Výsledky - 2011

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Havlíček Jan 1979 ASK Slavia Praha 00:47:35 MA 1 00:00:00 574 ne
2 Voják Jiří 1988 Mílaři Domažlice 00:48:22 MA 2 00:00:47 582 ne
3 Brýdl Pavel 1980 SK Nové Město nad Metují 00:49:56 MA 3 00:02:21 726 ne
4 Žák Jiří 1971 Technika Brno Extreme 00:50:08 MB 1 00:02:33 806 ne
5 Frei Martin 1986 AK Kroměříž-Triexpert 00:50:10 MA 4 00:02:35 725 ne
6 Pechek Petr 1983 TJ Maratonstav Úpice 00:50:12 MA 5 00:02:37 643 ne
7 Trávníček Matěj 1992 SK Nové Město na Moravě 00:50:51 MJ 1 00:03:16 805 ne
8 Rypl Miroslav 1992 PSK Olymp Praha 00:51:42 MJ 2 00:04:07 593 ne
9 Horák Ondřej 1975 X-AIR Ostrava 00:51:52 MA 6 00:04:17 669 ne
10 Ondrášek Pavel 1992 TJ Šumperk 00:51:57 MJ 3 00:04:22 756 ne
11 Poklop Martin 1988 Fortex Moravský Beroun 00:52:00 MA 7 00:04:25 631 ne
12 Frühauf Petr 1991 PSK Olymp Praha 00:52:12 MA 8 00:04:37 549 ne
12 Štantejský Michal 1984 SAC Špindlerův Mlýn 00:52:12 MA 8 00:04:37 807 ne
14 Kautz Michal 1989 AK Šumperk 00:52:27 MA 10 00:04:52 692 ne
14 Janů Jan 1993 Hvězda SKP Pardubice 00:52:27 MJ 4 00:04:52 564 ne
16 Lichý Tomáš 1994 SK SKIALP Beskydy 00:52:38 MJ 5 00:05:03 547 ne
17 Hrdina Pavel 1988 ABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí 00:53:18 MA 11 00:05:43 557 ne
18 Šimůnek Jan 1982 ISCAREX Česká Třebová 00:53:28 MA 12 00:05:53 609 ne
19 Štochl Jan 1992 AK Bílina 00:53:34 MJ 6 00:05:59 836 ne
20 Kovačik Luboš 1966 AŠKP Žilina 00:53:42 MB 2 00:06:07 710 ne
21 Vacek Martin 1969 Iscarex Česká Třebová 00:53:45 MB 3 00:06:10 608 ne
22 Gerych David 1977 AK Kroměříž 00:53:48 MA 13 00:06:13 814 ne
23 Horáček Michal 1975 ISCAREX Česká Třebová 00:53:58 MA 14 00:06:23 536 ne
24 Chlada Martin 1993 Mílaři Domažlice 00:54:09 MJ 7 00:06:34 566 ne
24 Titěra Jan 1992 ASK SG Jablonec 00:54:09 MJ 7 00:06:34 693 ne
26 Záveský Filip 1993 Iscarex Česká Třebová 00:54:26 MJ 9 00:06:51 859 ne
27 Pinkas Michal 1994 AO Slavia Havířov 00:54:35 MJ 10 00:07:00 857 ne
28 Žaludek Přemysl 1977 MS Cyklogat racing 00:54:45 MA 15 00:07:10 763 ne
29 Polášek Jan 1980 AO Slavia Havířov 00:54:50 MA 16 00:07:15 856 ne
30 Soukup Radomír 1968 00:54:59 MB 4 00:07:24 847 ne
31 Šesták Karel 1971 X-AIR Ostrava 00:55:18 MB 5 00:07:43 578 ne
32 Kornel Rakus 1970 KS Kandahar 00:55:19 MB 6 00:07:44 843 ne
33 Herda Jan 1983 U.A.C. 00:55:20 MA 17 00:07:45 543 ne
34 Zajíc Aleš 1969 TT EmmaStella Opava 00:55:21 MB 7 00:07:46 757 ne
35 Kasalík Radim 1981 SSK Vítkovice 00:55:37 MA 18 00:08:02 702 ne
36 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Slezsku 00:55:41 MA 19 00:08:06 727 ne
37 Michna Pavel 1975 TJ Slezan Frýdek-Místek 00:55:47 MA 20 00:08:12 559 ne
38 Friček Martin 1979 Plzeň 00:56:01 MA 21 00:08:26 818 ne
39 Voják Martin 1993 Mílaři Domažlice 00:56:15 MJ 11 00:08:40 583 ne
39 Schorná Pavla 1980 TJ Maratonstav Úpice 00:56:15 ZA 1 00:08:40 742 ne
41 Ulich Petr 1968 MT Nové Město nad Metují 00:56:16 MB 8 00:08:41 764 ne
42 Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm 00:56:17 MB 9 00:08:42 737 ne
43 Fojtík Václav 1994 X-AIR OSTRAVA 00:56:20 MJ 12 00:08:45 530 ne
44 Čech Jan 1993 AC Mladá Boleslav 00:56:41 MJ 13 00:09:06 837 ne
45 Wrobel Tomasz 1973 MKS Centrum Dziegelow 00:56:50 MA 22 00:09:15 595 ne
46 Teplý Jan 1993 SK Nové Město na Moravě 00:56:56 MJ 14 00:09:21 803 ne
47 Buchal Vladimír 1963 MŠK AK Žiar nad Hronom 00:57:15 MB 10 00:09:40 808 ne
48 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 00:57:16 MC 1 00:09:41 743 ne
48 Buryška Tomáš 1988 Loschmit Laboratories 00:57:16 MA 23 00:09:41 562 ne
48 Axmann Karel 1983 SKI-OB Šternberk 00:57:16 MA 23 00:09:41 689 ne
48 Nyč David 1993 Dukla Liberec 00:57:16 MJ 15 00:09:41 819 ne
48 Skalníková Eva 1985 TJ Nové Město n.M. 00:57:16 ZA 2 00:09:41 656 ne
48 Čapek Lubomír 1974 KŮC Bike sport Ústí nad Labem 00:57:16 MA 23 00:09:41 528 ne
54 Bukovjan Vlastimil 1961 KES BUKTEAM 00:57:20 MC 2 00:09:45 724 ne
55 Sehnal Tomáš 1973 KHB Radegast 00:57:30 MA 26 00:09:55 786 ne
56 Ponek Tibor 1976 Ponek sk 00:57:37 MA 27 00:10:02 623 ne
57 Bucifal Libor 1993 Hvězda SKP Pardubice 00:57:45 MJ 16 00:10:10 565 ne
57 Kolínek František 1956 AK Perná 00:57:45 MC 3 00:10:10 556 ne
57 Metelková Táňa 1972 SK Týniště n.O. 00:57:45 ZB 1 00:10:10 706 ne
60 Cypra Zbyněk 1974 SK Valašského království 00:58:14 MA 28 00:10:39 644 ne
61 Fellner Adam 1993 Fenix Ski Team Jeseník 00:58:18 MJ 17 00:10:43 691 ne
62 Gajdušek Jakub 1991 00:58:20 MA 29 00:10:45 545 ne
63 Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 00:58:22 MB 11 00:10:47 713 ne
63 Pytlík Jiří 1991 Prajzska s.r.o. 00:58:22 MA 30 00:10:47 733 ne
65 Wala Petr 1971 BK SAK Karviná 00:58:37 MB 12 00:11:02 760 ne
66 Šmíd Petr 1969 LOUČNÁ 956 00:58:58 MB 13 00:11:23 736 ne
67 Vaněk Petr 1961 AC Praha 00:59:05 MC 4 00:11:30 698 ne
68 Havlová Pavla 1982 PSK Olymp Praha 00:59:10 ZA 3 00:11:35 817 ne
69 Marshall Jakub 1994 SK Nové Město na Moravě 00:59:19 MJ 18 00:11:44 804 ne
70 Vyhnička Kamil 1979 Manin PB 00:59:25 MA 31 00:11:50 731 ne
71 Staniek Martin 1974 VZS Ostrava 00:59:26 MA 32 00:11:51 604 ne
72 Šindelek Pavel 1978 Pržno 01:00:05 MA 33 00:12:30 738 ne
73 Kučera Petr 1972 KES BUKTEAM 01:00:11 MA 34 00:12:36 723 ne
74 Fousek Jan 1991 MK Seitl Ostrava 01:00:17 MA 35 00:12:42 522 ne
75 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:01:03 MA 36 00:13:28 670 ne
76 Řídel Jakub 1975 01:01:12 MA 37 00:13:37 739 ne
77 Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice 01:01:17 MC 5 00:13:42 642 ne
78 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:01:20 MB 14 00:13:45 741 ne
79 Kimla Jan 1984 NO STRESS 01:01:26 MA 38 00:13:51 550 ne
80 Jurča Petr 1981 SKOB Zlín 01:01:27 MA 39 00:13:52 516 ne
81 Pavlík Vít 1973 Galaxy Team Hranice 01:01:37 MA 40 00:14:02 690 ne
82 Hrubý Vojtěch 1974 01:01:45 MA 41 00:14:10 762 ne
82 Jabůrek Václav 1969 Praha Kunratice 01:01:45 MB 15 00:14:10 711 ne
82 Žniva Ondřej 1993 TJ Favorit Brno 01:01:45 MJ 19 00:14:10 833 ne
82 Cienciala Tomáš 1970 Návsí-Záhoří 01:01:45 MB 15 00:14:10 821 ne
86 Bartík Patrik 1976 KES BUKTEAM 01:02:00 MA 42 00:14:25 722 ne
87 Pastorová Petra 1977 MK Seitl 01:02:10 ZA 4 00:14:35 766 ne
88 Suchánek Lukáš 1979 KHB Radegast 01:02:11 MA 43 00:14:36 785 ne
89 Nožka Jiří 1963 Dinosport Ivančice 01:02:20 MB 17 00:14:45 588 ne
90 Pálka Jiří 1985 Valašská Bystřice 01:02:24 MA 44 00:14:49 682 ne
91 Žajdlik Filip 1977 K SPORT třinec 01:02:30 MA 45 00:14:55 599 ne
92 Levinsky Lukáš 1974 Matrix Team 01:02:40 MA 46 00:15:05 849 ne
93 Vítek Lukáš 1993 01:02:41 MJ 20 00:15:06 629 ne
94 Kaván Lubomír 1961 Chřibská 01:03:11 MC 6 00:15:36 848 ne
95 Hanke David 1971 MK Kopřivnice 01:03:13 MB 18 00:15:38 721 ne
96 Šitka Josef 1986 Drnovice u Vyškova 01:03:15 MA 47 00:15:40 624 ne
97 Blabla Tomáš 1982 Bystré 01:03:20 MA 48 00:15:45 535 ne
98 Sichálek Tomáš 1973 HO Holešov 01:03:30 MA 49 00:15:55 765 ne
99 Michna Roman 1978 Studiosolaris.cz 01:03:31 MA 50 00:15:56 876 ne
100 Petr Jiří 1981 Bonbon Praha 01:03:34 MA 51 00:15:59 586 ne
101 Ketner Karel 1990 www.horyshora.cz 01:03:35 MA 52 00:16:00 853 ne
102 Velička Zdeněk 1962 X-AIR Ostrava 01:04:00 MB 19 00:16:25 616 ne
103 Zátopek Jiří 1960 X-AIR OSTRAVA 01:04:02 MC 7 00:16:27 501 ne
104 Lipták Radim 1979 Pepa Team F-M 01:04:06 MA 53 00:16:31 632 ne
105 Trubač David 1975 SK Valašské Království 01:04:20 MA 54 00:16:45 581 ne
106 Dvorský Ladislav 1965 MK Seitl Ostrava 01:04:43 MB 20 00:17:08 523 ne
107 Friedel Jan 1979 Marathon team Klimkovice 01:04:45 MA 55 00:17:10 544 ne
108 Šplíchal Jan 1983 TJ Starkoč 01:05:06 MA 56 00:17:31 869 ne
109 Letko Miroslav 1981 Manín PB 01:05:16 MA 57 00:17:41 709 ne
110 Klapka Vlastík 1966 BK SAK Karviná 01:05:20 MB 21 00:17:45 704 ne
111 Polášek Tomáš 1984 Kopřivnice 01:05:23 MA 58 00:17:48 750 ne
111 Choleva Petr 1974 SK Neudorf 01:05:23 MA 58 00:17:48 707 ne
113 Žaludková Jana 1975 Author Tufo Zlín 01:05:32 ZB 2 00:17:57 759 ne
114 Šimek Milan 1969 KES BUKTEAM 01:05:36 MB 22 00:18:01 735 ne
115 Gombita Josef 1958 LOUČNÁ 956 01:05:38 MC 8 00:18:03 720 ne
116 Halfar Jan 1985 01:05:40 MA 60 00:18:05 505 ne
117 Hlavatá Michaela 1991 AK Olymp Brno 01:05:47 ZA 5 00:18:12 700 ne
118 Kempa Jan 1979 Fialove Kobry 01:05:57 MA 61 00:18:22 526 ne
119 Brož Petr 1985 MK Seitl 01:06:07 MA 62 00:18:32 860 ne
120 Vinduška Petr 1993 Atletika Albrechtice 01:06:08 MJ 21 00:18:33 755 ne
121 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:06:09 MA 63 00:18:34 502 ne
122 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team F-M 01:06:10 MA 64 00:18:35 681 ne
123 Kohut Radek 1984 Studénka 01:06:11 MA 65 00:18:36 633 ne
124 Tončík Petr 1971 Multip Nový Jičín 01:06:12 MB 23 00:18:37 746 ne
125 Berger Jiří 1979 Aminostar-Tilak-Devocd 01:06:40 MA 66 00:19:05 761 ne
126 Škrabánek Petr 1960 01:06:41 MC 9 00:19:06 649 ne
127 Pilař Lukáš 1980 Baláž Extrem Team Ostrava 01:06:42 MA 67 00:19:07 678 ne
128 Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 01:06:43 MD 1 00:19:08 871 ne
129 Bocek David 1975 Coffee Team 01:06:44 MA 68 00:19:09 832 ne
129 Kaciř Zdeněk 1956 LOUČNA 956 01:06:44 MC 10 00:19:09 719 ne
131 Nebesník Ľuboš 1980 Michalovce 01:06:45 MA 69 00:19:10 598 ne
132 Goláň Josef 1977 GOGY TEAM 01:06:46 MA 70 00:19:11 560 ne
133 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 01:06:47 MD 2 00:19:12 846 ne
134 Šrůtek Stanislav 1958 Maratonstav Úpice 01:07:00 MC 11 00:19:25 812 ne
135 Filip Richard 1975 Backaldrin team 01:07:07 MA 71 00:19:32 675 ne
136 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:07:30 MB 24 00:19:55 673 ne
137 Moravec Karel 1988 MUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno 01:07:32 MA 72 00:19:57 531 ne
138 Jasenský Oldřich 1982 AK Asics Kroměříž 01:07:33 MA 73 00:19:58 533 ne
139 Ježek Martin 1964 Plzeň Újezd 01:08:05 MB 25 00:20:30 822 ne
140 Esentierová Adéla 1988 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 01:08:06 ZA 6 00:20:31 712 ne
140 Petros Michal 1978 VZS Ostrava 01:08:06 MA 74 00:20:31 672 ne
142 Kašpařík Milan 1979 01:08:15 MA 75 00:20:40 645 ne
143 Majchrzak Adam 1976 - 01:08:34 MA 76 00:20:59 657 ne
143 Vinklárek Jiří 1961 TJ Rožnov pod Radh. 01:08:34 MC 12 00:20:59 577 ne
145 Maršálek Tomáš 1964 Racing Olešná 01:08:35 MB 26 00:21:00 527 ne
146 Fiala Petr 1982 01:08:36 MA 77 00:21:01 555 ne
147 Blačinský Petr 1975 X-AIR Ostrava 01:08:38 MA 78 00:21:03 680 ne
147 Oswald Pavel 1973 Matrix Team 01:08:38 MA 78 00:21:03 850 ne
149 Dinter Jiří 1973 Lučina 01:08:56 MA 80 00:21:21 637 ne
150 Novák Tomáš 1987 01:08:57 MA 81 00:21:22 571 ne
151 Raška Zbyněk 1975 CK Frenštát p.R. 01:08:58 MA 82 00:21:23 627 ne
152 Mannová Michaela 1982 TJ Dvůr Králové 01:09:00 ZA 7 00:21:25 815 ne
152 Vojkůvka Jan 1968 Ekofas Ostrava 01:09:00 MB 27 00:21:25 639 ne
154 Karásek Libor 1973 Le solitaire 01:09:15 MA 83 00:21:40 715 ne
155 Královec Jiří 1951 Mílaři Domažlice 01:09:17 MD 3 00:21:42 823 ne
156 Mojžíšek Pavel 1965 MK Seitl 01:09:18 MB 28 00:21:43 703 ne
156 Dušková Lenka 1980 ISCAREX Česká Třebová 01:09:18 ZA 8 00:21:43 524 ne
158 Chmela Tomáš 1974 X-AIR Ostrava 01:09:27 MA 84 00:21:52 679 ne
159 Stránská Adéla 1991 ISCAREX Česká Třebová 01:09:33 ZA 9 00:21:58 611 ne
160 Havránek Lukáš 1987 Metan trials 01:10:00 MA 85 00:22:25 517 ne
160 Sokol Karel 1972 MK Seitl 01:10:00 MA 85 00:22:25 816 ne
162 Wojtyla Jaromír 1970 VZS Ostrava 01:10:21 MB 29 00:22:46 620 ne
163 Ehler Tomáš 1981 01:10:22 MA 87 00:22:47 509 ne
164 Pachtová Iva 1970 mk seitl Ostrava 01:10:40 ZB 3 00:23:05 621 ne
165 Kulyk Oleksiy 1949 Fenix, Lviv, Ukraine 01:10:54 MD 4 00:23:19 652 ne
165 Odstrčilík Roman 1975 01:10:54 MA 88 00:23:19 813 ne
167 Lichý Dušan 1967 Guty 01:10:55 MB 30 00:23:20 844 ne
167 Polášek Vít 1994 www.horyshora.cz 01:10:55 MJ 22 00:23:20 854 ne
169 Gřeš Jan 1986 Děcko po prvním kari 01:10:56 MA 89 00:23:21 514 ne
170 Sikora Martin 1973 Třinec 01:11:20 MA 90 00:23:45 607 ne
171 Fabián Jiří 1969 Brawo Gumárni 01:11:27 MB 31 00:23:52 758 ne
172 Odstrčilík Tomáš 1983 MARTINICE 01:11:30 MA 91 00:23:55 579 ne
173 Dobeš Vlastimil 1970 TJ Valašské Meziříčí 01:11:35 MB 32 00:24:00 858 ne
174 Kellner Libor 1971 MUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno 01:11:55 MB 33 00:24:20 532 ne
175 Kravčík Miroslav 1953 BK SAK Karviná 01:12:10 MC 13 00:24:35 705 ne
176 Babjak Adam 1984 Kryžom Kražom 01:12:15 MA 92 00:24:40 503 ne
177 Bardaševský Lubomír 1962 Ludgeřovice 01:12:22 MB 34 00:24:47 521 ne
177 Jerglíková Veronika 1978 AO Kobeřice 01:12:22 ZA 10 00:24:47 518 ne
179 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:12:25 MA 93 00:24:50 650 ne
180 Vodička Jan 1945 MK Radslavice 01:12:39 MD 5 00:25:04 685 ne
181 Skomorowski Stanisław 1957 Rybnik-Polska 01:12:57 MC 14 00:25:22 594 ne
182 Jašek Roman 1973 AO- Kobeřice 01:12:58 MA 94 00:25:23 520 ne
183 Luberda Petr 1965 DVtech.cz České Budějovice 01:12:59 MB 35 00:25:24 576 ne
184 Staněk Petr 1974 TJ Velké Těšany 01:13:00 MA 95 00:25:25 749 ne
185 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:13:15 MB 36 00:25:40 506 ne
186 Tománek Pavel 1955 LKVE Veřovice 01:13:39 MC 15 00:26:04 829 ne
187 Bolek Jan 1980 Orel Zašová 01:13:40 MA 96 00:26:05 688 ne
188 Řezáč Věroslav 1965 ŘSC Olomouc 01:13:41 MB 37 00:26:06 827 ne
189 Talaš Jaromír 1954 SKD Otrokovice 01:13:42 MC 16 00:26:07 830 ne
189 Kvita Josef 1951 MK Kopřivnice 01:13:42 MD 6 00:26:07 834 ne
191 Zbořilová Ivana 1982 Baláž EXTREME team Ostrava 01:13:43 ZA 11 00:26:08 590 ne
192 Slivka Jan 1957 KKM Čadca 01:13:44 MC 17 00:26:09 622 ne
193 Hegedüs Robert 1979 VZS Ostrava 01:13:45 MA 97 00:26:10 508 ne
193 Vévodová Martina 1990 AK Perná 01:13:45 ZA 12 00:26:10 589 ne
195 Rečka Karel 1989 Pepa Team 01:14:05 MA 98 00:26:30 613 ne
196 Smola Josef 1951 MK Seitl 01:14:06 MD 7 00:26:31 603 ne
197 Collen Malcolm 1960 01:14:07 MC 18 00:26:32 635 ne
198 Topinková Lenka 1976 AC Moravská Slavia Brno 01:14:09 ZB 4 00:26:34 597 ne
199 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 01:14:10 MC 19 00:26:35 701 ne
200 Lanc Martin 1983 Omezovač rychlosti 01:14:38 MA 99 00:27:03 515 ne
201 Tvrdý Tomáš 1978 F-M 01:14:39 MA 100 00:27:04 640 ne
202 Hurta Tomáš 1968 BK Vsetín 01:14:40 MB 38 00:27:05 558 ne
203 Pešat Jan 1956 Veslařský klub Perun Ostrava 01:14:48 MC 20 00:27:13 591 ne
204 Čáp Jindřich 1966 MK Seitl 01:15:14 MB 39 00:27:39 867 ne
204 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:15:14 MB 39 00:27:39 617 ne
206 Sadílek Ota 1946 Atletika Albrechtice 01:15:20 MD 8 00:27:45 753 ne
207 Gregor Rosťa 1965 GW Nítovice 01:15:28 MB 41 00:27:53 575 ne
208 Zahula Jan 1950 ČD Tanvald 01:15:29 MD 9 00:27:54 828 ne
209 Krausová Darina 1974 MK Kopřivnice 01:15:30 ZB 5 00:27:55 510 ne
210 Malatín Štefan 1955 AAC Brno 01:15:48 MC 21 00:28:13 648 ne
210 Krejčí Tomáš 1982 FBC Redwolfs Ostrava 01:15:48 MA 101 00:28:13 548 ne
212 Sukač Vladan 1989 Italyprodukt.eu 01:15:50 MA 102 00:28:15 734 ne
213 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:16:00 MB 42 00:28:25 563 ne
214 Janků Petr 1974 Sokol Chomoutov 01:16:06 MA 103 00:28:31 634 ne
215 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:16:28 ZB 6 00:28:53 694 ne
216 Ottová Radka 1966 Maratonstav Úpice 01:16:29 ZC 1 00:28:54 810 ne
217 Kouřil Jaroslav 1980 PROLHANÁ RADNICE OSTRAVA 01:16:30 MA 104 00:28:55 546 ne
218 Thomas Matthieu 1982 01:16:48 MA 105 00:29:13 842 ne
219 Pechková Šárka 1956 TJ Maratonstav Úpice 01:17:00 ZD 1 00:29:25 641 ne
220 Tomajko Tomáš 1984 Krýžom Krážom 01:17:10 MA 106 00:29:35 630 ne
221 Ryška Martin 1970 X-Cobras 01:17:28 MB 43 00:29:53 677 ne
222 Filipko Aleš 1984 Přerov 01:17:32 MA 107 00:29:57 708 ne
223 Vařeka Pavel 1975 Orrero - Litovel 01:17:48 MA 108 00:30:13 651 ne
224 Patočka Petr 1963 Dinosport Ivančice 01:17:55 MB 44 00:30:20 587 ne
225 Brož Jiří 1954 MK Seitl 01:17:59 MC 22 00:30:24 861 ne
226 Mikloš Libor 1960 Raškovice 01:18:03 MC 23 00:30:28 851 ne
227 Hyánková Eva 1974 New Balance team 01:18:10 ZB 7 00:30:35 695 ne
228 Waloszková Michaela 1983 BK SAK Karviná 01:18:13 ZA 13 00:30:38 877 ne
229 Šimůnková Pavla 1977 ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ 01:18:22 ZA 14 00:30:47 610 ne
230 Pospěch Ján 1983 XRNNRS.CZ 01:18:25 MA 109 00:30:50 618 ne
231 Kaleta Karel 1943 Hrádek ve Slezsku 01:18:26 MD 10 00:30:51 809 ne
232 Škabraha Pavel 1983 01:18:29 MA 110 00:30:54 835 ne
233 Dumek Václav 1962 Jiskra Tanvald 01:18:33 MB 45 00:30:58 825 ne
234 Les Josef 1947 Maratonstav Úpice 01:19:05 MD 11 00:31:30 811 ne
235 Beránek Roman 1963 Ekofas Ostrava 01:19:06 MB 46 00:31:31 714 ne
236 Hájková Lenka 1969 Baláž Extreme Team Ostrava 01:19:07 ZB 8 00:31:32 504 ne
237 Balog Lukáš 1990 01:19:34 MA 111 00:31:59 570 ne
238 Vondráček Tomáš 1985 01:19:35 MA 112 00:32:00 699 ne
238 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:19:35 MB 47 00:32:00 716 ne
240 Procházková Irena 1957 TJ Háje 01:19:48 ZC 2 00:32:13 614 ne
241 Balko Peter 1946 Drevjanka u Zbuja 01:20:03 MD 12 00:32:28 602 ne
242 Pešák Jan 1981 MH Atelier architekti 01:20:08 MA 113 00:32:33 866 ne
243 Gola Patrik 1996 01:20:35 MJ 23 00:33:00 718 ne
244 Krofta Jiří 1955 Liga 100 Praha 01:20:41 MC 24 00:33:06 551 ne
245 Gola Robin 1995 01:20:48 MJ 24 00:33:13 717 ne
246 Šumbera Jan 1974 RPG RE Running Team 01:21:02 MA 114 00:33:27 855 ne
247 Olejník Dalibor 1965 01:21:11 MB 48 00:33:36 740 ne
248 Škrdová Danuše 1965 MK Seitl Ostrava 01:21:16 ZC 3 00:33:41 619 ne
249 Valica Dušan 1969 Team 69 01:21:20 MB 49 00:33:45 872 ne
250 Bachroníková Renata 1982 TT Ostrava 01:21:23 ZA 15 00:33:48 868 ne
251 Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců 01:21:32 MD 13 00:33:57 671 ne
252 Žídek Robert 1978 01:21:50 MA 115 00:34:15 592 ne
253 Kašpar Jiři 1953 Orrero 01:22:00 MC 25 00:34:25 636 ne
254 Kopecký Michal 1973 hockclimbing.com 01:22:07 MA 116 00:34:32 572 ne
255 Strháková Zuzana 1990 www.horyshora.cz 01:22:12 ZA 16 00:34:37 852 ne
256 Marková Lenka 1985 01:22:20 ZA 17 00:34:45 507 ne
256 Mezera Martin 1976 Backaldrin team 01:22:20 MA 117 00:34:45 674 ne
258 Bajerová Ilona 1958 PIM Women´s Challenge 01:22:30 ZC 4 00:34:55 534 ne
259 Šokalová Ludmila 1956 Slezan F-M 01:22:52 ZD 2 00:35:17 754 ne
260 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:23:01 MD 14 00:35:26 745 ne
261 Markéta Máchová 1977 Hukvaldy 01:23:06 ZA 18 00:35:31 519 ne
262 Zgabaj Miroslav 1973 MIK Vsetín 01:23:14 MA 118 00:35:39 748 ne
263 Žídek Roman 1977 Baláž Extreme Team Ostrava 01:23:28 MA 119 00:35:53 684 ne
264 Doležal Filip 1986 VZS Ostrava 01:23:43 MA 120 00:36:08 862 ne
265 Řeháček Michal 1975 Kancelářské krysy 01:23:57 MA 121 00:36:22 744 ne
266 Průcha Josef 1960 Jiskra Tanvald 01:24:14 MC 26 00:36:39 826 ne
267 Smutný Martin 1974 Porubští rafani 01:24:24 MA 122 00:36:49 615 ne
268 Klampflová Eva 1964 Krkonoše Vrchlabí 01:24:40 ZC 5 00:37:05 554 ne
269 Burda Vojtěch 1987 01:24:41 MA 123 00:37:06 540 ne
270 Krátký Tomáš 1985 01:24:43 MA 124 00:37:08 686 ne
271 Groš Štefan 1961 Frenštát pod Radhoštěm 01:24:45 MC 27 00:37:10 831 ne
272 Malečíková Jaroslava 1972 01:25:09 ZB 9 00:37:34 870 ne
273 Medvec Pavel 1984 01:25:36 MA 125 00:38:01 513 ne
274 Bartoš Edvin 1968 01:25:38 MB 50 00:38:03 840 ne
275 Kollertová Eva 1983 MT Nové Město nad Metují 01:25:45 ZA 19 00:38:10 655 ne
276 Seibt David 1975 01:25:57 MA 126 00:38:22 628 ne
277 Karlová Eva 1985 Ostrava-Poruba 01:26:22 ZA 20 00:38:47 841 ne
278 Slíž Martin 1969 01:26:36 MB 51 00:39:01 752 ne
279 Švrček Jiří 1953 01:26:38 MC 28 00:39:03 875 ne
280 Zbořil Josef 1962 Kroměříž 01:26:40 MB 52 00:39:05 601 ne
281 Geletičová Anna 1964 Kolík TJ Bohumín 01:26:49 ZC 6 00:39:14 573 ne
282 Keprtová Miloslava 1948 Iscarex Česká Třebová 01:26:58 ZD 3 00:39:23 863 ne
283 Javorská Karin 1973 01:27:23 ZB 10 00:39:48 879 ne
284 Šusta Jakub 1983 01:27:33 MA 127 00:39:58 612 ne
285 Lysák Radim 1960 third bang !!! 01:27:40 MC 29 00:40:05 539 ne
286 Wagner Petr 1983 MTK Klimkovice 01:27:50 MA 128 00:40:15 683 ne
287 Hromádková Petra 1982 Blansko 01:28:57 ZA 21 00:41:22 561 ne
288 Kubacak Jiri 1983 TT OSTRAVA 01:29:16 MA 129 00:41:41 646 ne
289 Stahalík Petr 1976 Kancelářské krysy 01:29:18 MA 130 00:41:43 606 ne
290 Šnýra Tomáš 1967 e.prim Ostravice 01:29:20 MB 53 00:41:45 697 ne
291 Talač Michal 1988 01:29:54 MA 131 00:42:19 605 ne
292 Novotný Jiří 1959 BK SAK Karviná 01:30:05 MC 30 00:42:30 880 ne
293 Křižák Martin 1969 Vřesina u Hlučína 01:30:12 MB 54 00:42:37 512 ne
294 Gabriel Evžen 1965 01:30:22 MB 55 00:42:47 525 ne
295 Kostovič Petr 1962 www.behy.cz 01:30:34 MB 56 00:42:59 569 ne
296 Coufalová Pavla 1977 AC Moravská Slavia Brno 01:31:08 ZA 22 00:43:33 538 ne
297 Solczyková Renata 1977 BK SAK Karviná 01:31:14 ZA 23 00:43:39 878 ne
298 Vraštilová Miloslava 1956 TJ MARATONSTAV Úpice 01:31:42 ZD 4 00:44:07 580 ne
299 Chromiaková Pavla 1985 VZS Ostrava 01:31:50 ZA 24 00:44:15 864 ne
300 Miturová Radka 1965 MK Seitl 01:32:12 ZC 7 00:44:37 873 ne
301 Snopko Peter 1966 AB TEAM SLOVENSKO 01:32:20 MB 57 00:44:45 751 ne
302 Antošová Radomila 1958 nezávislá jednotka:-) 01:32:27 ZC 8 00:44:52 542 ne
303 Orlík Pavel 1977 VZS Ostrava 01:33:30 MA 132 00:45:55 865 ne
304 Matysík Vladimír 1948 MK Seitl 01:33:41 MD 15 00:46:06 874 ne
305 Rumpertesz Petr 1978 Fenix Jeseník 01:36:59 MA 133 00:49:24 626 ne
306 Gabryš Jiří 1983 jabbim.cz team 01:38:21 MA 134 00:50:46 541 ne
307 Šubertová Marcela 1975 01:40:45 ZB 11 00:53:10 845 ne
308 Farský Štefan 1946 Dom srdca Martin 01:42:29 MD 16 00:54:54 511 ne
309 Mařík Jiří 1955 Ekofas Ostrava 01:43:14 MC 31 00:55:39 687 ne
310 Krejčí Josef 1949 Pepa Team F-M 01:43:55 MD 17 00:56:20 552 ne
311 Linhart Karel 1986 (TJ Slavia)- Havířov 01:48:16 MA 135 01:00:41 647 ne
312 Brabec Pavel 1987 02:06:32 MA 136 01:18:57 658 ne
- Pigula Jaromír 1972 Fialové kobry DNF MA

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody