Výsledky - 2013

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Bajza Jakub 1990 AK Kroměříž 00:53:17 MA 1 00:00:00 8 ne
2 Jan Janů 1993 Hvězda SKP Pardubice 00:53:50 MA 2 00:00:33 299 ano
3 Fejfar Ondřej 1989 AK Kroměříž 00:54:38 MA 3 00:01:21 53 ne
4 Sádlo Dominik 1995 SK Nové Město 00:55:25 MJ 1 00:02:08 289 ne
5 Vanko Miroslav 1973 Obal Servis Košice, SK 00:55:54 MB 1 00:02:37 342 ne
6 Ondráček Tomáš 1977 Triexpert Brno 00:56:02 MA 4 00:02:45 347 ne
7 Brýdl Pavel 1980 SK Nové Město nad Metují 00:56:14 MA 5 00:02:57 29 ne
8 Žák Jiří 1971 Technika Brno Extreme 00:56:16 MB 2 00:02:59 279 ne
9 Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec 00:56:30 MJ 2 00:03:13 137 ano
10 Pinkas Michal 1994 AO Slavia Havířov 00:57:10 MJ 3 00:03:53 325 ne
11 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek 00:57:30 MJ 4 00:04:13 292 ano
12 Gerych David 1977 AK Kroměříž 00:57:39 MA 6 00:04:22 286 ne
13 Král Jindřich 1973 Iscarex Česká Třebová 00:58:20 MB 3 00:05:03 116 ano
14 Petráš Rostislav 1965 Novojický Kotuč 00:59:18 MB 4 00:06:01 190 ano
15 Kováčik Luboš 1966 SKP Žilina 00:59:40 MB 5 00:06:23 336 ano
16 Hudeček Petr 1982 Opavské dupy 01:00:04 MA 7 00:06:47 358 ano
17 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Slezsku 01:00:10 MA 8 00:06:53 98 ano
18 Berka Martin 1985 AC Syner Turnov 01:00:33 MA 9 00:07:16 21 ano
19 Polášek Jan 1980 AO Slavia Havířov 01:00:42 MA 10 00:07:25 329 ano
20 Keller Martin 1978 AK Emila Zátopka Kopřivnice 01:01:03 MA 11 00:07:46 104 ano
21 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 01:01:27 MA 12 00:08:10 78 ano
22 Bechný Michal 1994 SSK Vítkovice 01:01:28 MJ 5 00:08:11 17 ano
23 Friček Martin 1979 Plzeň 01:01:30 MA 13 00:08:13 284 ne
24 Dvořák Pavel 1982 Biatlon Prostějov 01:01:35 MA 14 00:08:18 49 ano
25 Flegl Vlastimil 1986 Vrchlabí 01:01:48 MA 15 00:08:31 57 ano
26 Malý Jan 1973 Sokol Nová Paka 01:01:50 MB 6 00:08:33 145 ano
27 Ryška Marek 1996 TK Duko Rýmařov 01:02:02 MJ 6 00:08:45 315 ano
28 Ožana Václav 1964 TJ Nové město na Moravě 01:02:37 MB 7 00:09:20 316 ano
29 Schorná Matyášová Pavla 1980 TJ MARATONSTAV Úpice 01:03:05 ZA 1 00:09:48 332 ano
30 Vacek Martin 1969 Iscarex Česká Třebová 01:03:10 MB 8 00:09:53 258 ne
31 Filingr Čeněk 1961 Běžecký klub F-C Kadaň 01:03:18 MC 1 00:10:01 56 ano
32 Berka Radim 1982 AC Syner Turnov 01:03:37 MA 16 00:10:20 22 ano
32 Havlová Pavla 1982 PSK Olymp Praha 01:03:37 ZA 2 00:10:20 285 ano
34 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 01:03:53 MC 2 00:10:36 293 ne
35 Staniek Martin 1974 VZS Ostrava 01:03:57 MA 17 00:10:40 233 ano
36 Pastorová Petra 1977 MK Seitl Ostrava 01:04:09 ZB 1 00:10:52 349 ano
37 Staník Jozef 1973 BK Lysá pod Makytou 01:04:37 MB 9 00:11:20 234 ano
38 Kolínek František 1956 AK Perná 01:04:44 MC 3 00:11:27 111 ano
39 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové 01:04:51 ZB 2 00:11:34 301 ne
40 Škrabánek Petr 1960 MK Seitl Ostrava 01:05:03 MC 4 00:11:46 244 ne
41 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 01:05:16 ZB 3 00:11:59 157 ano
42 Šmíd Petr 1969 LOUČNÁ 956 01:05:22 MB 10 00:12:05 245 ne
43 Smola Michal 1981 soleusrunning.cz 01:05:57 MA 18 00:12:40 229 ano
44 Minář Martin 1984 Žichlínek 01:06:43 MA 19 00:13:26 158 ne
45 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:06:44 MA 20 00:13:27 209 ano
46 Kruml Kamil 1972 01:06:45 MB 11 00:13:28 126 ano
47 Ostruszka Michal 1992 TJ TŽ Třinec 01:06:47 MA 21 00:13:30 176 ano
48 Moravec Jiří 1996 Iscarex Česká Třebová 01:06:50 MJ 7 00:13:33 160 ne
49 Polách Martin 1989 Trojanovice 01:06:58 MA 22 00:13:41 352 ne
50 Žajdlik Filip 1977 K SPORT třinec 01:07:01 MA 23 00:13:44 278 ano
51 Cienciala Tomáš 1970 Splašení goroli 01:07:03 MB 12 00:13:46 33 ano
52 Rajnoch Edvard 1966 Splašení goroli 01:07:10 MB 13 00:13:53 198 ano
53 Gerychová Michaela 1982 TJ Atletika Dvůr Králové 01:07:25 ZA 3 00:14:08 287 ano
54 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:07:53 MA 24 00:14:36 235 ano
55 Martikán Jiří 1975 Horolezci Frýdek-Místek 01:07:59 MA 25 00:14:42 149 ano
56 Mertová Michaela 1976 Activity Lanškroun 01:08:09 ZB 4 00:14:52 296 ano
57 Smahel Jiří 1974 01:08:25 MA 26 00:15:08 226 ne
58 Šitka Josef 1986 MK Seitl Ostrava 01:08:27 MA 27 00:15:10 243 ne
59 Novák Lukáš 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 01:09:02 MA 28 00:15:45 168 ano
60 Fiala Petr 1982 01:09:19 MA 29 00:16:02 55 ano
61 Duch Miroslav 1979 AKLVK La Sportiva 01:09:25 MA 30 00:16:08 288 ano
62 Navrátil Jaroslav 1960 HO SSK Vítkovice 01:09:34 MC 5 00:16:17 167 ano
63 Olejník Jaroslav 1967 Jepetto a Semiš 01:09:37 MB 14 00:16:20 172 ne
64 Bernát Matěj 1995 Salomon-run 01:09:48 MJ 8 00:16:31 23 ne
65 Reček Jan 1990 Vlčovice 01:09:54 MA 31 00:16:37 200 ano
66 Černoch Ondřej 1989 01:09:59 MA 32 00:16:42 40 ano
67 Stonová Tamara 1984 JulboWay 01:10:06 ZA 4 00:16:49 359 ano
68 Belej David 1981 Newline 01:10:13 MA 33 00:16:56 18 ne
69 Brož Petr 1985 MK Seitl Ostrava 01:10:18 MA 34 00:17:01 28 ano
70 Urbaczka Matěj 1996 NVPP 01:10:22 MJ 9 00:17:05 291 ne
71 Číž Radim 1974 VUT Brno 01:10:26 MA 35 00:17:09 308 ano
72 Kocián Daniel 1987 Hupnakolo.cz 01:10:28 MA 36 00:17:11 348 ne
73 Lipták Radim 1979 Pepa Team F-M 01:10:35 MA 37 00:17:18 139 ano
74 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 01:10:42 MD 1 00:17:25 183 ne
75 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 01:10:51 MC 6 00:17:34 276 ano
76 Vojkůvka Jan 1968 Ekofas Ostrava 01:10:59 MB 15 00:17:42 267 ano
77 Vyhnička Peter 1981 Beluša 01:11:09 MA 38 00:17:52 346 ano
78 Krátký Tomáš 1985 TJ Liga 100 Olomouc 01:11:20 MA 39 00:18:03 117 ano
79 Letko Miroslav 1981 Manín PB 01:11:30 MA 40 00:18:13 135 ano
80 Oswald Pavel 1973 Matrix Team 01:11:35 MB 16 00:18:18 339 ano
81 Novák Tomáš 1987 01:11:40 MA 41 00:18:23 169 ne
81 Hrdina Tomáš 1979 01:11:40 MA 41 00:18:23 82 ne
83 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 01:11:43 MC 7 00:18:26 273 ano
84 Friedel Jan 1979 Marathon team Klimkovice 01:12:00 MA 43 00:18:43 59 ne
85 Kupka Jan 1982 KP Ostrava 01:12:05 MA 44 00:18:48 340 ne
86 Macháčková Šárka 1983 X-Air Ostrava 01:12:10 ZA 5 00:18:53 142 ano
87 Vanta Josef 1962 SK Hronov 01:12:36 MC 8 00:19:19 294 ano
88 Bielesz Josef 1965 1.Běžecký Jablunkov 01:13:06 MB 17 00:19:49 25 ano
89 Ehler Tomáš 1981 Porubští Rafani 01:13:09 MA 45 00:19:52 50 ano
90 Bocek David 1975 Coffee Team 01:13:11 MA 46 00:19:54 27 ano
91 Mrověc Tomáš 1988 Devotion Team 01:13:16 MA 47 00:19:59 163 ano
92 Collen Malcolm 1960 Team GB!!! 01:13:19 MC 9 00:20:02 34 ano
93 Hrubý Vojtěch 1974 01:13:33 MA 48 00:20:16 338 ano
94 Frank Pavel 1968 TJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN 01:13:37 MB 18 00:20:20 319 ano
95 Kohut Radek 1984 Studénka 01:13:43 MA 49 00:20:26 107 ano
96 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:13:51 MC 10 00:20:34 247 ano
97 Pechková Jana 1985 Maratonstav Úpice 01:14:00 ZA 6 00:20:43 184 ano
98 Dovrtěl Radovan 1982 01:14:04 MA 50 00:20:47 47 ne
99 Karásek Jiří 1975 Baška team 01:14:12 MA 51 00:20:55 101 ano
100 Wasserbauer Lukáš 1987 - 01:14:31 MA 52 00:21:14 274 ne
101 Kaciř Zdeněk 1956 LOUČNA 956 01:14:44 MC 11 00:21:27 97 ano
102 Holoubek Jan 1996 01:14:48 MJ 10 00:21:31 314 ne
103 Šrutek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 01:14:49 MC 12 00:21:32 317 ano
104 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team F-M 01:14:50 MA 53 00:21:33 122 ano
105 Janas Karel 1974 Porubští Rafani 01:14:55 MA 54 00:21:38 89 ano
106 Vičar Karel 1976 Přerov 01:14:59 MA 55 00:21:42 263 ne
107 Marko Martin 1973 Manín PB 01:15:04 MB 19 00:21:47 341 ano
108 Krupa Tomáš 1990 Konstruktéři 01:15:06 MA 56 00:21:49 127 ano
109 Tempír František 1949 Sokol Štíty 01:15:08 MD 2 00:21:51 297 ano
110 Kavalír Josef 1982 SKP Mladá Boleslav 01:15:13 MA 57 00:21:56 283 ano
111 Mrklovský Petr 1966 REV58 Nový Jičín 01:15:17 MB 20 00:22:00 162 ano
112 Čempel David 1989 Dětmarovice 01:15:20 MA 58 00:22:03 38 ne
113 Lichý Dušan 1967 Splašení goroli 01:15:39 MB 21 00:22:22 136 ano
114 Krausová Darina 1974 MK Kopřivnice 01:15:41 ZB 5 00:22:24 121 ano
115 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun 01:16:01 MA 59 00:22:44 345 ne
116 Goryczka Michal 1976 01:16:19 MA 60 00:23:02 67 ne
117 Tešnar Marek 1975 YOGI Racing Ostrava 01:16:23 MA 61 00:23:06 310 ano
118 Hlavsa Tomáš 1983 Adamov 01:16:29 MA 62 00:23:12 80 ne
119 Sabela David 1991 01:16:43 MA 63 00:23:26 330 ne
120 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:16:47 MB 22 00:23:30 113 ne
121 Lenčová Jana 1992 AC TJ Jičín 01:16:53 ZA 7 00:23:36 134 ano
122 Komín Bohuslav 1976 Valachyman team 01:17:01 MA 64 00:23:44 112 ano
123 Ryzí Martin 1992 SK Fighter Inside 01:17:20 MA 65 00:24:03 207 ano
124 Matyášová Jana 1965 Dolní Dobrouč 01:17:32 ZC 1 00:24:15 153 ano
125 Skalický Josef 1962 Žichlínek 01:17:49 MC 13 00:24:32 221 ne
126 Mikulecka Marcela 1973 Iscarex 01:18:01 ZB 6 00:24:44 303 ano
127 Rykr Vojtěch 1994 SK Fighter Inside 01:18:15 MJ 11 00:24:58 202 ne
128 Vařeka Pavel 1975 Orrero - Litovel 01:18:17 MA 66 00:25:00 260 ano
129 Kulyk Oleksiy 1949 Fenix, Lviv, Ukraine 01:18:20 MD 3 00:25:03 130 ne
130 Sikora Martin 1973 Třinec 01:18:24 MB 23 00:25:07 219 ano
131 Kufa Štěpán 1991 01:18:51 MA 67 00:25:34 328 ne
132 Kouřil Jaroslav 1980 Neběžecký kroužek 01:19:03 MA 68 00:25:46 114 ano
133 Hercík Jakub 2000 USK VŠEM Ústí nad Labem 01:19:14 MJ 12 00:25:57 331 ne
134 Olejník Dalibor 1965 Jepetto a Semiš 01:19:20 MB 24 00:26:03 171 ano
135 Mrklovský Ondřej 1998 REV 58 Nový Jičín 01:19:28 MJ 13 00:26:11 161 ano
136 Juřica Pavel 1973 TWIKO Ostrava 01:19:53 MB 25 00:26:36 95 ano
137 Šotola Roman 1974 Porubští rafani 01:19:59 MA 69 00:26:42 302 ano
138 Munk Rudolf 1979 VZS Ostrava 01:20:07 MA 70 00:26:50 164 ano
139 Jamrik Miroslav 1957 01:20:19 MC 14 00:27:02 88 ano
140 Kněžík Roman 1972 Havírov 01:20:24 MB 26 00:27:07 106 ano
141 Janků Petr 1974 TJ Liga 100 Olomouc 01:20:30 MA 71 00:27:13 91 ano
142 Raška Radek 1976 AK Emila Zátopka Kopřivnice 01:20:55 MA 72 00:27:38 199 ano
143 Ščibráni Milan 1973 01:21:06 MB 27 00:27:49 240 ano
144 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:21:09 MB 28 00:27:52 35 ano
145 Ryška Martin 1970 fialove kobry 01:21:26 MB 29 00:28:09 204 ano
146 Lacman Jaroslav 1986 Turistický oddíl VŠB 01:21:28 MA 73 00:28:11 131 ano
147 Krčková Šárka 1988 TJ Liga 100 Olomouc 01:21:39 ZA 8 00:28:22 335 ano
148 Minařík Petr 1971 MK SEITL OSTRAVA 01:21:40 MB 30 00:28:23 295 ano
149 Musil Jan 1952 SK Oceláci Ostrava 01:21:45 MD 4 00:28:28 165 ano
150 Babjak Adam 1984 Krížom Krážom Nitra 01:21:50 MA 74 00:28:33 4 ano
151 Vích Petr 1973 Olomouc 01:22:10 MB 31 00:28:53 264 ano
152 Gromus Petr 1956 Vsacan Tour Vsetín 01:22:16 MC 15 00:28:59 69 ano
153 Lebeda Jiří 1984 01:22:18 MA 75 00:29:01 133 ano
154 Žarlok Zdeněk 1958 01:22:23 MC 16 00:29:06 362 ano
155 Dubový Jiří 1971 01:22:45 MB 32 00:29:28 48 ne
156 Gola Robin 1995 01:23:02 MJ 14 00:29:45 66 ano
157 Maršálek Tomáš 1964 Racing Olešná 01:23:04 MB 33 00:29:47 147 ano
158 Kabilová Martina 1969 ACES Team Karlovy Vary 01:23:12 ZB 7 00:29:55 96 ne
159 Gregořicová Jitka 1977 HO Azimut 01:23:13 ZB 8 00:29:56 343 ano
160 Vodička Jan 1945 MK Radslavice 01:23:26 MD 5 00:30:09 266 ano
161 Hurta Jan 1990 Konstruktéři 01:23:29 MA 76 00:30:12 84 ano
162 Hyánková Eva 1974 Bílovice n. S. 01:23:43 ZB 9 00:30:26 355 ano
163 Sabela Jiří 1976 JulboWay 01:23:51 MA 77 00:30:34 213 ano
164 Strouhal Tomáš 1974 Fortex Ski Moravský Beroun 01:23:54 MA 78 00:30:37 238 ano
165 Skomorowski Stanisław 1957 KB Rybnicka Kużnia-Polska 01:23:57 MC 17 00:30:40 222 ano
166 Klimánková Eva 1973 01:23:59 ZB 10 00:30:42 312 ano
167 Baran Jiří 1966 Mountain Runners 01:24:06 MB 34 00:30:49 12 ano
168 Zavadil Alexandr 1966 Triexpert 01:24:13 MB 35 00:30:56 304 ano
169 Lisa Oto 1959 Orrero 01:24:25 MC 18 00:31:08 140 ne
170 Slivka Jan 1957 Starí chlapi Čadca 01:24:37 MC 19 00:31:20 224 ano
171 Šubert Pavel 1974 Horalové 01:24:47 MA 79 00:31:30 252 ne
172 Pechková Śarka 1956 Maratonstav Úpice 01:25:10 ZD 1 00:31:53 185 ano
173 Hejl Jan 1953 Prosport Šumperk 01:25:15 MD 6 00:31:58 322 ne
174 Štefek Radim 1974 1.Běžecký Jablunkov 01:25:21 MA 80 00:32:04 250 ne
175 Pšenica Július 1967 01:25:28 MB 36 00:32:11 197 ne
176 Kazanin Viktor 1950 Ukraine, Kiev, Klub Masterov 01:25:30 MD 7 00:32:13 103 ano
177 Krejčí Tomáš 1982 FBC Redwolfs Ostrava 01:25:32 MA 81 00:32:15 124 ano
178 Bieleszová Miluše 1966 1.Běžecký Jablunkov 01:25:35 ZC 2 00:32:18 26 ano
179 Večeřa Zdeněk 1983 Strážnice 01:25:41 MA 82 00:32:24 261 ano
180 Seibt David 1975 01:25:47 MA 83 00:32:30 217 ano
181 Burda Vojtěch 1987 01:25:56 MA 84 00:32:39 32 ano
182 Gabčík Ľuboš 1954 MKL Kremnica 01:26:05 MC 20 00:32:48 351 ne
183 Stonawski David 1977 Rubem 01:26:16 MA 85 00:32:59 337 ne
184 Jánošík Miroslav 1977 Přerov 01:26:27 MA 86 00:33:10 324 ne
185 Šokalová Ludmila 1956 PepaTeam Frýdek-Místek 01:26:32 ZD 2 00:33:15 248 ano
186 Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 01:26:33 MA 87 00:33:16 20 ano
187 Římánek Jiří 1974 Řím Tým 01:26:39 MA 88 00:33:22 210 ano
188 Bugner Josef 1965 SK Oceláci Ostrava 01:26:40 MB 37 00:33:23 30 ano
189 Gerych Jan 1984 SK Fighter Inside 01:27:01 MA 89 00:33:44 63 ano
190 Beránek Roman 1963 Ekofas Ostrava 01:27:13 MC 21 00:33:56 19 ano
191 Bartoš Edwin 1968 01:27:23 MB 38 00:34:06 15 ne
192 Kravčík David 1987 ANHYPODLAHY 01:27:37 MA 90 00:34:20 354 ano
193 Blahuta Břetislav 1961 HO Start Ostrava 01:28:13 MC 22 00:34:56 344 ano
194 Angus Paul 1977 Team GB!!! 01:28:34 MA 91 00:35:17 3 ano
195 Gavlas Libor 1978 FbK Horní Suchá 01:28:53 MA 92 00:35:36 61 ano
196 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:29:10 MB 39 00:35:53 154 ano
197 Částečka Roman 1973 Hrabůvka 01:29:18 MB 40 00:36:01 37 ne
198 Chmelková Kristýna 1987 TJ Liga 100 Olomouc 01:29:34 ZA 9 00:36:17 86 ano
199 Gola Patrik 1996 01:29:44 MJ 15 00:36:27 65 ano
200 Sejkorová Lenka 1963 Iscarex Česká Třebová 01:29:51 ZC 3 00:36:34 307 ano
201 Macháček Martin 1955 01:30:26 MC 23 00:37:09 318 ne
202 Bajerová Ilona 1958 Maraton tým Pavla Nováka 01:30:43 ZD 3 00:37:26 7 ano
203 Groš Štefan 1961 SK Valašského království 01:31:12 MC 24 00:37:55 70 ano
204 Plewa David 1973 01:31:47 MB 41 00:38:30 192 ano
205 Silnoušek Jiří 1972 SKI-OB Šternberk 01:32:29 MB 42 00:39:12 220 ano
206 Nadažy Radek 1965 SK Šafrata Bohumín 01:32:52 MB 43 00:39:35 166 ano
207 Žídek Robert 1978 Ostrava 01:33:08 MA 93 00:39:51 281 ano
208 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:33:21 MB 44 00:40:04 201 ano
209 Zbořil Josef 1962 Kroměříž 01:33:59 MC 25 00:40:42 334 ano
210 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:34:32 ZB 11 00:41:15 356 ne
211 Landsberger Filip 1979 Pepa Team F-m 01:34:42 MA 94 00:41:25 132 ano
212 Ryška Lumir 1978 Dolní Domaslavice 01:34:43 MA 95 00:41:26 203 ano
213 Dirnerová Alžběta 1982 AVA 01:35:06 ZA 10 00:41:49 360 ano
214 Gecová Tereza 1983 Triexpert 01:35:16 ZA 11 00:41:59 306 ano
215 Smola Josef 1951 MK Seitl Ostrava 01:35:19 MD 8 00:42:02 228 ano
216 Lysák Radim 1960 OSTRAVA !!! 01:36:05 MC 26 00:42:48 141 ano
217 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:37:00 MD 9 00:43:43 290 ano
218 Kuchařová Libuše 1962 MK Seitl Ostrava 01:37:26 ZC 4 00:44:09 129 ano
219 Ondruška Jiří 1985 - 01:37:27 MA 96 00:44:10 175 ne
220 Vraštilová Miloslava 1956 TJ MARATONSTAV Úpice 01:37:35 ZD 4 00:44:18 270 ano
221 Husánik Róbert 1985 DURA Bike team 01:37:40 MA 97 00:44:23 85 ano
222 Štýbar Luděk 1969 Porubští rafani 01:38:00 MB 45 00:44:43 251 ano
223 Šmýra Tomáš 1967 E.prim Ostravice 01:38:27 MB 46 00:45:10 333 ano
224 Bardoň Jan 1952 MK Seitl 01:38:35 MD 10 00:45:18 14 ne
225 Samiecová Tereza 1986 Pepa Team Frýdek-Místek 01:38:50 ZA 12 00:45:33 215 ano
226 Koch Martin 1993 01:38:51 MA 98 00:45:34 108 ano
227 Olšer Martin 1975 Danyho parťáci 01:39:13 MA 99 00:45:56 173 ano
228 Wagner Petr 1983 MTK Klimkovice 01:39:41 MA 100 00:46:24 271 ano
229 Budinská Hana 1960 AC Moravská Slávia Brno 01:40:27 ZC 5 00:47:10 320 ano
230 Šmíd Raimund 1974 Brno team Chaos a Zkáza 01:40:51 MA 101 00:47:34 246 ano
231 Nepovímová Kateřina 1972 Gazelky PWCH 2013 01:41:10 ZB 12 00:47:53 353 ano
232 Hruda Michal 1980 01:42:03 MA 102 00:48:46 361 ano
233 Pěčková Ingrid 1978 01:42:09 ZB 13 00:48:52 182 ano
234 Římánek Ondřej 1995 Řím Tým 01:42:30 MJ 16 00:49:13 212 ano
235 Brož Jiří 1954 MK Seitl Ostrava 01:42:38 MC 27 00:49:21 323 ano
236 Rossi Lenka 1954 Iscarex Česká Třebová 01:43:28 ZD 5 00:50:11 305 ano
237 Pecha Vladan 1965 Chihuahua Devils 01:43:56 MB 47 00:50:39 357 ano
238 Mikuš Michal 1976 Brno team Chaos a Zkáza 01:44:57 MA 103 00:51:40 155 ano
239 Wágnerová Lenka 1972 MK Seitl Ostrava 01:45:22 ZB 14 00:52:05 272 ano
240 Stricker Walter 1985 Nerozcvičený Amatér; M. Al-ce 01:46:15 MA 104 00:52:58 237 ano
241 Bugnerová Iva 1967 SK Oceláci Ostrava 01:46:19 ZC 6 00:53:02 31 ano
242 Baran Lukáš 1991 Konstruktéři 01:46:37 MA 105 00:53:20 13 ano
243 Kocháň Matouš 1997 01:47:21 MJ 17 00:54:04 109 ano
244 Dočkalová Věra 1976 01:47:30 ZB 15 00:54:13 311 ano
245 Tamášová Anna 1975 01:47:54 ZB 16 00:54:37 254 ano
246 Římánek Lukáš 2000 Řím Tým 01:50:01 MJ 18 00:56:44 211 ano
247 Skopalova Laďka 1977 SK Oceláci Ostrava 01:52:49 ZB 17 00:59:32 223 ne
248 Pečenka Libor 1961 KHB Radegast 01:54:29 MC 28 01:01:12 321 ne
249 Pejšková Svatava 1969 NVPP 01:54:52 ZB 18 01:01:35 187 ne
250 Šimůnek Jan 1949 Iscarex Česká Třebová 01:58:21 MD 11 01:05:04 309 ne
251 Majchrzak Adam 1976 - 02:03:09 MA 106 01:09:52 143 ne
252 Burda Jaromír 1954 02:06:14 MC 29 01:12:57 327 ne
253 Ticha Libuse 1982 Rakovnik 02:08:10 ZA 13 01:14:53 255 ne
254 Linhart Karel 1986 (TJ Slavia)- Havířov 02:17:28 MA 107 01:24:11 138 ne
255 Kraicinger Michal 1975 02:25:00 MA 108 01:31:43 326 ne

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody