Výsledky - 2014

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Lichý Tomáš 1994 Splašení goroli 00:54:11 MA 1 00:00:00 84 ano
2 Horák Ondřej 1975 Fortex Moravský Beroun 00:55:59 MA 2 00:01:48 231 ano
3 Ketner Karel 1990 SSK Vitkovice 00:56:55 MA 3 00:02:44 180 ano
4 Maceček Tomáš 1991 Pearl iZUMi Czech 00:59:15 MA 4 00:05:04 87 ano
5 Durmek Jan 1978 Valaska Bela 00:59:24 MA 5 00:05:13 192 ano
6 Malý Jan 1973 Sokol Nová Paka 01:01:47 MB 1 00:07:36 90 ano
7 Pytlík Jiří 1991 MK Seitl 01:02:54 MA 6 00:08:43 124 ano
8 Otevřel Vít 1988 01:03:23 MA 7 00:09:12 113 ano
9 Gaura Adam 1996 TJ TŽ Třinec 01:03:34 MJ 1 00:09:23 235 ano
10 Polášek Jan 1980 AO Slavia Havířov 01:04:03 MA 8 00:09:52 249 ano
11 Peter Tomáš 1985 Beskydští nomádi 01:04:31 MA 9 00:10:20 117 ano
12 Čada Miroslav 1995 AO slavia Havířov 01:04:34 MJ 2 00:10:23 212 ano
13 Gajdoš Peter 1962 MŠK Kys. Nové Město 01:04:44 MC 1 00:10:33 205 ano
14 Žajdlik Filip 1977 Splašeni goroli 01:05:49 MA 10 00:11:38 228 ano
15 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 01:05:51 MC 2 00:11:40 167 ano
16 Holoubek Jan 1996 Beskydští nomádi 01:06:11 MJ 3 00:12:00 224 ano
17 Škrabánek Petr 1960 MK Seitl Ostrava 01:06:29 MC 3 00:12:18 148 ano
18 Szebesta Pavel 1968 Burik Team 01:06:36 MB 2 00:12:25 217 ano
19 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:07:19 MA 11 00:13:08 144 ano
20 Czeczotka Marek 1998 1.Běžecký Jablunkov 01:07:50 MJ 4 00:13:39 173 ano
21 Kudla Vladimír 1981 Trenčín 01:07:55 MA 12 00:13:44 81 ano
22 Flaša David 1989 Vinotéka u Karla, Frenštát pod Radhoštěm 01:07:59 MA 13 00:13:48 31 ano
23 Delina Daniel 1980 1.Běžecký Jablunkov 01:08:06 MA 14 00:13:55 176 ano
24 Lukáš Jakub 1993 Julboway 01:08:37 MA 15 00:14:26 209 ano
25 Helcel Richard 1972 MH Bike 01:08:46 MB 3 00:14:35 216 ano
26 Richter Ondřej 1987 AVA 01:08:55 MA 16 00:14:44 125 ano
27 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:08:57 MA 17 00:14:46 132 ano
28 Fojtik Dušan 1973 Valachiarun.cz 01:09:05 MB 4 00:14:54 32 ano
29 Stančík Bedřich 1984 lepus.cz 01:09:15 MA 18 00:15:04 141 ano
30 Kohut Radek 1984 Studénka 01:09:40 MA 19 00:15:29 67 ano
31 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team Frýdek-Místek 01:09:53 MA 20 00:15:42 184 ano
32 Klepáč Jan 1982 SK hasiči Zlín 01:10:18 MA 21 00:16:07 62 ano
33 Delingerová Marie 1976 Fortex Moravský Beroun 01:10:24 ZB 1 00:16:13 230 ano
34 Sventek Ladislav 1965 Goral marathon team 01:10:43 MB 5 00:16:32 208 ano
35 Wojtyla Jaromír 1970 VZS Ostrava 01:10:46 MB 6 00:16:35 165 ano
