Výsledky - 2015

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Kat. # Rozdíl St.číslo Foto.
1 Pavlišta Vít 1985 AC Slovan Liberec 00:54:39 MA 1 00:00:00 201 ne
2 Jan Janů 1993 Hvězda SKP Pardubice 00:55:27 MA 2 00:00:48 59 ne
3 Kučera Lukáš 1981 VSK Univerzita Brno 00:56:05 MA 3 00:01:26 88 ne
4 Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec 00:56:48 MA 4 00:02:09 97 ne
5 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 00:58:30 MA 5 00:03:51 89 ne
6 Pelíšek David 1990 AK Olomouc 00:58:39 MA 6 00:04:00 202 ne
7 Maceček Tomáš 1991 Pearl iZUMi Czech 00:58:56 MA 7 00:04:17 101 ne
8 Hübl Radek 1988 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:59:08 MA 8 00:04:29 190 ne
9 Král Jindřich 1973 Iscarex Česká Třebová 00:59:37 MB 1 00:04:58 81 ne
10 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek 00:59:49 MA 9 00:05:10 215 ne
11 Vošvrda Sebastian 1996 AC Mladá Boleslav 01:00:06 MJ 1 00:05:27 257 ne
12 Pechek Petr 1983 TJ Maratonstav Úpice 01:00:28 MA 10 00:05:49 122 ne
13 Kovář Jáchym 1996 TJ Jiskra Litomyšl 01:00:37 MJ 2 00:05:58 196 ne
14 Žák Jiří 1971 www.zakisova-skolabehu.cz 01:00:45 MB 2 00:06:06 182 ne
15 Hladík Pavel 1996 Hvězda SKP Pardubice 01:00:58 MJ 3 00:06:19 245 ne
16 Kovář Roman 1987 AVA 01:01:59 MA 11 00:07:20 197 ne
17 Gaura Adam 1996 TJ TŽ Třinec 01:02:02 MJ 4 00:07:23 189 ne
18 Pytlík Jiří 1991 MK Seitl Ostrava 01:02:29 MA 12 00:07:50 249 ne
19 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 01:02:33 MA 13 00:07:54 222 ne
20 Lajtkep Petr 1973 AC Slovan Liberec 01:02:48 MB 3 00:08:09 95 ne
21 Wurst Milan 1982 AK Šternberk 01:02:53 MA 14 00:08:14 247 ne
22 Peter Tomáš 1985 Beskydští nomádi 01:03:14 MA 15 00:08:35 125 ne
23 Malý Jan 1973 ELEVEN RUN TEAM 01:03:18 MB 4 00:08:39 102 ne
24 Holiš Martin 1974 BAP Pustevny 01:03:27 MB 5 00:08:48 262 ne
25 Urbánek Petr 1981 AC Slovan Liberec 01:03:29 MA 16 00:08:50 253 ne
26 Koníř Vojtěch 1991 Vinotéka u Karla, Frenštát 01:03:32 MA 17 00:08:53 220 ne
27 Vacek Martin 1969 Iscarex Česká Třebová 01:03:40 MB 6 00:09:01 232 ne
28 Chrascina Marek 1997 Tj Tž Třinec 01:03:43 MJ 5 00:09:04 55 ne
29 Czeczotka Marek 1998 TJ TŽ Třinec 01:03:57 MJ 6 00:09:18 23 ne
30 Roháček Jan 1982 RUNSPORT TEAM / XC SPORT NORDIC RACING TEAM 01:04:20 MA 18 00:09:41 206 ne
31 Šindelek Vladan 1967 Pržno 01:04:46 MB 7 00:10:07 225 ne
32 Stránský Aleš 1960 ČTBK Iscarex Česká Třebová 01:05:07 MC 1 00:10:28 151 ne
33 Kokošek Oldřich 1988 Pearl Izumi Czech 01:05:20 MA 19 00:10:41 233 ne
34 Zapalač Martin 1986 Extreme Obstacle Runners 01:06:18 MA 20 00:11:39 218 ne
35 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Slezsku 01:06:26 MA 21 00:11:47 243 ne
36 Stančík Bedřich 1984 lepus.cz 01:06:45 MA 22 00:12:06 279 ne
37 Smetana Jonáš 1997 X-AIR Ostrava 01:07:06 MJ 7 00:12:27 221 ne
38 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové 01:07:17 ZB 1 00:12:38 235 ne
39 Turek Martin 1980 www.zakisova-skolabehu.cz 01:07:25 MA 23 00:12:46 169 ne
40 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:07:42 MA 24 00:13:03 148 ne
41 Šmíd Petr 1969 BANÍK OSEK 01:07:50 MB 8 00:13:11 227 ne
42 Szebesta Pavel 1968 Burik Team 01:08:02 MB 9 00:13:23 156 ne
43 Preibischová Monika 1985 AC Mariánské Lázně 01:08:12 ZA 1 00:13:33 204 ne
44 Stránská Adéla 1991 ČTBK Iscarex Česká Třebová 01:08:25 ZA 2 00:13:46 149 ne
45 Bobek Tomáš 1988 Metylovice 01:08:31 MA 25 00:13:52 12 ne
46 Sventek Ladislav 1965 Goral marathon team 01:08:53 MC 2 00:14:14 268 ne
47 Rychnovská Dagmar 1975 SK Nové město nad Metují 01:08:59 ZB 2 00:14:20 238 ne
48 Škrabánek Petr 1960 MK Seitl Ostrava 01:09:03 MC 3 00:14:24 161 ne
49 Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň 01:09:09 ZA 3 00:14:30 237 ne
50 Hudeček Petr 1982 opavské dupy 01:09:11 MA 26 00:14:32 50 ne
51 Beránek Jakub 1979 Frýdek-Místek 01:09:15 MA 27 00:14:36 287 ne
52 Škuca Zbyněk 1987 vinotéka u karla 01:10:00 MA 28 00:15:21 162 ne
53 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team Frýdek-Místek 01:10:29 MA 29 00:15:50 265 ne
54 Benesz Radomír 1977 Lepus 01:10:39 MA 30 00:16:00 261 ne
55 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 01:10:53 ZB 3 00:16:14 112 ne
56 Sobek Lumír 1975 Dobratice 01:10:54 MB 10 00:16:15 231 ne
57 Fiala Petr 1982 01:11:05 MA 31 00:16:26 33 ne
58 Neuwirth Jan 1980 mujfyzioterapeut.cz 01:11:09 MA 32 00:16:30 114 ne
59 Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 01:11:17 MA 33 00:16:38 241 ne
60 Kučera Roman 1982 Team LightBIKE 01:11:29 MA 34 00:16:50 90 ne
61 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:11:46 MA 35 00:17:07 205 ne
62 Richter Ondřej 1987 AVA 01:11:54 MA 36 00:17:15 137 ne
63 Otevřel Vít 1988 Salomon-run 01:12:11 MA 37 00:17:32 276 ne
64 Navařík Martin 1982 Julboway 01:12:41 MA 38 00:18:02 217 ne
65 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 01:12:50 MC 4 00:18:11 181 ne
66 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 01:12:54 MD 1 00:18:15 121 ne
67 Leszczynski Radek 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc 01:13:01 MB 11 00:18:22 260 ne
68 Krejčiříková Denisa 1988 VZS Ostrava 01:13:02 ZA 4 00:18:23 84 ne
69 Kostka Tomáš 1987 Vinotéka u Karla, Frenštát 01:13:11 MA 39 00:18:32 266 ne
70 Cienciala Tomáš 1970 Splašení goroli 01:13:30 MB 12 00:18:51 244 ne
71 Choleva Petr 1974 Lítací Jelen 01:13:49 MB 13 00:19:10 269 ne
72 Belej David 1981 NEWLINE 01:13:58 MA 40 00:19:19 185 ne
73 Mayer Matt 1984 Team GB!!! 01:14:08 MA 41 00:19:29 275 ne
74 Anděl Milan 1983 Ultrasta Frýdek-Místek 01:14:25 MA 42 00:19:46 271 ne
75 Hrubý Vojtěch 1974 Bystřička 01:14:28 MB 14 00:19:49 270 ne
76 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:14:49 MB 15 00:20:10 116 ne
77 Píša Martin 1982 Tobi sport & StarsHollow Frenštát p.R. 01:15:04 MA 43 00:20:25 127 ne
78 Glogar Jaroslav 1993 Morituri 01:15:11 MA 44 00:20:32 37 ne
79 Jasiok Přemysl 1974 Trek1324 01:15:17 MB 16 00:20:38 65 ne
80 Moravec Jiří 1996 ČTBK Iscarex Česká Třebová 01:15:24 MJ 8 00:20:45 199 ne
81 Nutil Tomáš 1970 Lepus 01:15:27 MB 17 00:20:48 263 ne
82 Benbenek Jan 1988 TJ Sokol Plesná 01:15:29 MA 45 00:20:50 264 ne
83 Wasserbauer Lukáš 1987 synci z Kateřinek 01:15:42 MA 46 00:21:03 246 ne
84 Janas Karel 1974 Porubští RAFANI 01:15:50 MB 18 00:21:11 60 ne
85 Letko Miroslav 1981 VZS Ostrava 01:16:06 MA 47 00:21:27 267 ne
86 Sýkora Lukáš 1990 AK Olomouc 01:16:15 MA 48 00:21:36 293 ne
87 Vrubel Lukáš 1989 Motorsport Klub Čeladná 01:16:29 MA 49 00:21:50 209 ne
88 Delina Daniel 1980 1.Běžecký Jablunkov 01:16:42 MA 50 00:22:03 27 ne
89 Byrtusová Jana 1982 1.Běžecký Jablunkov 01:16:50 ZA 5 00:22:11 20 ne
90 Oswald Pavel 1973 Matrix team 01:16:55 MB 19 00:22:16 273 ne
91 Václavík Rostislav 1982 Jäger Team Klimkovice 01:16:57 MA 51 00:22:18 172 ne
92 Černoch Ondřej 1989 01:17:01 MA 52 00:22:22 25 ne
93 Zogata Andrzej 1986 1. Běžecký Jablunkov 01:17:06 MA 53 00:22:27 214 ne
94 Halfar Jan 1985 01:17:14 MA 54 00:22:35 42 ne
95 Bielesz Josef 1965 1.Běžecký Jablunkov 01:17:21 MC 5 00:22:42 9 ne
96 Gregorová Kamila 1981 Salomon team 01:17:32 ZA 6 00:22:53 239 ne
97 Kouřil Jaroslav 1980 Neběžecký kroužek 01:17:40 MA 55 00:23:01 79 ne
98 Frank Pavel 1968 AVA 01:17:44 MB 20 00:23:05 35 ne
99 Baletka Stanislav 1970 Funny Team 01:17:48 MB 21 00:23:09 184 ne
100 Kněžík Roman 1972 Havírov 01:18:01 MB 22 00:23:22 73 ne
101 Komín Bohuslav 1976 Valachytour 01:18:11 MA 56 00:23:32 278 ne
102 Lipták Radim 1979 Pepa Team Frýdek-Místek 01:18:16 MA 57 00:23:37 98 ne
