Výsledky - 2015

tisk

Trať

Kategorie

# Jméno RN Tým Čas Rozdíl St.číslo Foto.
1 Pavlišta Vít 1985 AC Slovan Liberec 00:54:39 00:00:00 201 ne
2 Jan Janů 1993 Hvězda SKP Pardubice 00:55:27 00:00:48 59 ne
3 Kučera Lukáš 1981 VSK Univerzita Brno 00:56:05 00:01:26 88 ne
4 Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec 00:56:48 00:02:09 97 ne
5 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 00:58:30 00:03:51 89 ne
6 Pelíšek David 1990 AK Olomouc 00:58:39 00:04:00 202 ne
7 Maceček Tomáš 1991 Pearl iZUMi Czech 00:58:56 00:04:17 101 ne
8 Hübl Radek 1988 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:59:08 00:04:29 190 ne
9 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek 00:59:49 00:05:10 215 ne
10 Pechek Petr 1983 TJ Maratonstav Úpice 01:00:28 00:05:49 122 ne
11 Kovář Roman 1987 AVA 01:01:59 00:07:20 197 ne
12 Pytlík Jiří 1991 MK Seitl Ostrava 01:02:29 00:07:50 249 ne
13 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 01:02:33 00:07:54 222 ne
14 Wurst Milan 1982 AK Šternberk 01:02:53 00:08:14 247 ne
15 Peter Tomáš 1985 Beskydští nomádi 01:03:14 00:08:35 125 ne
16 Urbánek Petr 1981 AC Slovan Liberec 01:03:29 00:08:50 253 ne
17 Koníř Vojtěch 1991 Vinotéka u Karla, Frenštát 01:03:32 00:08:53 220 ne
18 Roháček Jan 1982 RUNSPORT TEAM / XC SPORT NORDIC RACING TEAM 01:04:20 00:09:41 206 ne
19 Kokošek Oldřich 1988 Pearl Izumi Czech 01:05:20 00:10:41 233 ne
20 Zapalač Martin 1986 Extreme Obstacle Runners 01:06:18 00:11:39 218 ne
21 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Slezsku 01:06:26 00:11:47 243 ne
22 Stančík Bedřich 1984 lepus.cz 01:06:45 00:12:06 279 ne
23 Turek Martin 1980 www.zakisova-skolabehu.cz 01:07:25 00:12:46 169 ne
24 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:07:42 00:13:03 148 ne
25 Bobek Tomáš 1988 Metylovice 01:08:31 00:13:52 12 ne
26 Hudeček Petr 1982 opavské dupy 01:09:11 00:14:32 50 ne
27 Beránek Jakub 1979 Frýdek-Místek 01:09:15 00:14:36 287 ne
28 Škuca Zbyněk 1987 vinotéka u karla 01:10:00 00:15:21 162 ne
29 Krejčí Lukáš 1976 Pepa Team Frýdek-Místek 01:10:29 00:15:50 265 ne
30 Benesz Radomír 1977 Lepus 01:10:39 00:16:00 261 ne
31 Fiala Petr 1982 01:11:05 00:16:26 33 ne
32 Neuwirth Jan 1980 mujfyzioterapeut.cz 01:11:09 00:16:30 114 ne
33 Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 01:11:17 00:16:38 241 ne
34 Kučera Roman 1982 Team LightBIKE 01:11:29 00:16:50 90 ne
35 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:11:46 00:17:07 205 ne
36 Richter Ondřej 1987 AVA 01:11:54 00:17:15 137 ne
37 Otevřel Vít 1988 Salomon-run 01:12:11 00:17:32 276 ne
38 Navařík Martin 1982 Julboway 01:12:41 00:18:02 217 ne
39 Kostka Tomáš 1987 Vinotéka u Karla, Frenštát 01:13:11 00:18:32 266 ne
40 Belej David 1981 NEWLINE 01:13:58 00:19:19 185 ne
41 Mayer Matt 1984 Team GB!!! 01:14:08 00:19:29 275 ne
42 Anděl Milan 1983 Ultrasta Frýdek-Místek 01:14:25 00:19:46 271 ne
43 Píša Martin 1982 Tobi sport & StarsHollow Frenštát p.R. 01:15:04 00:20:25 127 ne
44 Glogar Jaroslav 1993 Morituri 01:15:11 00:20:32 37 ne
45 Benbenek Jan 1988 TJ Sokol Plesná 01:15:29 00:20:50 264 ne
46 Wasserbauer Lukáš 1987 synci z Kateřinek 01:15:42 00:21:03 246 ne
47 Letko Miroslav 1981 VZS Ostrava 01:16:06 00:21:27 267 ne
48 Sýkora Lukáš 1990 AK Olomouc 01:16:15 00:21:36 293 ne
49 Vrubel Lukáš 1989 Motorsport Klub Čeladná 01:16:29 00:21:50 209 ne
50 Delina Daniel 1980 1.Běžecký Jablunkov 01:16:42 00:22:03 27 ne
51 Václavík Rostislav 1982 Jäger Team Klimkovice 01:16:57 00:22:18 172 ne
52 Černoch Ondřej 1989 01:17:01 00:22:22 25 ne
53 Zogata Andrzej 1986 1. Běžecký Jablunkov 01:17:06 00:22:27 214 ne
54 Halfar Jan 1985 01:17:14 00:22:35 42 ne
55 Kouřil Jaroslav 1980 Neběžecký kroužek 01:17:40 00:23:01 79 ne
56 Komín Bohuslav 1976 Valachytour 01:18:11 00:23:32 278 ne
57 Lipták Radim 1979 Pepa Team Frýdek-Místek 01:18:16 00:23:37 98 ne
58 Pokluda Jiří 1979 PJR 01:18:23 00:23:44 128 ne
59 Lukeš Tomáš 1990 Přátelé zeleného údolí 01:18:27 00:23:48 99 ne
60 Skarka Jiří 1994 01:18:30 00:23:51 288 ne
61 Hajzler Jan 1982 ziris.cz - oční centrum 01:18:51 00:24:12 272 ne
62 Jasiok Lumír 1978 Trek 1324 01:19:01 00:24:22 64 ne
63 Szajna Marcin 1978 GKS Jastrzebie 01:19:02 00:24:23 281 ne
64 Řeha Daniel 1979 Ostrava 01:19:06 00:24:27 142 ne
65 Turiak Martin 1981 Čadca 01:19:18 00:24:39 170 ne
66 Stres Marián 1976 ŠANTÁNEK 01:20:18 00:25:39 152 ne
67 Beneš Pavel 1986 Momentálně opavské dupy 01:20:42 00:26:03 230 ne
68 Glogar Marek 1995 Morituri 01:20:52 00:26:13 39 ne
69 Širůček Petr 1976 Dolní Loučky 01:20:56 00:26:17 159 ne
70 Kaluža Luboš 1982 01:21:29 00:26:50 70 ne
71 Labudek Tomáš 1983 Team LightBIKE 01:22:30 00:27:51 92 ne
72 Janoš Zdeněk 1985 Porubští rafani 01:23:14 00:28:35 62 ne
73 Slíva Petr 1986 Bagbike Racing Team 01:23:47 00:29:08 146 ne
74 Jedlička Patrik 1985 01:24:05 00:29:26 194 ne
75 Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 01:24:20 00:29:41 7 ne
76 Pecháček Lumír 1985 01:25:07 00:30:28 120 ne
77 Němec Petr 1977 01:25:41 00:31:02 289 ne
78 Holeš Martin 1984 hobby 01:26:13 00:31:34 43 ne
79 Večeřa Zdeněk 1983 Strážnice 01:26:54 00:32:15 174 ne
80 Pouba Michal 1988 Never give up 01:27:03 00:32:24 203 ne
81 Pisklák Radoslav 1977 Valašské Meziříčí 01:27:21 00:32:42 252 ne
82 Ivansky Adam 1988 Vresina 01:27:59 00:33:20 191 ne
83 Votýpka Antonín 1981 HK Laši v kaši 01:28:23 00:33:44 177 ne
84 Jeřábek Kamil 1976 VK Perun Ostrava 01:28:43 00:34:04 195 ne
85 Glogar Josef 1995 Morituri 01:28:50 00:34:11 38 ne
86 Polák Martin 1984 Nahoru s úsměvem :-) 01:28:56 00:34:17 130 ne
87 Hradil Pavel 1994 X-TRAIL Orlová 01:29:22 00:34:43 229 ne
88 Polášek Tomáš 1984 SK Valašské Království 01:29:40 00:35:01 131 ne
89 Landsberger Filip 1979 Pepa Team Frýdek-Místek 01:29:41 00:35:02 96 ne
90 Urbančík Tomáš 1978 Splašení Bobjoři 01:29:43 00:35:04 171 ne
91 Krejčí Tomáš 1982 NCH FN Ostrava 01:29:56 00:35:17 83 ne
92 Suchánek Lukáš 1979 Khbradegast 01:30:06 00:35:27 284 ne
93 Pech David 1988 Tučňáčí Tandem 01:32:12 00:37:33 119 ne
94 Gavlas Lubomír 1976 Amatéros 01:32:24 00:37:45 283 ne
95 Tomajko Tomáš 1984 Krížom krážom 01:34:13 00:39:34 168 ne
96 Babjak Adam 1984 Krížom Krážom 01:34:15 00:39:36 3 ne
97 Vacula Lukáš 1980 01:34:43 00:40:04 173 ne
98 Gola Robin 1995 01:35:03 00:40:24 255 ne
99 Angus Paul 1977 Team GB!!! 01:37:09 00:42:30 1 ne
100 Sulek Adam 1985 Team GB!!! 01:39:43 00:45:04 155 ne
101 Dlouhý Vašek 1989 SK Valašského království 01:42:12 00:47:33 30 ne
102 Černý Miroslav 1979 Pro Tvé krásné oči 01:42:16 00:47:37 26 ne
103 Stricker Walter 1985 Nerozcvičený amatér, M. Al-ce 01:42:46 00:48:07 154 ne
104 Orava Aleš 1993 FK Komárno 01:46:52 00:52:13 254 ne
105 Kantor Radim 1976 Frenštát p.R. 01:48:42 00:54:03 226 ne
106 Dlouhý Radek 1988 01:51:52 00:57:13 29 ne
107 Gřunděl Lukáš 1994 Morituri 01:56:53 01:02:14 41 ne
108 Grygier Tomáš 1984 02:00:08 01:05:29 248 ne
109 Kráčalík Tomáš 1983 02:00:12 01:05:33 250 ne
110 Balnar Lukáš 1979 turist 02:07:50 01:13:11 5 ne
111 Marinov Jan 1976 Lučina 02:13:18 01:18:39 103 ne
- Fejfar Ondřej 1989 AK Kroměříž / Inov-8 team DNF

Generální partner

Partneři

logo X-Air Ostrava


Další závody