Wyniki - 2015

tisk

Szlak

Kategoria

# Imię RN Drużyna Czas Różnica St.číslo Foto.
1 Král Jindřich 1973 Iscarex Česká Třebová 00:59:37 00:00:00 81 nie
2 Žák Jiří 1971 www.zakisova-skolabehu.cz 01:00:45 00:01:08 182 nie
3 Lajtkep Petr 1973 AC Slovan Liberec 01:02:48 00:03:11 95 nie
4 Malý Jan 1973 ELEVEN RUN TEAM 01:03:18 00:03:41 102 nie
5 Holiš Martin 1974 BAP Pustevny 01:03:27 00:03:50 262 nie
6 Vacek Martin 1969 Iscarex Česká Třebová 01:03:40 00:04:03 232 nie
7 Šindelek Vladan 1967 Pržno 01:04:46 00:05:09 225 nie
8 Šmíd Petr 1969 BANÍK OSEK 01:07:50 00:08:13 227 nie
9 Szebesta Pavel 1968 Burik Team 01:08:02 00:08:25 156 nie
10 Sobek Lumír 1975 Dobratice 01:10:54 00:11:17 231 nie
11 Leszczynski Radek 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc 01:13:01 00:13:24 260 nie
12 Cienciala Tomáš 1970 Splašení goroli 01:13:30 00:13:53 244 nie
13 Choleva Petr 1974 Lítací Jelen 01:13:49 00:14:12 269 nie
14 Hrubý Vojtěch 1974 Bystřička 01:14:28 00:14:51 270 nie
15 Olejník Jaroslav 1967 SK Rozvíjej se poupátko 01:14:49 00:15:12 116 nie
16 Jasiok Přemysl 1974 Trek1324 01:15:17 00:15:40 65 nie
17 Nutil Tomáš 1970 Lepus 01:15:27 00:15:50 263 nie
18 Janas Karel 1974 Porubští RAFANI 01:15:50 00:16:13 60 nie
19 Oswald Pavel 1973 Matrix team 01:16:55 00:17:18 273 nie
20 Frank Pavel 1968 AVA 01:17:44 00:18:07 35 nie
21 Baletka Stanislav 1970 Funny Team 01:17:48 00:18:11 184 nie
22 Kněžík Roman 1972 Havírov 01:18:01 00:18:24 73 nie
23 Pernický Roman 1974 Dobrá čajovna FM 01:18:52 00:19:15 124 nie
24 Konečný Marcel 1970 Rajhrad 01:19:33 00:19:56 77 nie
25 Vojkůvka Jan 1968 Chuchelná 01:19:48 00:20:11 175 nie
26 Šiška Karel 1971 Sportovní klub AIB 01:20:15 00:20:38 160 nie
27 Tešnar Marek 1975 X-Trail Orlová 01:21:20 00:21:43 207 nie
28 Bocek David 1975 Coffee Team 01:21:42 00:22:05 13 nie
29 Levinský Lukáš 1974 Matrix team 01:21:48 00:22:11 274 nie
30 Frost Gary 1971 01:21:50 00:22:13 36 nie
31 Pauček Juraj 1974 Extreme Obstacle Runners 01:22:57 00:23:20 219 nie
32 Kolařík Pavel 1967 F-M Bajkeři 01:23:26 00:23:49 74 nie
33 Vích Petr 1973 Olomouc 01:24:08 00:24:31 208 nie
34 Kotek Martin 1968 VZS Ostrava 01:25:23 00:25:46 78 nie
35 Šubert Pavel 1974 Horalové 01:25:32 00:25:55 167 nie
36 Štýbar Luděk 1969 Porubští rafani 01:26:25 00:26:48 166 nie
37 Kendzior Jiří 1972 Dobrá čajovna FM 01:26:37 00:27:00 71 nie
38 Dubový Jiří 1971 01:27:10 00:27:33 32 nie
39 Chmiel Radim 1968 MH Bike 01:27:14 00:27:37 54 nie
40 Pšenica Július 1967 01:28:06 00:28:29 136 nie
41 Rudický Radovan 1969 MK SEITL OSTRAVA 01:29:07 00:29:30 138 nie
42 Wágner Robert 1972 Ostravar 01:29:17 00:29:40 211 nie
43 Hrubý Tomáš 1974 TH74 01:30:03 00:30:26 48 nie
44 Klus Daniel 1969 MH Bike 01:31:57 00:32:20 280 nie
45 Rybář Andrej 1972 L.A.Ryby 01:33:02 00:33:25 139 nie
46 Pavlas David 1974 Havířov 01:33:40 00:34:03 117 nie
47 Cupek Jiří 1970 Coffee Team 01:33:52 00:34:15 22 nie
48 Pollak Libor 1974 diverse team 01:34:28 00:34:51 133 nie
49 Šmíd Raimund 1974 To Dash 01:35:06 00:35:29 163 nie
50 Ryška Martin 1970 Fialové kobry 01:35:34 00:35:57 282 nie
51 Matula Vít 1971 Synci z Kateřinek 01:35:54 00:36:17 108 nie
52 Mikulenka Tomáš 1970 Ostrava - Poruba 01:42:15 00:42:38 110 nie
53 Bazalka Miroslav 1972 Valašské Meziříčí 01:44:02 00:44:25 251 nie
54 Horák Jiří 1967 01:48:41 00:49:04 46 nie
55 Krejčí Dalibor 1974 02:03:22 01:03:45 234 nie

Partner główny

Partnerzy

logo X-Air Ostrava


Następne biegy