103 Pokluda Jiří 1979 PJR 01:18:23 MA 58 00:23:44 128 ne
104 Lukeš Tomáš 1990 Přátelé zeleného údolí 01:18:27 MA 59 00:23:48 99 ne
105 Skarka Jiří 1994 01:18:30 MA 60 00:23:51 288 ne
106 Krejčiříková Ivona 1988 VZS Ostrava 01:18:40 ZA 7 00:24:01 85 ne
107 Hajzler Jan 1982 ziris.cz - oční centrum 01:18:51 MA 61 00:24:12 272 ne
108 Pernický Roman 1974 Dobrá čajovna FM 01:18:52 MB 23 00:24:13 124 ne
109 Maršálek Tomáš 1964 Racing Olešná 01:18:58 MC 6 00:24:19 106 ne
110 Jasiok Lumír 1978 Trek 1324 01:19:01 MA 62 00:24:22 64 ne
111 Szajna Marcin 1978 GKS Jastrzebie 01:19:02 MA 63 00:24:23 281 ne
112 Řeha Daniel 1979 Ostrava 01:19:06 MA 64 00:24:27 142 ne
113 Turiak Martin 1981 Čadca 01:19:18 MA 65 00:24:39 170 ne
114 Collen Malcolm 1960 Team GB!!! 01:19:24 MC 7 00:24:45 21 ne
115 Konečný Marcel 1970 Rajhrad 01:19:33 MB 24 00:24:54 77 ne
116 Vojkůvka Jan 1968 Chuchelná 01:19:48 MB 25 00:25:09 175 ne
117 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:20:00 MC 8 00:25:21 164 ne
118 Šiška Karel 1971 Sportovní klub AIB 01:20:15 MB 26 00:25:36 160 ne
119 Stres Marián 1976 ŠANTÁNEK 01:20:18 MA 66 00:25:39 152 ne
120 Beneš Pavel 1986 Momentálně opavské dupy 01:20:42 MA 67 00:26:03 230 ne
121 Glogar Marek 1995 Morituri 01:20:52 MA 68 00:26:13 39 ne
122 Širůček Petr 1976 Dolní Loučky 01:20:56 MA 69 00:26:17 159 ne
123 Tešnar Marek 1975 X-Trail Orlová 01:21:20 MB 27 00:26:41 207 ne
124 Kaluža Luboš 1982 01:21:29 MA 70 00:26:50 70 ne
125 Bocek David 1975 Coffee Team 01:21:42 MB 28 00:27:03 13 ne
126 Levinský Lukáš 1974 Matrix team 01:21:48 MB 29 00:27:09 274 ne
127 Frost Gary 1971 01:21:50 MB 30 00:27:11 36 ne
128 Labudek Tomáš 1983 Team LightBIKE 01:22:30 MA 71 00:27:51 92 ne
129 Pauček Juraj 1974 Extreme Obstacle Runners 01:22:57 MB 31 00:28:18 219 ne
130 Vynikal Bedřich 1952 AVA 01:22:59 MD 2 00:28:20 210 ne
131 Janoš Zdeněk 1985 Porubští rafani 01:23:14 MA 72 00:28:35 62 ne
132 Kolařík Pavel 1967 F-M Bajkeři 01:23:26 MB 32 00:28:47 74 ne
133 Slíva Petr 1986 Bagbike Racing Team 01:23:47 MA 73 00:29:08 146 ne
134 Jedlička Patrik 1985 01:24:05 MA 74 00:29:26 194 ne
135 Vích Petr 1973 Olomouc 01:24:08 MB 33 00:29:29 208 ne
136 Krupa Luboš 1998 Lubíci 01:24:09 MJ 9 00:29:30 87 ne
137 Krupa Lubomír 1961 Lubíci 01:24:16 MC 9 00:29:37 86 ne
138 Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 01:24:20 MA 75 00:29:41 7 ne
139 Slovák Vladimír 1960 EPO Machinery 01:24:26 MC 10 00:29:47 147 ne
140 Ivansky Tomas 1964 JulboWay 01:24:35 MC 11 00:29:56 192 ne
141 Ivanová Petra 1983 Jeseník 01:24:37 ZA 8 00:29:58 216 ne
142 Olejník Dalibor 1965 01:24:59 MC 12 00:30:20 115 ne
143 Pecháček Lumír 1985 01:25:07 MA 76 00:30:28 120 ne
144 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:25:23 MB 34 00:30:44 78 ne
145 Hyánková Eva 1974 Bílovice nad Svitavou 01:25:28 ZB 4 00:30:49 51 ne
146 Šubert Pavel 1974 Horalové 01:25:32 MB 35 00:30:53 167 ne
147 Němec Petr 1977 01:25:41 MA 77 00:31:02 289 ne
148 Hudák Jiří 1955 Bílina 01:26:00 MD 3 00:31:21 285 ne
149 Holeš Martin 1984 hobby 01:26:13 MA 78 00:31:34 43 ne
150 Štýbar Luděk 1969 Porubští rafani 01:26:25 MB 36 00:31:46 166 ne
151 Kendzior Jiří 1972 Dobrá čajovna FM 01:26:37 MB 37 00:31:58 71 ne
152 Večeřa Zdeněk 1983 Strážnice 01:26:54 MA 79 00:32:15 174 ne
153 Pouba Michal 1988 Never give up 01:27:03 MA 80 00:32:24 203 ne
154 Dubový Jiří 1971 01:27:10 MB 38 00:32:31 32 ne
155 Chmiel Radim 1968 MH Bike 01:27:14 MB 39 00:32:35 54 ne
156 Pisklák Radoslav 1977 Valašské Meziříčí 01:27:21 MA 81 00:32:42 252 ne
157 Cypra Zdeněk 1949 SK Valašského království 01:27:28 MD 4 00:32:49 224 ne
158 Bieleszová Miluše 1966 1.Běžecký Jablunkov 01:27:37 ZC 1 00:32:58 10 ne
159 Ivansky Adam 1988 Vresina 01:27:59 MA 82 00:33:20 191 ne
160 Pšenica Július 1967 01:28:06 MB 40 00:33:27 136 ne
161 Votýpka Antonín 1981 HK Laši v kaši 01:28:23 MA 83 00:33:44 177 ne
162 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:28:43 MA 84 00:34:04 195 ne
163 Glogar Josef 1995 Morituri 01:28:50 MA 85 00:34:11 38 ne
164 Polák Martin 1984 Nahoru s úsměvem :-) 01:28:56 MA 86 00:34:17 130 ne
165 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:29:07 MB 41 00:34:28 138 ne
166 Wágner Robert 1972 Ostravar 01:29:17 MB 42 00:34:38 211 ne
167 Hradil Pavel 1994 X-TRAIL Orlová 01:29:22 MA 87 00:34:43 229 ne
168 Hynštová Marie 1957 AK Drnovice 01:29:39 ZD 1 00:35:00 258 ne
169 Polášek Tomáš 1984 SK Valašské Království 01:29:40 MA 88 00:35:01 131 ne
170 Landsberger Filip 1979 Pepa Team Frýdek-Místek 01:29:41 MA 89 00:35:02 96 ne
171 Urbančík Tomáš 1978 Splašení Bobjoři 01:29:43 MA 90 00:35:04 171 ne
172 Hruška Roman 1965 veterán 01:29:55 MC 13 00:35:16 49 ne
173 Krejčí Tomáš 1982 NCH FN Ostrava 01:29:56 MA 91 00:35:17 83 ne
174 Hrubý Tomáš 1974 TH74 01:30:03 MB 43 00:35:24 48 ne
175 Suchánek Lukáš 1979 Khbradegast 01:30:06 MA 92 00:35:27 284 ne
176 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Slezsku 01:30:34 MC 14 00:35:55 242 ne
177 Jamrik Miroslav 1957 01:30:36 MC 15 00:35:57 58 ne
178 Březina Ladislav 1961 Ostravice 01:30:40 MC 16 00:36:01 187 ne
179 Juríčková Marta 1994 Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 01:30:51 ZA 9 00:36:12 66 ne
180 Klus Daniel 1969 MH Bike 01:31:57 MB 44 00:37:18 280 ne
181 Pech David 1988 Tučňáčí Tandem 01:32:12 MA 93 00:37:33 119 ne
182 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 01:32:19 ZD 2 00:37:40 123 ne
183 Gavlas Lubomír 1976 Amatéros 01:32:24 MA 94 00:37:45 283 ne
184 Zahálková Jindra 1961 KB Chlumčany 01:32:27 ZC 2 00:37:48 213 ne
185 Labuzová Barbora 1989 MH Bike 01:32:56 ZA 10 00:38:17 93 ne
186 Rybář Andrej 1972 L.A.Ryby 01:33:02 MB 45 00:38:23 139 ne
187 Musilová Alena 1978 01:33:10 ZB 5 00:38:31 200 ne
188 André Agnès 1989 Alliance Française 01:33:23 ZA 11 00:38:44 277 ne
189 Pavlas David 1974 Havířov 01:33:40 MB 46 00:39:01 117 ne
190 Gola Patrik 1996 01:33:42 MJ 10 00:39:03 256 ne
191 Rybářová Ludmila 1972 L.A.Ryby 01:33:44 ZB 6 00:39:05 140 ne
192 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:33:52 MB 47 00:39:13 22 ne
193 Tomajko Tomáš 1984 Krížom krážom 01:34:13 MA 95 00:39:34 168 ne
194 Babjak Adam 1984 Krížom Krážom 01:34:15 MA 96 00:39:36 3 ne
195 Pollak Libor 1974 diverse team 01:34:28 MB 48 00:39:49 133 ne
196 Vacula Lukáš 1980 01:34:43 MA 97 00:40:04 173 ne
197 Gola Robin 1995 01:35:03 MA 98 00:40:24 255 ne
198 Šmíd Raimund 1974 To Dash 01:35:06 MB 49 00:40:27 163 ne
199 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:35:12 ZB 7 00:40:33 290 ne
200 Kremlová Pavlína 1978 Most 01:35:18 ZB 8 00:40:39 228 ne
201 Ryška Martin 1970 Fialové kobry 01:35:34 MB 50 00:40:55 282 ne
202 Matula Vít 1971 Synci z Kateřinek 01:35:54 MB 51 00:41:15 108 ne
203 Blahuta Břetislav 1961 HO Start 01:36:05 MC 17 00:41:26 11 ne
204 Drastichová Tereza 1988 Tučňáčí tandem 01:36:28 ZA 12 00:41:49 31 ne
205 Fiedorová Markéta 1992 1. běžecký Jablunkov 01:36:38 ZA 13 00:41:59 236 ne
206 Angus Paul 1977 Team GB!!! 01:37:09 MA 99 00:42:30 1 ne
207 Piechowicz Kateřina 1981 ULTRASTA Frýdek-Místek 01:37:15 ZA 14 00:42:36 126 ne
208 Šokalová Ludmila 1956 Pepa Team F-M 01:37:29 ZD 3 00:42:50 165 ne
209 Bendová Veronika 1989 MH BIKE- Nĕkdy prostě musíš 01:37:32 ZA 15 00:42:53 186 ne
210 Hermanová Jaroslava 1977 01:37:43 ZB 9 00:43:04 223 ne
211 Böhmová Michaela 1978 VZS Ostrava 01:38:19 ZB 10 00:43:40 14 ne
212 Říhová Blanka 1972 01:38:47 ZB 11 00:44:08 143 ne
213 Lachmanová Martina 1983 Dolní Loučky 01:39:21 ZA 16 00:44:42 94 ne
214 Nadažy Radek 1965 SK Šafrata Bohumín 01:39:34 MC 18 00:44:55 113 ne
215 Sulek Adam 1985 Team GB!!! 01:39:43 MA 100 00:45:04 155 ne
216 Seehofner Robert 1960 01:39:50 MC 19 00:45:11 144 ne
217 Skomorowski Stanisław 1957 Rybnik-Polska 01:40:54 MC 20 00:46:15 145 ne
218 Nepovímová Kateřina 1972 BŽB 01:41:24 ZB 12 00:46:45 286 ne
219 Dlouhý Vašek 1989 SK Valašského království 01:42:12 MA 101 00:47:33 30 ne
220 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:42:15 MB 52 00:47:36 110 ne
221 Černý Miroslav 1979 Pro Tvé krásné oči 01:42:16 MA 102 00:47:37 26 ne
222 Stricker Walter 1985 Nerozcvičený amatér, M. Al-ce 01:42:46 MA 103 00:48:07 154 ne
223 Polínková Michaela 1984 VALACHYTOUR 01:42:58 ZA 17 00:48:19 132 ne
224 Fišerová Edita 1981 Amenity -Extrem Sport Team 01:43:09 ZA 18 00:48:30 34 ne
225 Šindelářová Radka 1984 Pro Tvé krásné oči 01:44:00 ZA 19 00:49:21 158 ne
226 Bazalka Miroslav 1972 Valašské Meziříčí 01:44:02 MB 53 00:49:23 251 ne
227 Budinska Hana 1960 01:44:59 ZD 4 00:50:20 16 ne
228 Kratochvílová Lenka 1973 01:45:21 ZB 13 00:50:42 82 ne
229 Dirnerová Alžběta 1982 AVA 01:45:26 ZA 20 00:50:47 28 ne
230 Holub Miroslav 1960 Staří páni Valašské Klobouky 01:45:37 MC 21 00:50:58 45 ne
231 Krajíčková Sabina 1987 01:46:02 ZA 21 00:51:23 80 ne
232 Lorenzova Dana 1968 V60 Nové Město na Moravě 01:46:38 ZC 3 00:51:59 198 ne
233 Orava Aleš 1993 FK Komárno 01:46:52 MA 104 00:52:13 254 ne
234 Bulicka Dominik 2003 AK Kromeriz 01:47:40 MJ 11 00:53:01 18 ne
235 Horák Jiří 1967 01:48:41 MB 54 00:54:02 46 ne
236 Kantor Radim 1976 Frenštát p.R. 01:48:42 MA 105 00:54:03 226 ne
237 Wágnerová Lenka 1972 VZS Ostrava 01:49:40 ZB 14 00:55:01 179 ne
238 Dlouhý Radek 1988 01:51:52 MA 106 00:57:13 29 ne
239 Lysák Radim 1960 OSTRAVA !!! 01:53:01 MC 22 00:58:22 100 ne
240 Bráverová Sára 1992 UP 01:53:58 ZA 22 00:59:19 292 ne
241 Vraštilová Miloslava 1956 TJ Maratonstav Úpice 01:56:49 ZD 5 01:02:10 178 ne
242 Gřunděl Lukáš 1994 Morituri 01:56:53 MA 107 01:02:14 41 ne
243 Grygier Tomáš 1984 02:00:08 MA 108 01:05:29 248 ne
244 Kráčalík Tomáš 1983 02:00:12 MA 109 01:05:33 250 ne
245 Krejčí Dalibor 1974 02:03:22 MB 55 01:08:43 234 ne
246 Balnar Lukáš 1979 turist 02:07:50 MA 110 01:13:11 5 ne
247 Marinov Jan 1976 Lučina 02:13:18 MA 111 01:18:39 103 ne
248 Porubová Kateřina 1966 02:14:15 ZC 4 01:19:36 134 ne
249 Strnadová Kateřina 1994 UP 02:15:06 ZA 23 01:20:27 291 ne
- Fejfar Ondřej 1989 AK Kroměříž / Inov-8 team DNF MA

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody