Wyniki - 2012

tisk

Szlak

Kategoria

# Imię RN Drużyna Czas Kat. # Różnica St.číslo Foto.
1 Dlugosz Andrzej 1978 Montrar 00:51:25 MA 1 00:00:00 229 tak
2 Ondráček Tomáš 1977 Triexpert Brno 00:52:10 MA 2 00:00:45 123 tak
3 Blaha Tomas 1976 AK Asics KROMERIZ 00:53:35 MA 3 00:02:10 237 tak
4 Záveský Filip 1993 Iscarex Č. Třebová 00:56:18 MJ 1 00:04:53 241 tak
5 Stránský Aleš 1960 ISCAREX Česká Třebová 00:56:21 MC 1 00:04:56 163 tak
6 Kováčik Ľuboš 1966 AŠKP Žilina 00:57:33 MB 1 00:06:08 218 tak
7 Herda Jan 1983 U.A.C. 00:57:39 MA 4 00:06:14 169 tak
8 Soukup Radomír 1968 AC Tábor 00:57:50 MB 2 00:06:25 388 tak
9 Keller Martin 1978 MK Kopřivnice 00:58:10 MA 5 00:06:45 67 tak
10 Jančík Bořek 1964 Svartes Hořice 00:58:35 MB 3 00:07:10 55 tak
11 Kolínek František 1956 AK Perná 00:58:42 MC 2 00:07:17 73 tak
12 Malý Jan 1973 Sokol Nová Paka 00:58:55 MA 6 00:07:30 97 nie
13 Bukovjan Vlastimil 1961 KES BUKTEAM 00:59:04 MC 3 00:07:39 14 tak
14 Michna Pavel 1975 TJ Slezan Frýdek Místek 00:59:10 MA 7 00:07:45 248 tak
15 Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm 00:59:23 MB 4 00:07:58 274 tak
16 Dvořák Pavel 1982 Biatlon Prostějov 00:59:29 MA 8 00:08:04 27 tak
17 Vacek Martin 1969 Iscarex Česká Třebová 01:00:06 MB 5 00:08:41 187 tak
18 Alekseev Alexander 1956 01:00:12 MC 4 00:08:47 392 tak
19 Zátopek Jiří 1960 X-AIR Ostrava 01:00:41 MC 5 00:09:16 198 tak
20 Škrabánek Petr 1960 Bílovec 01:01:15 MC 6 00:09:50 173 tak
21 Cienciala Tomáš 1970 Návsí 01:01:39 MB 6 00:10:14 16 tak
22 Hurta Michal 1974 BK Vsetín 01:02:30 MA 9 00:11:05 50 tak
23 Regec Vojtech 1982 TJ Bratislava 01:02:43 MA 10 00:11:18 222 tak
24 Ulich Petr 1968 MT Nové Město nad Metují 01:02:48 MB 7 00:11:23 260 tak
25 Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 01:03:15 MA 11 00:11:50 151 tak
26 Ryška Vít 1975 Horokolo Jundrov 01:03:17 MA 12 00:11:52 148 nie
26 Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec 01:03:17 MJ 2 00:11:52 91 tak
28 Bechný Michal 1994 Vinotéka u Karla 01:03:18 MJ 3 00:11:53 5 nie
29 Kaleta Daniel 1982 Hrádek ve Slezsku 01:03:25 MA 13 00:12:00 65 tak
30 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 01:03:36 ZB 1 00:12:11 109 tak
31 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 01:03:39 MC 7 00:12:14 127 tak
32 Jokel Lubomír 1964 ŠSK Palestra Praha 01:03:48 MB 8 00:12:23 271 tak
33 Šišák Miroslav 1980 Uh. Hradiště 01:03:59 MA 14 00:12:34 171 tak
34 Bruštík Radim 1982 Brušťa 01:04:03 MA 15 00:12:38 12 tak
35 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:04:40 MB 9 00:13:15 122 tak
36 Netopil Vladislav 1981 01:04:53 MA 16 00:13:28 116 tak
37 Lipták Radim 1979 PepaTeam Frýdek-Místek 01:05:42 MA 17 00:14:17 93 tak
38 Novák Lukáš 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 01:05:48 MA 18 00:14:23 118 tak
39 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 01:05:54 MC 8 00:14:29 294 tak
40 Žajdlik Filip 1977 K SPORT třinec 01:06:01 MA 19 00:14:36 244 tak
41 Martinec Jindřich 1961 Sokol Radostice 01:06:10 MC 9 00:14:45 234 tak
42 Kasalík Radim 1981 Prajzský BK Kravaře 01:06:35 MA 20 00:15:10 235 tak
43 Smutný Zdeněk 1957 AHA Vyškov 01:06:41 MC 10 00:15:16 242 tak
44 Walek Bronislav 1957 Hrádek ve Sl. 01:06:45 MC 11 00:15:20 195 tak
45 Ostruszka Michal 1992 TZ TŽ Třinec 01:07:05 MA 21 00:15:40 125 nie
46 Turek Martin 1980 FBŠ Bohemians Praha 01:07:15 MA 22 00:15:50 184 tak
47 Sýkora Lukáš 1990 AK Olomouc 01:07:29 MA 23 00:16:04 165 tak
48 Otevřel Vít 1988 Český Těšín 01:07:41 MA 24 00:16:16 126 tak
49 Ehler Tomáš 1981 01:07:45 MA 25 00:16:20 28 tak
50 Petr Choleva 1974 Lítací Jelen 01:08:07 MA 26 00:16:42 312 tak
51 Neuwirth Jan 1980 mujfyzioterapeut.cz 01:08:11 MA 27 00:16:46 117 tak
52 Strakos Jiri 1950 Tatra Koprivnice 01:08:20 MD 1 00:16:55 206 nie
53 Baar Martin 1967 Sportique 01:08:26 MB 10 00:17:01 289 tak
54 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 01:08:39 MD 2 00:17:14 253 tak
55 Ambrož Radomír 1963 SANELA Lanškroun 01:08:45 MB 11 00:17:20 1 nie
56 Vinduška Petr 1993 Atletika Albrechtice 01:08:54 MJ 4 00:17:29 288 tak
57 Palla Radovan 1980 01:09:01 MA 28 00:17:36 310 tak
58 Novák Tomáš 1987 01:09:07 MA 29 00:17:42 119 tak
59 Hanke David 1971 MK Kopřivnice 01:09:39 MB 12 00:18:14 45 tak
60 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 01:09:52 MB 13 00:18:27 175 tak
61 Kozlovský Vladimír 1999 SŠK Rožnov pod Radhošťěm 01:10:29 MJ 5 00:19:04 233 tak
62 Rouča Karel 1951 Triatlet Karlovy Vary 01:10:31 MD 3 00:19:06 395 tak
63 Dušková Lenka 1980 ISCAREX Česká Třebová 01:10:42 ZA 1 00:19:17 204 tak
64 Jeřábek Kamil 1976 01:10:43 MA 30 00:19:18 60 tak
65 Šplíchal Jan 1983 TJ Starkoč 01:10:45 MA 31 00:19:20 397 tak
66 Janík Tomáš 1968 SPONA Teplice 01:10:55 MB 14 00:19:30 56 tak
67 Sviták Stanislav 1950 MK Seitl Ostrava 01:11:03 MD 4 00:19:38 216 tak
68 Dlugosz Franciszek 1966 01:11:05 MB 15 00:19:40 238 tak
69 Stezka Martin 1984 CHŘIBSKÁ 01:11:07 MA 32 00:19:42 223 tak
70 Kohut Radek 1984 Studénka 01:11:19 MA 33 00:19:54 71 tak
71 Chroust Jan 1960 01:11:37 MC 12 00:20:12 283 nie
72 Vojkůvka Jan 1968 Ekofas Ostrava 01:11:41 MB 16 00:20:16 191 tak
73 Rus Zdeněk 1952 KČT Nýrsko 01:11:59 MD 5 00:20:34 146 tak
74 Šitka Josef 1986 MK SEITL Ostrava 01:12:03 MA 34 00:20:38 172 tak
75 Dvorský Ladislav 1965 MK Seitl Ostrava 01:12:10 MB 17 00:20:45 26 tak
76 Hrubý Daniel 1983 VZS Ostrava 01:12:13 MA 35 00:20:48 236 tak
77 Polášek Tomáš 1984 SK Valašské Království 01:12:14 MA 36 00:20:49 275 tak
78 Martikán Jiří 1975 HO Frýdek-Místek 01:12:17 MA 37 00:20:52 99 tak
79 Václavek Jan 1996 SKI-CLUB česká Třebová 01:12:20 MJ 6 00:20:55 252 nie
80 Šrůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 01:12:35 MC 13 00:21:10 177 tak
81 Janas Karel 1974 Porubští RAFANI 01:12:46 MA 38 00:21:21 54 tak
82 Jasenský Oldřich 1982 AK Asics Kroměříž 01:12:47 MA 39 00:21:22 58 tak
82 Staněk Petr 1974 TJ Velké Těšany 01:12:47 MA 39 00:21:22 326 tak
84 Matyášová Jana 1965 Dolní Dobrouč 01:12:49 ZC 1 00:21:24 101 tak
85 Tončík Petr 1971 Multip Nový Jičín 01:13:28 MB 18 00:22:03 225 tak
86 Goláň Josef 1977 GOGY TEAM 01:13:51 MA 41 00:22:26 41 tak
87 Jašek Roman 1973 AO Kobeřice 01:13:55 MA 42 00:22:30 273 tak
88 Zemánek Tomáš 1979 Fyzio Team 01:13:58 MA 43 00:22:33 201 tak
88 Mrklovský Miroslav 1972 STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 01:13:58 MB 19 00:22:33 112 nie
90 Wojtyla Jaromír 1970 VZS Ostrava 01:14:02 MB 20 00:22:37 196 tak
91 Kempa Jan 1979 Fialové Kobry 01:14:04 MA 44 00:22:39 68 tak
92 Mojžíšek Pavel 1965 MK Seitl Ostrava 01:14:18 MB 21 00:22:53 111 tak
93 Belej David 1981 běžímhlavanehlava 01:14:20 MA 45 00:22:55 6 tak
94 Zahradníková Lucie 1983 VZS Ostrava 01:14:24 ZA 2 00:22:59 197 tak
95 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:14:40 MB 22 00:23:15 144 tak
96 Kaciř Zdeněk 1956 LOUČNA 956 01:14:41 MC 14 00:23:16 63 tak
97 Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 01:14:46 MC 15 00:23:21 4 tak
98 Veselý Antonín 1976 HO Start 01:14:48 MA 46 00:23:23 189 tak
99 Helcel Richard 1972 M.H.Bike Havirov 01:14:58 MB 23 00:23:33 446 tak
100 Stoszek Jan 1976 VZS Ostrava 01:15:00 MA 47 00:23:35 162 tak
101 Krausová Darina 1974 MK Kopřivnice 01:15:03 ZB 2 00:23:38 79 tak
102 Chvostek Pavel 1965 FM BALKERI 01:15:08 MB 24 00:23:43 256 tak
103 Hurta Tomáš 1968 BK Vsetín 01:15:12 MB 25 00:23:47 51 tak
104 Szarafin Sławomir 1965 biegigorskie.eu 01:15:15 MB 26 00:23:50 293 nie
105 Talaš Jaromír 1954 SKD Otrokovice 01:15:16 MC 16 00:23:51 181 tak
106 Martikánová Alice 1976 Horolezci FM 01:15:38 ZB 3 00:24:13 316 tak
107 Ševčík Pavel 1961 ZOMBIE Opava 01:15:47 MC 17 00:24:22 166 tak
108 Filip Richard 1975 Backaldrin team 01:15:51 MA 48 00:24:26 33 tak
109 Kašparu Janco 1980 Varadero 01:15:54 MA 49 00:24:29 66 tak
110 Křenek Radek 1986 Vinotéka u Karla / Frenštát p. R. 01:16:15 MA 50 00:24:50 83 tak
111 Malatín Štefan 1955 AAC Brno 01:16:19 MC 18 00:24:54 381 tak
112 Prouza Robert 1977 Frenštát pod Radhoštěm 01:16:25 MA 51 00:25:00 138 tak
113 Groš Honza 1972 HO Třinec - ABADŽIKRA 01:16:37 MB 27 00:25:12 276 tak
114 Pešat Jan 1956 Veslařský klub Perun Ostrava 01:16:50 MC 19 00:25:25 129 tak
115 Sikora Martin 1973 Třinec 01:17:11 MA 52 00:25:46 152 tak
116 Hynštová Marie 1957 Vyškov 01:17:24 ZC 2 00:25:59 246 tak
117 Vinklárek Jiří 1961 TJ Rožnov pod Radh. 01:17:42 MC 20 00:26:17 190 tak
118 Krupa Bogdan 1984 HO Třinec - ABADŽIKRA 01:17:56 MA 53 00:26:31 390 tak
118 Kocián Martin 1976 MK76 01:17:56 MA 53 00:26:31 70 nie
120 Gerža Pavel 1992 155.horolezecký oddíl Vsetín 01:18:04 MA 55 00:26:39 38 nie
121 Mazur Martin 1971 Český Těšín 01:18:11 MB 28 00:26:46 103 tak
122 Mrověc Tomáš 1988 Sport team Nakup-ostrava.cz 01:18:23 MA 56 00:26:58 113 tak
123 Kvita Josef 1951 MK Kopřivnice 01:18:27 MD 6 00:27:02 88 tak
124 Reček Jan 1990 Vlčovice 01:18:37 MA 57 00:27:12 142 tak
125 Raška Radek 1976 Veřovice 01:18:38 MA 58 00:27:13 141 nie
126 Juřica Pavel 1973 BTR 2012 Ostrava 01:18:43 MA 59 00:27:18 385 tak
127 Vodička Jan 1945 SK SALIX GRYMOV 01:18:48 MD 7 00:27:23 243 tak
128 Mikulecká Marcela 1973 Iscarex 01:18:58 MA 60 00:27:33 279 tak
129 Šimek Milan 1969 KES BUKTEAM 01:19:01 MB 29 00:27:36 168 nie
130 Tvrdý Tomáš 1978 - 01:19:03 MA 61 00:27:38 185 tak
131 Kulyk Oleksiy 1949 Fenix, Lviv, Ukraine 01:19:11 MD 8 00:27:46 245 tak
132 Blabla Tomáš 1982 Bystré 01:19:25 MA 62 00:28:00 8 tak
133 Bocek David 1975 Coffee Team 01:19:27 MA 63 00:28:02 11 tak
134 Vičar Karel 1976 TJ LMCH 01:19:32 MA 64 00:28:07 292 tak
135 Hyánková Eva 1974 New balance team 01:19:35 ZB 4 00:28:10 230 tak
136 Collen Malcolm 1960 Team GB 01:19:37 MC 21 00:28:12 17 tak
137 Dubový Jiří 1971 01:19:45 MB 30 00:28:20 226 tak
137 Pigula Jaromír 1972 Fialové kobry 01:19:45 MB 30 00:28:20 131 tak
139 Ottová Radka 1966 TJ Maratonstav Úpice 01:19:50 ZC 3 00:28:25 396 tak
140 Gola Patrik 1996 01:19:53 MJ 7 00:28:28 39 tak
140 Bláha Tomáš 1986 Dračí dech Hranice 01:19:53 MA 65 00:28:28 267 nie
142 Šotola Roman 1974 Porubští rafani 01:19:55 MA 66 00:28:30 239 tak
143 Skomorowski Stanisław 1957 KB Rybnicka Kużnia 01:19:58 MC 22 00:28:33 154 tak
144 Kubíček František 1946 RELAX Dobré Pole 01:20:15 MD 9 00:28:50 85 tak
145 Kouřil Jaroslav 1980 Neběžecký kroužek 01:20:26 MA 67 00:29:01 75 tak
145 Jerglíková Veronika 1978 AO Kobeřice 01:20:26 ZA 3 00:29:01 59 tak
147 Olejník Dalibor 1965 01:20:36 MB 32 00:29:11 121 tak
148 Matúš Radek 1981 SKVK 01:21:07 MA 68 00:29:42 208 tak
149 Herman Jakub 1975 01:21:22 MA 69 00:29:57 47 nie
149 Janků Petr 1974 Profi Cargo Olomouc 01:21:22 MA 69 00:29:57 57 nie
151 Škurek Viktor 1971 Brantice 01:21:36 MB 33 00:30:11 266 nie
152 Doleschal Tomáš 1986 Moraviaman Team Otrokovice 01:21:40 MA 71 00:30:15 263 nie
153 Sadílek Ota 1946 Atletika Albrechtice 01:21:45 MD 10 00:30:20 220 tak
154 Kadlčák Jiří 1959 01:21:46 MC 23 00:30:21 64 tak
155 Stehlíková Jitka 1976 AK Kroměříž 01:21:47 ZB 5 00:30:22 161 tak
156 Gola Robin 1995 01:21:56 MJ 8 00:30:31 40 nie
157 Škrdová Danuše 1965 MK Seitl Ostrava 01:22:09 ZC 4 00:30:44 174 tak
158 Švanda Pavel 1983 godzzila racing team 01:22:19 MA 72 00:30:54 328 nie
159 Kolčárek Rostislav 1961 Deva team 01:22:20 MC 24 00:30:55 72 tak
160 Fikáček Ivo 1956 - (Ostrava) 01:22:23 MC 25 00:30:58 32 nie
161 Blucha Richard 1990 Slimáci Ostrava 01:22:44 MA 73 00:31:19 10 tak
162 Mrajca Tomaš 1972 mk seitl ostrava 01:22:48 MB 34 00:31:23 213 tak
163 Sýkora Josef 1963 SK Hranice 01:23:06 MB 35 00:31:41 164 tak
164 Růžička Michal 1980 Akvabely Olomouc 01:23:07 MA 74 00:31:42 214 tak
165 Halfar Jan 1985 01:23:10 MA 75 00:31:45 44 nie
166 Večerka Jiří 1977 Otrokovice 01:23:17 MA 76 00:31:52 334 nie
167 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 01:23:18 ZD 1 00:31:53 128 tak
168 Bajerová Ilona 1958 MK SEITL Ostrava 01:23:42 ZC 5 00:32:17 3 tak
169 Dinter Jiří 1973 PepaTeam Frýdek-Místek 01:23:49 MA 77 00:32:24 23 tak
170 Burda Vojtěch 1987 01:24:13 MA 78 00:32:48 15 tak
170 Koziel Michal 1985 X-TRAIL Orlová 01:24:13 MA 78 00:32:48 207 nie
172 Šokalová Ludmila 1956 Pepa Team F-M 01:24:16 ZD 2 00:32:51 176 tak
173 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:24:33 MB 36 00:33:08 18 tak
174 Špaček Richard 1973 Ostravar 01:25:04 MA 80 00:33:39 332 tak
175 Máša Stanislav 1967 01:25:18 MB 37 00:33:53 100 nie
176 Janašek Jáchym 2000 01:25:26 MJ 9 00:34:01 291 nie
177 Klinkovský Cyril 1969 Slavkov u Brna 01:25:52 MB 38 00:34:27 69 tak
178 Ryzí Martin 1992 SK Fighter Inside 01:26:04 MA 81 00:34:39 149 tak
179 Blucha Jan 1984 Slimáci Ostrava 01:26:28 MA 82 00:35:03 9 tak
180 Marťák Miroslav 1968 01:26:35 MB 39 00:35:10 98 tak
181 Odehnalová Lucie 1981 SK Oceláci Ostrava 01:26:38 ZA 4 00:35:13 120 tak
182 Mezera Martin 1976 Backaldrin Team 01:26:41 MA 83 00:35:16 106 nie
183 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:26:44 MB 40 00:35:19 108 nie
184 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 01:26:55 MD 11 00:35:30 183 nie
185 Dedek Daniel 1977 Fyzio Team 01:27:07 MA 84 00:35:42 21 tak
185 Štýbar Luděk 1969 Porubští rafani 01:27:07 MB 41 00:35:42 178 tak
187 Tomanek Raducioiu 1976 Varadero 01:27:23 MA 85 00:35:58 182 tak
188 Brunclík Ivo 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 01:27:58 MC 26 00:36:33 250 tak
189 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:28:02 MB 42 00:36:37 74 tak
190 Sojka Patrik 1988 01:28:12 MA 86 00:36:47 157 tak
191 Mertova Michaela 1976 Atletika Albrechtice 01:28:15 ZB 6 00:36:50 105 tak
191 Křižák Martin 1969 Vřesina u Hlučína 01:28:15 MB 43 00:36:50 84 tak
193 Marek René 1976 PepaTeam Frýdek-Místek 01:28:37 MA 87 00:37:12 295 tak
194 Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice 01:28:41 MD 12 00:37:16 90 tak
195 Beránek Roman 1963 Ekofas Ostrava 01:28:42 MB 44 00:37:17 345 tak
196 Smažinka Dalibor 1973 01:28:46 MA 88 00:37:21 221 tak
197 Brož Jiří 1954 MK Seitl Ostrava 01:28:52 MC 27 00:37:27 228 tak
198 Topor Michal 1970 Dynamo Orlová 01:29:19 MB 45 00:37:54 251 tak
199 Žídek Robert 1978 01:29:21 MA 89 00:37:56 203 tak
200 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 01:29:38 MD 13 00:38:13 217 tak
201 Kollertová Eva 1983 MT Nové Město nad Metují 01:29:40 ZA 5 00:38:15 387 tak
202 Bugner Josef 1965 JOKI 01:29:45 MB 46 00:38:20 13 tak
203 Jamrík Miroslav 1957 Orlová 01:29:56 MC 28 00:38:31 394 tak
204 Matalová Jana 1973 Slezská Ostrava 01:30:02 ZB 7 00:38:37 281 tak
205 Groš Štefan 1961 Frenštát pod Radhoštěm 01:30:21 MC 29 00:38:56 42 tak
205 Částečka Roman 1973 Hrabůvka 01:30:21 MA 90 00:38:56 20 tak
207 Václavek Zdeněk 1965 Dlouhá Třebová 01:30:50 MB 47 00:39:25 255 tak
208 Wagner Petr 1983 MTK Klimkovice 01:31:04 MA 91 00:39:39 193 tak
209 Kuligova Jana 1951 Frydlant nad Ostravici 01:31:22 ZD 3 00:39:57 87 tak
210 Dedek Kamil 1975 Mk Seitl Ostrava 01:31:26 MA 92 00:40:01 22 tak
211 Landsberger Filip 1979 ProKentus Team F-M 01:31:28 MA 93 00:40:03 89 nie
212 Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 01:31:30 MC 30 00:40:05 140 tak
213 Keprtová Miloslava 1948 Iscarex Česká Třebová 01:31:37 ZD 4 00:40:12 205 nie
214 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 01:31:38 ZB 8 00:40:13 262 nie
215 Rykr Vojtěch 1994 SK Fighter Inside 01:31:39 MJ 10 00:40:14 147 tak
216 Rossi Lenka 1954 florbal team Hradec Králové 01:31:50 ZD 5 00:40:25 143 tak
217 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 01:32:11 MD 14 00:40:46 384 tak
218 Gerych Jan 1984 SK Fighter Inside 01:32:45 MA 94 00:41:20 37 tak
219 Skýpala Karel 1969 TJ Sokol Frenštát 01:33:11 MB 48 00:41:46 287 tak
220 Vavříček Vladimír 1978 01:33:23 MA 95 00:41:58 240 tak
221 Blažek Pavel 1976 01:33:48 MA 96 00:42:23 219 tak
222 Trejbal Michal 1982 SKP Mladá Boleslav 01:33:59 MA 97 00:42:34 215 tak
223 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 01:34:08 ZC 6 00:42:43 61 tak
224 Navara Petr 1945 MK Kopřivnice 01:34:28 MD 15 00:43:03 115 nie
225 Vlček Tomáš 1980 Gumárny Zubří 01:34:38 MA 98 00:43:13 224 nie
226 Medvec Pavel 1984 01:34:42 MA 99 00:43:17 104 nie
227 Prstecký Jan 1978 01:34:47 MA 100 00:43:22 139 nie
228 Bravenec Martin 1976 01:34:48 MA 101 00:43:23 280 nie
229 Bartoš Edwin 1968 01:34:50 MB 49 00:43:25 269 nie
229 Kravčík David 1987 ANHYPODLAHY 01:34:50 MA 102 00:43:25 80 nie
231 Silnoušek Jiří 1972 Šternberk 01:35:42 MB 50 00:44:17 153 nie
232 Šumšal Vašek 1983 VELPEL TEAM OSTRAVA 01:35:48 MA 103 00:44:23 180 nie
233 Farský Štefan 1946 Dom srdca Martin 01:35:55 MD 16 00:44:30 30 tak
234 Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců 01:36:05 MD 17 00:44:40 7 tak
235 Šimara Pavel 1954 Vsetín 01:36:35 MC 31 00:45:10 167 tak
236 Šulc Jiří 1962 chřibská 01:36:50 MC 32 00:45:25 179 tak
237 Procházková Irena 1957 TJ Háje 01:37:19 ZC 7 00:45:54 136 tak
238 Jaroň Aleš 1960 Hrabůvka 01:37:20 MC 33 00:45:55 272 tak
239 Nadažy Radek 1965 01:37:22 MB 51 00:45:57 114 tak
240 Geletičová Anna 1964 Kolík TJ Bohumín 01:37:27 ZC 8 00:46:02 36 tak
241 Lazar Peter 1965 AK Žilina 01:37:32 MB 52 00:46:07 290 tak
242 Dlouhý Tomáš 1994 Slizouni 01:38:08 MJ 11 00:46:43 314 tak
243 Wágnerová Lenka 1972 MK Seitl Ostrava 01:38:15 ZB 9 00:46:50 194 tak
244 Divínová Daniela 1968 01:38:49 ZB 10 00:47:24 24 tak
245 Podstavka Petr 1955 zastupitelstvo MSK 01:39:01 MC 34 00:47:36 278 nie
246 Vraštilová Miloslava 1956 TJ MARATONSTAV Úpice 01:39:08 ZD 6 00:47:43 192 tak
247 Antošová Radomila 1958 běhámtedyjsem 01:39:25 ZC 9 00:48:00 2 nie
248 Večerková Hana 1969 Otrokovice 01:39:52 ZB 11 00:48:27 261 tak
249 Lysák Radim 1960 01:39:57 MC 35 00:48:32 94 tak
250 Polišenský Richard 1965 RBT Slimáci 01:40:41 MB 53 00:49:16 134 nie
251 Adamík Vladimír 1963 01:41:50 MB 54 00:50:25 249 nie
252 Kuchařová Libuše 1962 MK Seitl Ostrava 01:41:54 ZC 10 00:50:29 343 nie
253 Popelář Zdeněk 1978 Beskydští lenoši-Popíci-Frenštát.p.R 01:42:13 MA 104 00:50:48 135 tak
254 Michálková Katka 1976 01:42:38 ZB 12 00:51:13 107 nie
255 Kopeček Ivan 1949 Moravská Slavia Brno 01:44:12 MD 18 00:52:47 264 nie
256 Smutná Kateřina 1973 porubští rafani 01:44:26 ZB 13 00:53:01 298 nie
257 Budinská Hana 1960 Moravská Slavia Brno 01:45:26 ZC 11 00:54:01 265 nie
258 Zbořil Josef 1962 Kroměříž 01:50:09 MC 36 00:58:44 199 nie
259 Macura Milan 1953 AK Štandl Frýdek-Místek 01:50:39 MC 37 00:59:14 95 nie
260 Rumpertesz Petr 1978 Fenix Jeseník 01:51:04 MA 105 00:59:39 145 tak
261 Dubová Antónia 1972 01:51:13 ZB 14 00:59:48 227 nie
262 Kovářová Gabriela 1974 01:53:51 ZB 15 01:02:26 76 nie
263 Slamiak Stanislav 1962 neregistrovaný 01:57:38 MC 38 01:06:13 155 nie
264 Krejčí Josef 1949 Pepa Team F-M 01:59:05 MD 19 01:07:40 81 nie
265 Chlupáček David 1982 neregistrovaný 02:03:14 MA 106 01:11:49 52 nie
266 Rossi Otto 1943 Hradec Králové 02:06:36 MD 20 01:15:11 393 nie
267 Chovanečková Zuzana 1985 Deep Throat 02:21:29 ZA 6 01:30:04 386 nie
268 Gabryš Jiří 1983 jabbim.cz team 02:23:47 MA 107 01:32:22 35 nie

Partner główny

Partnerzy

logo X-Air Ostrava


Następne biegy