36 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:10:48 MB 7 00:16:37 110 ano
37 Bocek David 1975 Coffee Team 01:12:06 MA 22 00:17:55 13 ano
38 Chrascina Marek 1997 1.Běžecký Jablunkov 01:12:24 MJ 5 00:18:13 53 ano
39 Vrána Jiří 1977 valachiarun.cz 01:12:47 MA 23 00:18:36 223 ano
40 Halfar Jan 1985 01:12:52 MA 24 00:18:41 44 ano
41 Kubienka Libor 1965 1.Běžecký Jablunkov 01:13:15 MB 8 00:19:04 185 ano
42 Bielesz Josef 1965 1.Běžecký Jablunkov 01:13:17 MB 9 00:19:06 10 ano
43 Kovalčík Tomáš 1973 SK-Jamnice 01:13:32 MB 10 00:19:21 71 ano
44 Kněžík Roman 1972 Havírov 01:13:52 MB 11 00:19:41 65 ano
45 Vrubel Lukáš 1989 JAPA Outdoor Čeladná 01:14:06 MA 25 00:19:55 218 ano
46 Lipták Radim 1979 Pepa Team F-M 01:14:16 MA 26 00:20:05 85 ano
47 Belej David 1981 Newline 01:14:36 MA 27 00:20:25 244 ano
48 Gola Patrik 1996 01:15:10 MJ 6 00:20:59 38 ano
49 Mayer Matt 1984 01:15:11 MA 28 00:21:00 225 ano
50 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:15:12 MA 29 00:21:01 221 ano
51 Janas Karel 1974 Porubští RAFANI 01:15:15 MB 12 00:21:04 57 ano
52 Hajzler Jan 1982 Vsetín 01:15:27 MA 30 00:21:16 241 ano
53 Kempa Jan 1979 Julboway 01:15:35 MA 31 00:21:24 220 ano
54 Vynikal Bedřich 1952 AVA 01:15:36 MD 1 00:21:25 160 ano
55 Maršálek Tomáš 1964 Racing Olešná 01:15:45 MC 4 00:21:34 93 ano
56 Krejčiříková Denisa 1988 VZS Ostrava 01:15:50 ZA 1 00:21:39 75 ano
57 Letko Miroslav 1981 Manín PB 01:15:52 MA 32 00:21:41 219 ano
58 Cooney Drew 1981 Team GB!!! 01:16:22 MA 33 00:22:11 227 ano
59 Kaciř Zdeněk 1956 LOUČNA 956 01:16:35 MC 5 00:22:24 61 ano
60 Kolařík Pavel 1967 F-M Bajkeři 01:16:42 MB 13 00:22:31 181 ano
61 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:16:44 MC 6 00:22:33 150 ano
62 Pavlík Vít 1973 Galaxy Team Hranice 01:16:45 MB 14 00:22:34 197 ano
63 Jasiok Přemysl 1974 Trek1324 01:16:47 MB 15 00:22:36 59 ano
64 Drozd Michal 1987 ZkusitSeMaVsechno 01:16:49 MA 34 00:22:38 177 ano
65 Fiala Petr 1982 01:16:53 MA 35 00:22:42 29 ano
66 Pecháček Lumír 1985 01:16:56 MA 36 00:22:45 115 ano
67 Goryczka Michal 1976 Pepa team FM 01:17:04 MA 37 00:22:53 40 ano
68 Krausová Darina 1974 AKEZ Kopřivnice 01:17:16 ZB 2 00:23:05 72 ano
69 Pernický Roman 1974 NaVi Dobrá čajovna 01:17:17 MB 16 00:23:06 246 ano
70 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 01:17:34 MC 7 00:23:23 162 ano
71 Stres Marián 1976 01:18:01 MA 38 00:23:50 145 ano
72 Tešnar Marek 1975 X-Trail Orlová 01:18:11 MA 39 00:24:00 155 ano
73 Larysz Jakub 1986 Beskydští nomádi/HO TJ Sokol Staré Město 01:18:16 MA 40 00:24:05 83 ano
74 Řeha Daniel 1979 Ostrava 01:18:18 MA 41 00:24:07 129 ano
75 Frank Pavel 1968 TJ Granitol Moravský Beroun 01:18:19 MB 17 00:24:08 248 ano
76 Vích Petr 1973 01:18:32 MB 18 00:24:21 239 ano
77 Holeš Martin 1984 hobby 01:18:36 MA 42 00:24:25 47 ano
78 Merta Miroslav 1984 Abadzikra 01:19:05 MA 43 00:24:54 97 ano
79 Lukeš Tomáš 1990 Přátelé zeleného údolí 01:19:11 MA 44 00:25:00 86 ano
80 Bordovský Radovan 1994 01:19:18 MA 45 00:25:07 196 ano
81 Sikora Martin 1973 Třinec 01:19:24 MB 19 00:25:13 135 ano
82 Ryzí Martin 1992 SK Fighter Inside 01:19:43 MA 46 00:25:32 128 ano
83 Juřica Pavel 1973 TWIKO Ostrava 01:19:48 MB 20 00:25:37 194 ano
84 Collen Malcolm 1960 Team GB!!! 01:19:53 MC 8 00:25:42 17 ano
85 Kouřil Jaroslav 1980 Neběžecký kroužek 01:20:17 MA 47 00:26:06 70 ano
86 Wasserbauer Lukáš 1987 01:20:18 MA 48 00:26:07 163 ano
87 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:20:23 MB 21 00:26:12 126 ano
88 Chmiel Radim 1968 MH Bike 01:20:27 MB 22 00:26:16 52 ne
89 Munk Rudolf 1979 VZS Ostrava 01:20:51 MA 49 00:26:40 101 ano
90 Krupa Luboš 1998 Janovice-Bystré 01:20:57 MJ 7 00:26:46 77 ano
91 Rusnok Petr 1967 1. běžecký Jablunkov 01:21:09 MB 23 00:26:58 245 ano
92 Olejník Dalibor 1965 01:21:17 MB 24 00:27:06 109 ano
93 Czilling Petr 1990 01:21:38 MA 50 00:27:27 175 ano
94 Mach David 1988 01:21:48 MA 51 00:27:37 89 ano
95 Mielec Jaromír 1969 SK Zárubek 01:21:50 MB 25 00:27:39 98 ano
96 Gavlas Libor 1978 AVA 01:21:56 MA 52 00:27:45 178 ano
97 Šimek Milan 1969 Kesbuk 01:22:01 MB 26 00:27:50 202 ano
98 Chvostek Pavel 1965 fm-bajkeři 01:22:35 MB 27 00:28:24 55 ano
99 Jasiok Lumír 1978 Trek1324 01:22:37 MA 53 00:28:26 58 ano
100 Wágner Robert 1972 Ostravar 01:22:41 MB 28 00:28:30 226 ano
101 Šubert Pavel 1974 Horalové 01:22:57 MB 29 00:28:46 154 ano
102 Šrubař Jan 1986 TJ Slezan Frýdek-Místek 01:23:01 MA 54 00:28:50 151 ano
103 Slezák David 1986 01:23:10 MA 55 00:28:59 137 ano
104 Mojžíšek Pavel 1965 MK Seitl Ostrava 01:23:14 MB 30 00:29:03 186 ano
105 Bieleszová Miluše 1966 1.Běžecký Jablunkov 01:23:19 ZC 1 00:29:08 11 ano
106 Nycz Aleš 1968 Kunčice pod Ondřejníkem 01:23:36 MB 31 00:29:25 107 ano
107 Káňa Václav 1981 Eskadra Ostrava 01:23:44 MA 56 00:29:33 236 ano
108 Kuželová Adéla 1986 ED6U Elemic Racing 01:24:00 ZA 2 00:29:49 82 ano
109 Bordovský Radovan 1967 01:24:29 MB 32 00:30:18 14 ano
110 Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy 01:24:33 MC 9 00:30:22 56 ano
111 Turiak Martin 1981 Hory Kysúc 01:25:06 MA 57 00:30:55 156 ano
112 Gromus Petr 1956 Vivat sport 01:25:11 MC 10 00:31:00 41 ano
113 Pravec Jan 1990 Trail Runners 01:25:24 MA 58 00:31:13 122 ano
114 Glonek Roman 1969 HupHop Havířov 01:25:28 MB 33 00:31:17 37 ano
115 Odehnalová Lucie 1981 Sk Oceláci Ostrava 01:25:51 ZA 3 00:31:40 108 ne
116 Pivko Pavel 1958 MK Seitl Ostrava 01:26:09 MC 11 00:31:58 191 ano
117 Musil Jan 1952 SK Oceláci Ostrava 01:26:20 MD 2 00:32:09 102 ano
118 Dubový Jiří 1971 01:26:27 MB 34 00:32:16 25 ano
119 Kocián Martin 1976 MK76 01:26:29 MA 59 00:32:18 66 ano
120 Sojka Patrik 1988 SK Valašského království 01:26:36 MA 60 00:32:25 140 ano
121 Segeč Ivo 1976 01:26:44 MA 61 00:32:33 237 ano
122 Husánik Róbert 1985 Pepa Team FM 01:26:48 MA 62 00:32:37 50 ano
122 Cimala Radek 1975 Hanibal ante portas 01:26:48 MA 62 00:32:37 172 ne
124 Ryška Lumir 1977 Dolní Domaslavice 01:26:59 MA 64 00:32:48 127 ano
124 Jaracz Bronislav 1972 Třinec 01:26:59 MB 35 00:32:48 210 ano
126 Březina Ladislav 1961 Ostravice 01:27:03 MC 12 00:32:52 15 ano
127 Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 01:27:13 MA 65 00:33:02 8 ano
128 Navrátil Jaroslav 1960 HO SSK Vítkovice 01:27:29 MC 13 00:33:18 104 ano
129 Večeřa Zdeněk 1983 Strážnice 01:27:31 MA 66 00:33:20 157 ano
130 Hyánková Eva 1974 01:27:57 ZB 3 00:33:46 51 ano
131 Musilová Alena 1978 01:28:02 ZB 4 00:33:51 188 ano
132 Slivka Jan 1957 KKM Čadca 01:28:04 MC 14 00:33:53 206 ano
133 Gola Robin 1995 01:28:05 MJ 8 00:33:54 39 ano
134 Glabazňová Jana 1961 Běhat nás baví 01:28:31 ZC 2 00:34:20 36 ano
135 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:28:36 MB 36 00:34:25 69 ano
136 Markovský Tomáš 1978 TJ Sokol Hať 01:28:45 MA 67 00:34:34 92 ano
137 Krejčí Tomáš 1982 NCH FN Ostrava 01:29:01 MA 68 00:34:50 74 ano
138 Pavlas David 1974 Havířov 01:29:07 MB 37 00:34:56 189 ano
139 Važík Miroslav 1980 01:29:10 MA 69 00:34:59 240 ano
140 Štýbar Luděk 1969 Porubští rafani 01:29:24 MB 38 00:35:13 153 ano
141 Marťák Miroslav 1968 Genesis 01:29:37 MB 39 00:35:26 94 ano
142 Gerych Jan 1984 SK Fighter Inside 01:29:47 MA 70 00:35:36 35 ano
143 Urbančík Tomáš 1978 01:30:11 MA 71 00:36:00 238 ano
144 Jarolím Šimon 1999 TT Morávka 01:30:17 MJ 9 00:36:06 198 ano
145 Stahalík Petr 1976 Kancelářské krysy 01:30:40 MA 72 00:36:29 204 ano
146 Kadlčák Jiří 1959 Neratovští Vlci 01:30:44 MC 15 00:36:33 195 ano
147 Bernard Adam 1984 TOBI SPORT INOV-8 01:30:46 MA 73 00:36:35 9 ano
148 Magdon Roman 1970 Duke Corporation 01:30:48 MB 40 00:36:37 88 ano
149 Kurková Martina 1963 Běhat nás baví 01:30:55 ZC 3 00:36:44 229 ano
150 Groš Štefan 1961 S.K.Valašského Kralovství 01:31:12 MC 16 00:37:01 42 ano
151 Řeháček Michal 1975 Kancelářské krysy 01:31:30 MA 74 00:37:19 130 ano
152 Hájková Lenka 1969 VZS Ostrava 01:31:39 ZC 4 00:37:28 43 ano
153 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:31:47 MB 41 00:37:36 18 ano
154 Matúš Radek 1981 SK Valašského království 01:31:50 MA 75 00:37:39 213 ano
155 Divín Roman 1968 Luháčtí Vlci 01:32:20 MB 42 00:38:09 22 ne
156 Hrbáč Jiří 1962 01:32:23 MC 17 00:38:12 233 ano
157 Kočarová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:32:29 ZB 5 00:38:18 243 ano
158 Vrána Matěj 1994 SK Bagbike 01:32:37 MA 76 00:38:26 159 ano
159 Burda Vojtěch 1987 01:32:43 MA 77 00:38:32 16 ano
160 Svoboda Martin 1970 01:32:57 MB 43 00:38:46 200 ano
161 Czeczotková Helena 1974 1.Běžecký Jablunkov 01:33:26 ZB 6 00:39:15 174 ano
162 Skomorowski Stanisław 1957 Rybnik-Polska 01:33:52 MC 18 00:39:41 136 ano
163 Adamec Marek 1993 Invictus 01:34:02 MA 78 00:39:51 1 ano
164 Hrubý Tomáš 1974 TH74 01:34:05 MB 44 00:39:54 48 ano
165 Markovič Luboš 1959 Opava 01:34:18 MC 19 00:40:07 91 ano
166 Bartoš Edwin 1968 01:34:23 MB 45 00:40:12 7 ano
167 Řezáč Martin 1982 01:34:28 MA 79 00:40:17 131 ano
168 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:34:29 MB 46 00:40:18 99 ano
169 Chroboczek Roman 1975 Horní Suchá 01:34:46 MA 80 00:40:35 54 ano
170 Dirnerová Alžběta 1982 AVA 01:34:55 ZA 4 00:40:44 21 ano
171 Gary Frost 1971 TeamGB!!! 01:35:11 MB 47 00:41:00 34 ano
172 Břečka Tomáš 1968 Běhat nás baví 01:35:26 MB 48 00:41:15 201 ano
173 Herman Jakub 1975 01:35:31 MA 81 00:41:20 46 ano
174 Říhová Blanka 1972 01:35:37 ZB 7 00:41:26 190 ano
175 Žídek Robert 1978 Ostrava 01:35:56 MA 82 00:41:45 169 ano
176 Babjak Adam 1984 Krýžom Krážom 01:36:03 MA 83 00:41:52 4 ano
177 Knězková Jana 1987 01:36:05 ZA 5 00:41:54 64 ano
178 Krejčí Ondřej 1987 NCH FN Ostrava 01:36:13 MA 84 00:42:02 73 ano
179 Blahuta Břetislav 1961 HO Start 01:36:26 MC 20 00:42:15 12 ano
180 Černoch Ondřej 1989 01:36:35 MA 85 00:42:24 20 ano
181 Kollár Petr 1960 01:36:41 MC 21 00:42:30 68 ano
182 Frenzel Zdeněk 1976 01:36:42 MA 86 00:42:31 33 ano
183 Pešák Jan 1981 Musil - Hybská architekti Brno 01:36:44 MA 87 00:42:33 116 ano
184 Říhová Dita 1976 Frýdlant n. O. 01:36:58 ZB 8 00:42:47 133 ano
185 Kubenka Lukáš 1975 Běhající varhaníci 01:37:30 MA 88 00:43:19 79 ano
186 Kratochvílová Lenka 1973 Oční optika Daniela, Frýdlant n.O. 01:37:34 ZB 9 00:43:23 183 ano
187 Fajkus Tomáš 1973 VZS Ostrava 01:37:36 MB 49 00:43:25 26 ano
188 Polínková Michaela 1984 HP Tronic Zlín 01:37:44 ZA 6 00:43:33 119 ano
188 Fišerová Edita 1981 Amenity -Extrem Sport Team 01:37:44 ZA 6 00:43:33 30 ano
190 Juríčková Marta 1994 Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 01:38:21 ZA 8 00:44:10 60 ano
191 Šarik Martin 1973 01:38:23 MB 50 00:44:12 211 ano
192 Hermanová Jaroslava 1977 01:38:33 ZB 10 00:44:22 203 ano
193 Šmíd Raimund 1974 Brno team Chaos a Zkáza 01:40:02 MB 51 00:45:51 149 ano
194 Majchrzak Adam 1976 - 01:40:37 MA 89 00:46:26 247 ano
195 Bujnochova Lenka 1980 01:40:39 ZA 9 00:46:28 222 ano
196 Nadažy Radek 1965 SK Šafrata Bohumín 01:40:48 MB 52 00:46:37 103 ano
197 Nepovímová Kateřina 1972 Beskyd people 01:42:01 ZB 11 00:47:50 105 ano
198 Klíma Jan 1995 01:42:09 MJ 10 00:47:58 63 ano
199 Holub Miroslav 1960 01:42:25 MC 22 00:48:14 179 ano
200 Čadová Jana 1973 01:42:33 ZB 12 00:48:22 19 ano
201 Angus Paul 1977 Team GB!!! 01:42:35 MA 90 00:48:24 2 ano
202 Wágnerová Lenka 1972 VZS Ostrava 01:43:08 ZB 13 00:48:57 161 ano
203 Opolka Petr 1963 PET306 01:43:28 MC 23 00:49:17 111 ano
204 Baran Lukáš 1991 Trail Runners 01:43:42 MA 91 00:49:31 6 ano
205 Brož Jiří 1954 MK Seitl Ostrava 01:44:07 MD 3 00:49:56 232 ano
206 Farský Štefan 1946 Dom srdca Martin 01:44:27 MD 4 00:50:16 27 ano
207 Plewa David 1973 01:44:29 MB 53 00:50:18 118 ano
208 Divínová Daniela 1968 01:44:56 ZC 5 00:50:45 23 ano
209 Zahradnik Roman 1958 Nový Jičín 01:46:13 MC 24 00:52:02 166 ano
210 Opolkova Dagmar 1964 01:47:13 ZC 6 00:53:02 112 ano
211 Musil Tomáš 1981 01:47:16 MA 92 00:53:05 187 ano
212 Holub Petr 1968 01:47:18 MB 54 00:53:07 207 ano
213 Žídek Roman 1977 PBK KRAVAŘE 01:47:39 MA 93 00:53:28 170 ano
214 Wickwar Russell 1979 Team GB!!! 01:48:52 MA 94 00:54:41 164 ano
215 Kubica Kamil 1971 Palkovice 01:48:54 MB 55 00:54:43 80 ne
216 Stricker Walter 1985 Nerozcvičený amatér, M. Al-ce 01:48:55 MA 95 00:54:44 146 ne
217 Zbořil Josef 1962 Kroměříž 01:49:33 MC 25 00:55:22 215 ano
218 Porubová Kateřina 1966 01:51:05 ZC 7 00:56:54 120 ano
219 Žižka Pavel 1961 YOGI Ostrava 01:51:22 MC 26 00:57:11 171 ano
220 Koštýřová Petra 1980 Amatéři ze Žabčic 01:55:00 ZA 10 01:00:49 182 ne
221 Gromusová Alexandra 1962 Vsacan Tour Vsetín 01:59:19 ZC 8 01:05:08 242 ne
222 Dlouhý Radek 1988 02:08:57 MA 96 01:14:46 199 ne
223 Kubánková Michaela 1983 Báječné ženy v běhu 02:10:08 ZA 11 01:15:57 78 ne

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody