:37 MA 23 00:15:05 123 ano
43 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:03:53 MA 24 00:15:21 178 ano
44 Marshall Jakub 1994 Hvězda SKP Pardubice 01:04:06 MJ 6 00:15:34 14 ano
45 Vrobel Ivo 1989 Olomouc 01:04:16 MA 25 00:15:44 159 ano
46 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 01:04:21 MD 1 00:15:49 17 ano
47 Levinský Lukáš 1974 Matrix Team 01:04:27 MA 26 00:15:55 104 ano
48 Macíček Miroslav 1961 KHB Radegast 01:04:46 MB 8 00:16:14 58 ano
49 Klapka Vlastík 1966 BK SAK Ložiska Karviná 01:04:52 MB 9 00:16:20 100 ano
50 Říha Pavel 1977 Frýdlant 01:04:55 MA 27 00:16:23 216 ano
51 Šimek Milan 1969 BUK TEAM 01:05:04 MB 10 00:16:32 218 ano
52 Moravec Karel 1988 MUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno 01:05:27 MA 28 00:16:55 65 ano
53 Suchánek Lukáš 1979 KHB Radegast 01:05:34 MA 29 00:17:02 201 ano
54 Vlček Tomáš 1980 Gumárny Zubří 01:05:50 MA 30 00:17:18 107 ano
55 Jurák Tomáš 1975 MK Kopřivnice 01:05:52 MA 31 00:17:20 124 ano
56 Karkoška Petr 1973 BK. Sak ložiska Karviná 01:06:04 MA 32 00:17:32 72 ano
57 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 01:06:08 MC 5 00:17:36 129 ano
58 Dziergas Miroslaw 1960 Zywiec 01:06:16 MC 6 00:17:44 5 ano
59 Zabadal Radim 1979 01:06:17 MA 33 00:17:45 286 ano
60 Oswald Pavel 1973 Matrix Team 01:06:25 MA 34 00:17:53 103 ne
61 Zogata Andrzej 1986 1. Běžecký Jablunkov 01:06:36 MA 35 00:18:04 47 ano
62 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:06:38 MB 11 00:18:06 200 ano
63 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team F-M 01:06:45 MA 36 00:18:13 39 ano
64 Kruml Kamil 1972 spálené 01:06:48 MA 37 00:18:16 93 ano
65 Maňák Jaroslav 1972 London Heatside 01:07:01 MA 38 00:18:29 9 ano
66 Čopjan Pavel 1985 Abadzikra 01:07:49 MA 39 00:19:17 282 ano
67 Šitka Josef 1986 Drnovice 01:08:10 MA 40 00:19:38 217 ano
68 Pastorová Petra 1977 Baláž Extreme Team 01:08:14 ZA 4 00:19:42 209 ano
69 Bombera Jiří 1985 TJ Sokol M. Trnávka 01:08:24 MA 41 00:19:52 105 ano
70 Vrobel Miroslav 1961 Veřovice 01:08:38 MB 12 00:20:06 118 ano
71 Ševčík Pavel 1961 Zombie Opava 01:08:48 MB 13 00:20:16 147 ano
72 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 01:08:51 MC 7 00:20:19 16 ano
73 Neugebauer Erich 1968 BK Sak Ložiska Karviná 01:08:56 MB 14 00:20:24 101 ano
74 Bárta Marek 1974 BKSAK ložiska Karviná 01:08:58 MA 42 00:20:26 62 ano
75 Bocek David 1975 coffee team 01:09:04 MA 43 00:20:32 83 ne
75 Kocián Daniel 1987 V3T alis Fialová Kobra 01:09:04 MA 43 00:20:32 211 ano
77 Krejzl Henrich 1966 BK SAK Ložiska Karviná 01:09:10 MB 15 00:20:38 60 ano
78 Trubač David 1975 SK Valašské Království 01:09:27 MA 45 00:20:55 31 ano
79 Pikiová Alice 1973 Větřní 01:09:30 ZB 1 00:20:58 208 ano
80 Jašek Roman 1973 AO- Kobeřice 01:09:46 MA 46 00:21:14 173 ano
81 Letko Miroslav 1981 Manín Považská Bystrica 01:09:50 MA 47 00:21:18 165 ano
82 Velička Zdeněk 1962 X-AIR Ostrava 01:10:05 MB 16 00:21:33 128 ano
83 Zemánek Tomáš 1979 01:10:08 MA 48 00:21:36 133 ne
84 Šulc Luboš 1976 TEAM-PAVLIŠOV 01:10:16 MA 49 00:21:44 12 ano
85 Ehler Tomáš 1981 01:10:21 MA 50 00:21:49 33 ano
86 Žabenský Miroslav 1978 AC Mariánské Lázně 01:10:27 MA 51 00:21:55 203 ano
87 Šplíchal Jan 1983 TJ Starkoč 01:10:33 MA 52 00:22:01 1 ano
88 Tešnar Marek 1975 Yogi racing Ostrava 01:10:36 MA 53 00:22:04 190 ano
89 Čermák David 1976 01:10:39 MA 54 00:22:07 49 ano
90 Kempa Jan 1979 Ironman Sudoměř 01:10:55 MA 55 00:22:23 166 ano
91 Staněk Petr 1974 TJ Velké Těšany 01:11:00 MA 56 00:22:28 222 ano
92 Hrubý Vojtěch 1974 01:11:12 MA 57 00:22:40 284 ne
93 Kacíř Zdeněk 1956 Loučna 956 01:11:33 MC 8 00:23:01 43 ano
94 Kellner Libor 1971 MUSIL, HYBSKÁ - architekti 01:11:42 MA 58 00:23:10 66 ano
94 Kulyk Oleksiy 1949 Fenix, Lviv, Ukraine 01:11:42 MD 2 00:23:10 2 ano
96 Kolouch David 1976 fičák lenoch 01:11:50 MA 59 00:23:18 192 ano
97 Koníř Vojtěch 1991 Hutisko-Solanec 01:12:10 MJ 7 00:23:38 81 ano
98 Jasenský Oldřich 1982 AK Asics Kroměříž 01:12:14 MA 60 00:23:42 28 ano
99 Palla Radovan 1980 01:12:17 MA 61 00:23:45 228 ano
100 Martikán Jiří 1975 HO Frýdek-Místek 01:12:18 MA 62 00:23:46 227 ano
101 Malatín Štefan 1955 AAC Brno 01:12:42 MC 9 00:24:10 76 ano
102 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:13:05 MB 17 00:24:33 197 ano
103 Venglář Petr 1962 Řepiště 01:13:11 MB 18 00:24:39 54 ano
104 Jančařík Petr 1968 AAC Brno 01:13:18 MB 19 00:24:46 74 ano
105 Vodička Jan 1945 MK Radslavice 01:13:27 MD 3 00:24:55 29 ano
106 Kořistka Tomáš 1972 Fialové kobry 01:13:44 MA 63 00:25:12 206 ano
107 Sadílek Ota 1946 Atletika Albrechtice 01:13:56 MD 4 00:25:24 57 ano
108 Škrbel Jan 1980 01:14:00 MA 64 00:25:28 195 ano
108 Lanc Martin 1983 01:14:00 MA 64 00:25:28 127 ano
110 Vojkůvka Zdeněk 1961 Chuchelná 01:14:06 MB 20 00:25:34 106 ano
111 Siročák Petr 1978 xxx CF 01:14:20 MA 66 00:25:48 98 ano
112 Karásek Libor 1973 Frýdlant nad Ostravicí 01:14:22 MA 67 00:25:50 174 ano
113 Luberda Petr 1965 DVtech.cz České Budějovice 01:14:41 MB 21 00:26:09 4 ano
114 Žarluk Zdeněk 1958 01:14:44 MC 10 00:26:12 50 ano
115 Bierski Jan 1962 01:14:50 MB 22 00:26:18 34 ano
116 Kocian Martin 1976 01:14:51 MA 68 00:26:19 205 ano
117 Podzorny Ervin 1941 01:15:04 MD 5 00:26:32 42 ano
118 Sichálek Tomáš 1973 H.O. Holešov 01:15:07 MA 69 00:26:35 156 ano
119 Haltof Aleš 1983 FN United 01:15:09 MA 70 00:26:37 120 ano
120 Balog Lukáš 1990 01:15:23 MA 71 00:26:51 19 ne
121 Jirka Jakub 1981 Abadzikra 01:15:40 MA 72 00:27:08 283 ano
122 Vojkůvka Jan 1968 Ekofas Ostrava 01:15:42 MB 23 00:27:10 135 ano
123 Vávra Vojtěch 1980 01:15:45 MA 73 00:27:13 285 ano
124 Jerglíková Veronika 1978 AO Kobeřice 01:16:00 ZA 5 00:27:28 213 ano
125 Herman Jakub 1975 01:16:02 MA 74 00:27:30 196 ano
126 Tvrdý Tomáš 1978 Jarfala Dental AB - Sweden 01:16:13 MA 75 00:27:41 78 ano
127 Chmel Zdeněk 1962 RC PIM Praha 3 01:16:15 MB 24 00:27:43 82 ano
128 Tamchyna Petr 1981 Studeneves 01:16:16 MA 76 00:27:44 210 ano
129 Těšík Jan 1992 Ski & Go Trojanovice 01:16:17 MJ 8 00:27:45 198 ano
130 Cupek Jiří 1970 coffee team 01:16:33 MB 25 00:28:01 86 ano
131 Tománek Pavel 1955 LkVE Veřovice 01:16:34 MC 11 00:28:02 134 ano
132 Kierczak Aleksander 1963 01:16:51 MB 26 00:28:19 92 ano
133 Skomorowski Stanisław 1957 SBD Energetyk Rybnik 01:16:53 MC 12 00:28:21 63 ano
134 Řezáč Věroslav 1965 ŘSC 01:16:59 MB 27 00:28:27 151 ano
135 Marek Dalimil 1960 Iscarex Česká Třebová 01:17:06 MC 13 00:28:34 68 ano
136 Tončík Petr 1971 MULTIP Moravia 01:17:07 MA 77 00:28:35 194 ano
137 Tarča Jurij 1969 TT OSTRAVA 01:17:15 MB 28 00:28:43 223 ano
138 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:17:38 ZB 2 00:29:06 168 ano
139 Večeřa Zdeněk 1983 Strážnice 01:17:42 MA 78 00:29:10 125 ano
140 Vizner Marek 1972 H.O. Holešov 01:18:09 MA 79 00:29:37 155 ano
141 Slamiak Stanislav 1962 Loko Ostrava 01:18:17 MB 29 00:29:45 226 ne
142 Krausová Darina 1974 MK Kopřivnice 01:18:19 ZB 3 00:29:47 112 ano
143 Jeziorski Piotr 1978 Pist 01:18:27 MA 80 00:29:55 224 ne
144 Kubíček František 1946 BM Auto Mikulov 01:19:03 MD 6 00:30:31 8 ano
145 Tešnar Hynek 1977 Yogi 01:19:07 MA 81 00:30:35 193 ano
146 Kutmon Tomáš 1974 01:19:10 MA 82 00:30:38 182 ano
147 Šimůnková Pavla 1977 ISCAREX Česká Třebová 01:19:15 ZA 6 00:30:43 132 ano
148 Hyánek Aleš 1970 New Balance Team 01:19:35 MB 30 00:31:03 154 ano
149 Gola Robin 1995 01:19:36 MJ 9 00:31:04 184 ne
150 Rumpertesz Petr 1978 Fenix ski team jeseník 01:19:43 MA 83 00:31:11 191 ano
151 Balko Peter 1944 KČT Lysá Hora 01:19:47 MD 7 00:31:15 119 ano
152 Zgabaj Miroslav 1973 MIK VSETÍN 01:19:49 MA 84 00:31:17 108 ne
153 Žídek Roman 1977 BK Kravaře 01:19:57 MA 85 00:31:25 214 ano
154 Odstrčilík Tomáš 1983 MARTINICE 01:20:12 MA 86 00:31:40 59 ano
155 Škurek Viktor 1971 Brantice 01:20:14 MA 87 00:31:42 109 ano
156 Ryška Lumir 1978 01:20:24 MA 88 00:31:52 180 ano
157 Moiczek Jan 1942 Cieszyn 01:20:28 MD 8 00:31:56 97 ne
158 Krupka Milan 1956 TJ Rumburk 01:20:44 MC 14 00:32:12 18 ano
159 Marková Lenka 1985 01:20:50 ZA 7 00:32:18 32 ano
160 Rozehnal Radek 1975 Bystřice pod Hostýnem 01:21:45 MA 89 00:33:13 51 ano
161 Olejník Dalibor 1965 XORS OFFICE 01:21:55 MB 31 00:33:23 21 ano
162 Matalová Jana 1973 Slezská Ostrava 01:22:11 ZB 4 00:33:39 163 ano
163 Waloszková Michaela 1983 01:22:45 ZA 8 00:34:13 75 ano
164 Mikulenka Tomáš 1970 01:23:23 MB 32 00:34:51 186 ano
165 Škrdová Danuše 1965 MK Seitl Ostrava 01:23:40 ZC 1 00:35:08 88 ano
166 Polišenský Richard 1965 Skvarenesadlo.cz 01:23:46 MB 33 00:35:14 30 ano
167 Burda Vojtěch 1987 01:23:59 MA 90 00:35:27 25 ano
168 Pechal Pavel 1976 Rožnov pod Radhoštěm 01:24:11 MA 91 00:35:39 202 ano
169 Beránek Roman 1963 Ekofas Ostrava 01:24:26 MB 34 00:35:54 45 ano
170 Benešová Petra 1972 MK-SEITL OSTRAVA 01:24:27 ZB 5 00:35:55 77 ano
171 Babjak Adam 1984 01:24:30 MA 92 00:35:58 153 ano
172 Wagner Petr 1983 Ed6U Elemic Racing 01:24:37 MA 93 00:36:05 220 ano
173 Rechtenberg Karel 1947 PJR Frenštát p.R. 01:24:41 MD 9 00:36:09 215 ano
174 Pigula Jaromír 1972 Fialové kobry 01:24:56 MA 94 00:36:24 67 ano
174 Valica Dušan 1969 01:24:56 MB 35 00:36:24 110 ano
176 Kašová Hana 1954 Barnex sport Brno 01:25:12 ZD 1 00:36:40 61 ano
177 Dvorský Petr 1978 TT OSTRAVA 01:25:17 MA 95 00:36:45 167 ano
178 Kopeček Ivan 1949 Mor. Slavia Brno 01:25:25 MD 10 00:36:53 148 ano
179 Hájková Lenka 1969 Baláž Extreme Team Ostrava 01:25:34 ZB 6 00:37:02 115 ano
180 Fabián Jiří 1969 Gumárny Zubří 01:26:09 MB 36 00:37:37 187 ano
181 Kuder Zenon 1988 jabbim.cz team 01:26:11 MA 96 00:37:39 176 ano
182 Šokalová Ludmila 1956 Slezan F-M 01:26:31 ZC 2 00:37:59 160 ano
183 Procházková Irena 1957 TJ H8je 01:26:45 ZC 3 00:38:13 164 ano
184 Klajban Lubomír 1959 Texas Úblo 01:26:50 MC 15 00:38:18 96 ano
185 Schuchard Eric 1969 01:27:19 MB 37 00:38:47 212 ano
185 Šnobel Zdeněk 1965 01:27:19 MB 37 00:38:47 6 ne
187 Budinská Hana 1960 Moravská Slavia Brno 01:27:37 ZC 4 00:39:05 162 ano
188 Nádeníčková Michaela 1979 AAC Brno 01:27:38 ZA 9 00:39:06 70 ano
189 Farský Štefan 1946 Dom srdca Martin 01:28:02 MD 11 00:39:30 111 ano
190 Bajerová Ilona 1958 Tupesy 01:28:39 ZC 5 00:40:07 181 ano
191 Medvec Pavel 1984 01:29:18 MA 97 00:40:46 172 ano
192 Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců (Beskydský bezdomovec) 01:29:30 MD 12 00:40:58 145 ano
193 Javorská Karin 1973 BK SAK ložiska 01:29:36 ZB 7 00:41:04 102 ano
194 Vraštilová Miloslava 1956 Jilemnice 01:30:00 ZC 6 00:41:28 27 ano
195 Krejčí Ondřej 1987 Olomouc 01:30:30 MA 98 00:41:58 121 ano
196 Żeliński Jerzy 1952 Cieszyn 01:30:50 MC 16 00:42:18 94 ano
197 Říha Petr 1987 01:30:59 MA 99 00:42:27 158 ano
198 Bartoš Edwin 1968 01:31:10 MB 39 00:42:38 64 ano
199 Krejčí Tomáš 1982 FBC Redwolfs Ostrava 01:31:17 MA 100 00:42:45 122 ne
200 Lysek Martin 1990 01:31:53 MA 101 00:43:21 26 ne
201 Goláň Josef 1977 GOGY TEAM 01:32:03 MA 102 00:43:31 55 ne
202 Švrček Jiří 1953 01:32:08 MC 17 00:43:36 229 ano
202 Zbořilová Ivana 1982 TOM UFO OSTRAVA 01:32:08 ZA 10 00:43:36 143 ano
204 Bolek Jan 1980 Orel Zašová 01:32:25 MA 103 00:43:53 199 ne
205 Janovsky Zdenek 1965 Strani 01:32:30 MB 40 00:43:58 99 ne
205 Keprtová Miloslava 1948 ISCAREX Česká Třebová 01:32:30 ZD 2 00:43:58 157 ne
207 Gabryš Jiří 1983 jabbim.cz team 01:32:56 MA 104 00:44:24 179 ne
208 Slíž Martin 1969 01:32:57 MB 41 00:44:25 126 ne
209 Wawrzynczyk Marta 1990 Rybnik 01:33:05 ZA 11 00:44:33 69 ne
210 Brzezina Sandra 1989 SBD Energetik Rybnik 01:33:10 ZA 12 00:44:38 53 ne
211 Dubšíková Michaela 1987 01:33:43 ZA 13 00:45:11 116 ne
212 Michalus Marek 1987 01:34:46 MA 105 00:46:14 204 ne
213 Antošová Radomila 1958 01:35:35 ZC 7 00:47:03 150 ne
214 Novotný Jiří 1959 BK SAK Karviná 01:36:06 MC 18 00:47:34 79 ne
215 Matysík Vladimír 1948 MK Seitl Ostrava 01:36:07 MD 13 00:47:35 35 ne
216 Solczyková Renata 1977 BK SAK Karviná 01:36:25 ZA 14 00:47:53 90 ne
217 Vytlačil Jiří 1981 VSK VŠB-TU Ostrava 01:41:49 MA 106 00:53:17 136 ne
218 Vyoralová Magda 1985 :-) 01:44:33 ZA 15 00:56:01 169 ne
219 Chudá Dominika 1978 BKSAK ložiska Karviná 01:46:38 ZA 16 00:58:06 84 ne
220 Šácha Jan 1990 Ostrava 01:46:39 MA 107 00:58:07 87 ne
221 Majchrzak Adam 1976 - 01:47:50 MA 108 00:59:18 287 ne
222 Stanicek Jan 1983 RuM 01:50:56 MA 109 01:02:24 177 ne
223 Lichnovsky Adam 1983 Ed6U Elemic Racing 01:53:41 MA 110 01:05:09 221 ne
224 Hiánek Petr 1987 jabbim.cz team 01:55:13 MA 111 01:06:41 175 ne
225 Krejčí Josef 1949 Pepa Team F-M 02:01:56 MD 14 01:13:24 40 ne
- Olosová Ludmila 1981 Nemocnice Nový Jičín DNF ZA

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody